Jump to content

Mert Can

Kariyer Bölümü Sorumlusu
 • Content Count

  2,713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Mert Can

 1. Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.
 2. Ligde Dortmund farkı epey açmış,namağlup gitmeleri bile bizim için kötü. Şampiyonlar liginde güzel bir galibiyet almışız,tebrik ediyorum.
 3. Tüm kulvarlarda çok iyi gidiyoruz,böyle devam edelim. Transferler güzel olmuş,Appiah ve Malcom’dan güzel işler bekliyorum.
 4. Adil’in golü şampiyonluk yolunda bizim için önemli olmuş Puan farkını biraz daha açabilirsek tadından yenmez.
 5. Ligde güzel bir ivme yakalamışız. Şampiyonlar liginde yoktan var ettik diyebiliriz Liverpool zorlayacaktır umarım elenen taraf onlar olur.
 6. Zorlu maçlardan puan kaybı yaşamadan ayrılmamız çok güzel olmuş. Bir Giresun’lu olarak ilk defa bir kariyerde bu kadar iyiler diyebilirim.
 7. Ligde gayet güzel ilerliyoruz,Şampiyonlar Ligi grubumuz zehir gibi olmuş neyin ne olacağı belli değil.
 8. Lige yine iyi bir giriş yaparak liderliğe oturmuşuz. Şampiyonlar Ligi oldukça çekişmeli gidiyor anlaşılan son 2 kaçta dikkatli olmamız gerekiyor.
 9. Şu dakikaya kadar çok iyi gidiyorduk fakat Gazişehir’e yenilmemiz bizi liderlikten etmiş.
 10. Önemli Not: Bir kariyer hikayesi konusu açabilmek için en az 10 iletiye sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde konunuz onaylanmayacaktır. (2 gün süre verilmektedir.) Düzenleme : Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.
 11. Ligde liderle puan farkımız açılmış maalesef,Dortmund top görmemiş gibi oynuyor. Şampiyonlar liginde rakiplerimiz tokatlıyor bizi tedbirli olmakta faydalı var.
 12. İlk yarıyı güzel bir yerde bitirmişiz Galatasaray’ın puan kaybetmesini bekleyeceğiz artık. Kupada güzel bir şekilde devam ediyoruz finale kadar gidebiliriz.
 13. Transferler fena değil tecrübeli isimlerle anlaşmaya bakmışız. Lige güzel bir giriş yapmışız aynı dozda devam edip şampiyonluk yolunda fire vermeyelim.
 14. Oldukça iyi başlangıç yapmışız,Galatasaray karşısında kazanabilirmişiz aslında sağlık olsun. Kupada rotasyon kadro ile iyi gidiyor böyle devam edebiliriz.
 15. Tebrikler hocam güzel bir son oldu bizim için. Ödül bırakmamışız.
 16. Lige oldukça iyi giriş yapmışız,sanırım bu sene rakibimiz Dortmund olacak Şampiyonlar Ligi grubu fena değil ancak istediğimiz başlangıcı yapamamışız.
 17. Öncelikler güzel sezon için tebrikler dostum. Süper ligde ucu ucuna bir şampiyonluk gelmiş,güzel olmuş. 1.90'lık OOS oyuncusu mu olur ya? Şampiyonlar liginde zafer elimizin ucunda,rakip zor olabilir fakat bizde kolay lokma değiliz.
×
×
 • Create New...