Jump to content

MichelPreud

FMT Üye
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MichelPreud last won the day on March 11 2018

MichelPreud had the most liked content!

Community Reputation

9 Normal

About MichelPreud

 • Rank
  Ulusal C Lisansı
 • Birthday 02/19/1994

Contact Methods

 • Skype
  fernando torres
 • Facebook
  fb.com/bntksizhpiniz
 • Twitter
  Yok

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul

Recent Profile Visitors

1,050 profile views
 1. Sitedeki personel inceleme bölümünden bakabilirsiniz.
 2. Tabii.Ama 19 Yaş Altı Antrenör Ekibi veya 21 Yaş Altı Antrenör Ekibi'nin tamamının takımına göre iyi düzeyde olması gerekli.
 3. Bu oyunda ekiple baya bir alakası var.Bir de ekibin kalitesini arttırmayı dene belki verim alırsın.
 4. Veya kötü şut çeken oyunculara talimat olarak az şut çek verebilirsin.
 5. Bana kalırsa en azından ilk senelerde bu taktiği kullanmamaya bak.Takımını güçlendirince yine bir dene,oyunculardan kaynaklanıyor olabilir.Ha o da olmazsa bir de 4-2-3-1'de dene.
 6. Yeni sezona fırtına gibi girmişiz , bu sene Şampiyonlar Ligi gelecek. ?
 7. Adınız-soyadınız: Serhat Polat Yaşınız: 17 Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): 17 yaşındayım FM 13'den beri oynuyorum.Sosyal bir insanım,bilgisayar ile dışarı çıkmayı olabildiğince dengeliyorum.Lisanslı futbolcuyum (Amatör).Hobi olarak basketbol ve voleybolda oynuyorum.Bilgisayarda ise MMO, strateji ve simülasyon oyunları oynamayı tercih ediyorum. (Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Bu sitede oyuncu incelemede görevliydim.Tatil ve yeterli zaman ayıramadığım için ayrılmak zorunda kalmıştım. Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orijinal Online Süreniz (Sitede) : 5-6 saat Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): Genel Forum Sorumlusu , Destek Ekibi (Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Bu sitede oyuncu incelemiştim.
 8. Ciddi ciddi berabere kaldık sandım anlık bir kalp krizi geçirdim hocam yapma böyle şeyler.
 9. Güzel kardeşim bak taktiğin sonunda defanslarımızın hızlı olması lazım demişim.O tempoya çoğu takım dayanamaz demişsin bu tempoyu ileride düşürüyoruz zaten bunuda söyleyeyim.Zaten taktik sabit kalmıyor oyunun gidişine veya yaptığımız takıma göre küçük küçük değişiklikler yapabilecek düzeyde oyunu biliyorsunuz diye maça göre presi arttırıp tempoyu arttırıp veya yükselteceğimizi belirtmedim.Yorumun için teşekkür ederim.
 10. Yok güzel kardeşim bak orada "o BENİM" diye düşüneceksiniz diye yazdım.Sadece taktik ile ilgili yorumun kalırsa sevinirim.Kirletmeyelim boş boş.
 11. Ben Fenerbahçe'de denedim gayette işledi yukarıda gördüğünüz gibi.Bir arkadaşımız da yazmış zaten burada.O benim diye düşüneceksiniz IP adreslerimizden yöneticiler görüyorsa bakıp size açıklayabilir.Ve bir kez daha arkadaşın dediği gibi oyuncuların taktiğe uygun olması gerek.
 12. Evet benimde yeni sezonumda taktiğe bir şey olmuş gibi.Bu yüzden 2.versiyonunu Sivas ile denemeye başladım.Düzenlemeler yaparak 5-6 güne 2.versiyonunu ekleyeceğim.
×
×
 • Create New...