Jump to content

Egemen D.

FMT Üye
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egemen D. last won the day on November 28 2016

Egemen D. had the most liked content!

Community Reputation

20 Normal

About Egemen D.

 • Rank
  Ulusal C Lisansı
 • Birthday 07/20/1995

Contact Methods

 • Facebook
  -
 • Twitter
  -

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bay

Recent Profile Visitors

612 profile views
 1. Gördüğünüz hata veya hatalar var ise belirtirseniz sevinirim
 2. İngiltere Ligi Portekiz Ligi Hollanda Ligi Türkiye Ligi
 3. Cocu'nun sözleşme detayları hakkında bilgim olmadığı için ekleme gereği görmedim ? Aykut Kocaman'ı serbest bıraktım zaten ? Yabancı bir forum sitesi, oyunu 28 mayıs 2018'den başlatan bir paket yayınladı. Ayrıca belli başlı liglerin'de son puan durumları mevcut. Aşağıdaki linkten bende bulunan editör data dosyalarını alabilirsin. Yapman gereken Seyşeller ligini de seçerek, oyuna başlama tarihini Seyşeller üzerinden yapman. Zaten orada 28 Mayısı göreceksin ? Bir de bu 19 Hazirana kadar ligimizde olmuş transferler de mevcut. Editör Data LİNK
 4. Malum Monchi'den fazla kazanıyor Comolli. Monchi'yi baz alarak ondan bir iki tık düşük yapayım dedim ? Daha da düşürürüz olmadı ?
 5. Bu paket ile birlikte FM 18 oyununa Fenerbahçe'de bulunan mevcut başkan Aziz Yıldırım yerine başkanlığa yeni seçilen Ali Koç ve kulübün bünyesine yeni katılan Sportif Direktör Damien Comolli eklenir. Ek olarak Ali Koç ve Damien Comolli'nin güncel fotoğrafları da paketin içerisinde bulunuyor. Örnek Görüntüler (Not: Comolli'nin özellikleri oyunda bulunan mevcut sportif direktörler göz önüne alınarak yapılmıştır. Eğer ki personel özelliklerinden memnun değilseniz yorum oalrak belirtebilirsiniz.Comolli'nin bilgi seviyesine bir türlü İngiltere'yi eklemeyi başaramadım.) İndir Link 1 Link 2 Kurulum - Ali Koç ve Damien Comolli'yi oyununuza eklemek için .rar dosyasında bulunan "Editor Data Verisi" klasöründe bulunan "Ali Koç" ve "Damien Comolli" dosyalarını "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2018\editor data içerisine atın. - Güncel fotoğrafları için indirmiş olduğunuz .rar dosyasında bulunan "Grafik Dosyaları" bölümünde ki "Fenerbahce SK Başkan&Sportif Direktör Fotoğraflar (Egemen D.)" klasörünü "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2018\graphics" bölümüne atın. - Grafik dosyalarının aktif olabilmesi için oyun içerisinden "Tercihler" bölümüne girerek "Geçici Dosyaları Temizle" bölümüne tıklayın. - Son olarak bu paket yeni kariyerlerde geçerlidir. Yeni kariyer açarken "Ali Koç" ve "Damien Comolli" editör veri dosyalarını seçmeyi unutmayın. - İyi oyunlar.
 6. Ellerine sağlık, süper gözüküyor ?
 7. 8 yaş daha yaşlı olmuşuz ama olsun ? Ellerine sağlık. Merakla bekliyoruz ?
 8. Öncelikle iyi bayramlar, şimdiden ellerine sağlık. Dilerim eğlenceli bir şey ortaya çıkar :) Bu takımda ben de bulunmak isterim. Ad Soyad : Egemen Deliorman Yaş : 22 Mevki : Ofansif Ortasaha Sol 1.Mevki doluysa istediğiniz başka Mevki : Ofansif Ortasaha Sağ Kullanılan Ayak : Sağ
 9. Yorumlarınız için teşekkürler. Yamayı ilk paylaştığım versiyonda oyuncu yüzleri gözükmüyordu linki güncelledim. Kuruluma'da ekledim yapılacak şeyi. İndirmek isterseniz yeni linkten indirebilirsiniz.
 10. Hedefim o yönde aslında Vaktim olursa tamamlamayı düşünüyorum. Yorumun için teşekkürler.
 11. Bu çalışma sayesinde Beşiktaş 21 yaş altı takımında rastgele oyunun kendi oluşturduğu oyuncular bulunmayacak. Birebir gerçek 21 yaş altı oyuncular oyuna aktarılmıştır. Oyuncuların Doğum tarihleri,oynadığı mevkiler gerçeğe uygun şekilde ayarlanmıştır.Ayrıca bu oyuncuların yüzleri de eklenmiştir Oyuncu değerleri yani CA ve PA değerleri. Oyunun aslında bulunan genç oyuncular baz alınarak yapılmıştır. İndirme Bölümü İndirmek için TIKLAYIN Nasıl Kurarım ? -Çalışmayı indirdikten sonra .rar'dan çıkartmış olduğunuz dosyanın içerisinde bulunan "Yama" klasörünün içerisindeki "editor data" klasörünü "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2017" içerine atın. -Daha sonra "Yüz Paketi" klasörünün içerisinde bulunan "Besiktas U-21" klasörünü \Sports Interactive\Football Manager 2017\graphics\players" içerisine atın. -Tüm bunları yaptıktan sonra hemen oyuna girmeyin. Öncelikle gizli klasörlerde bulunan Football Manager 2017'nin "Cache" klasörünü siliniz. -Cache klasörünü de sildikten sonra oyunu başlatıp. Yeni kariyer başlatırken veritabanı seçiminde "Besiktas U-21 Player"ın seçili olmasına dikkat edin. Aksi taktirde yeni oyuncular oyunda bulunmaz. Örnek Görüntüler Not: Çalışmayı indirmek için indirme bölümündeki resimlerin üzerine tıklayınız. Not2: CA=Current Ability yani "Şu anki yetenek", PA=Potential Ability yani "Potansiyel yetenek" anlamına gelmektedir. Not3: Oyuncu özellikleri her yeyin oyun açıldığından rastgele oluşmaktadır.
 12. https://www.facebook.com/profile.php?id=1526520164
 13. Başarılar kardeş :) Amorimi bende almıştım zamanında Beşiktaş'a bir türlü istediğim performansı gösterememişti. Umarım sende öyle bir sorun olmaz :)
×
×
 • Create New...