Jump to content

Harezmşah

FMT Üye
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Harezmşah last won the day on June 2 2016

Harezmşah had the most liked content!

Community Reputation

77 Normal

About Harezmşah

 • Rank
  Ulusal B Lisansı
 • Birthday 02/28/1994

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  Türkiye
 • İlgi Alanları
  Seramik yapmak, Golf oynamak, Cirit atmak

Recent Profile Visitors

1,196 profile views
 1. Başlıkta da belirttiğim üzere Türkiye Ligi takımlarının neredeyse hiç transfer yapmaması benim canımı sıkıyor. Bunun için bir yama önerirmisiniz?
 2. Kapatılma Nedeni : İnternetimde sıkıntı var, gerekli güncelleme yapamayacağım.
 3. Yeni Kariyer Adı : Velez Sarsfield | II.Sezon | Libertadores!
 4. 26. HAFTA 27. HAFTA 28. HAFTA 29. HAFTA 30. HAFTA FİKSTÜR PUAN DURUMU TAKIM İSTATİSTİKLERİ FUTBOLCU İSTATİSTİKLERİ FUTBOLCULARIMIZIN İSTATİSTİKLERİ Velez Sarsfield Başkan'ı Raul Gamez, sizi kulüp yönetimi ile sözleşme yenileme görüşmelerine katılmaya davet ediyor! Velez ile nikah tazeledi! Reklam Geliri! Romero'ya karşı sözümüzü tuttuk Genel değerlendirme; Ligi bulunduğumuz noktada tamamlamanın verdiği gurur ile yazıyorum bu yazıları Gelecek sene için sürpriz isimlerle görüşüyorum ve birini burada belirtme zarar görmüyorum. Gelecek sene için forvet hattı için düşündüğümüz isimlerden birisini açıklıyorum. O isim Facundo Ferreyra Velez'de transfer bitmez sloganıyla birçok noktaya transfer yapmayı düşünüyorum. Gelecek sene için Libertadores'te daha hücum anlayışına sahip bir taktik geliştirmek istiyorum. Yeni taktiğimizin düzeni 4-4-2 olarak belirledim. İyi bir transfer dönemi ve hazırlık dönemi geçirmeyi umuyorum.
 5. 17. HAFTA 18. HAFTA 19. HAFTA 20. HAFTA 21. HAFTA 22. HAFTA 23. HAFTA 24. HAFTA 25. HAFTA FİKSTÜR PUAN DURUMU Genel değerlendirme; Boca Juniors'un peşinden son 5 haftaya giriyoruz. Puan farkı 10 idi 6 ya düşmüştü. Fakat son maçta çok kritik 2 puan kaybettik. O kaybedilen iki puan ile şampiyonluğu kaybettik hissiyatına vardım. Gerçi Boca bundan sonra şampiyonluğu bırakmaz düşüncesindeyim. Ama ne olur ne olmaz bakarsınız sürpriz bir takım şampiyon olur
 6. 10. HAFTA 11. HAFTA 12. HAFTA 13. HAFTA 14. HAFTA 15. HAFTA 16. HAFTA FİKSTÜR PUAN DURUMU Velez yönetimi ek transfer bütçesi oluşturdu! TRANSFERLER Gelen Futbolcular Giden Futbolcular Altyapı tesisleri inşaatı! Altyapı tesislerini geliştirme planları açıklandı! Genel değerlendirme; Takımın uyum sorunu, taktik sorunu, disiplin sorunu giderilmesi ile birlikte istikrar yakalayabildik sonunda.. Tecrübe eksikliğimiz mevcuttu ve bunu transferlerde de görebileceğiniz şekilde gidereceğimizi düşünüyorum. Takımın eksik gördüğümüz yerlerine transferler yaptık. Lakin kurallara göre en fazla 2 transfer yapabiliyormuşuz ve ben bu sayısı aştım görüleceği üzere (7). Fakat transferlerimin hepsini kaydettim ve son lig maçında ilk maçlarına çıktılar. İnşallah bu kural ileride bana sıkıntı çıkartmaz. Takımın en etkin ismi olan Maximiliano Romero'ya çok ciddi kulüplerden (Real Madrid, Barcelona, Sevilla, FCP, Benfica vs.) çok ciddi teklifler (6.750 + %50 pay + Hazırlık maçı vs.) geldi. Her futbolcunun bir bedeli muhakkak vardır. Bizde 10 milyon euro + gelecek satıştan %50 pay şeklinde karşı tarafa ilettik. Onlar ise 6.750 + %50 ye kadar çıktılar. Neticede anlaşamadık. Tabi futbolcununda bu kulüpler karşısında etkilendi. Bizden Libertadores'te oynamak istediğini söyledi. Biz de onun suyunu gittik tabiki
 7. 1. HAFTA 2.HAFTA 3.HAFTA 4.HAFTA 5.HAFTA 6.HAFTA 7.HAFTA 8.HAFTA 9.HAFTA PUAN DURUMU GÜNCELLEMENİN YILDIZI Genel değerlendirme; Öncelikle ilk defa Arjantin liginde bir takımı çalıştırıyorum. Bu ligin kendine has özelliklerinin olduğunu son maçta çok iyi anladım. Öyle ki bir futbolcu yaptığı hareketten diğer ise buna itiraz ettiği için aynı anda kırmızı kart gördü. Maçın ilerleyen sürelerinde bir futbolcum daha kırmızı kart gördü. Bir maçta 3 futbolcumun kırmızı kart gördüğünü şahit olmuştum ama aynı anda ikisinin kırmızı kart görmesine hiç şahit olmamıştım. Hala üzerimde son maçın verdiği şoku atlatamadım diyebilirim. İyi bir hazırlık dönemin ardından lige iyi bir başlangıç yapmayı umuyorduk fakat hiç beklemediğimiz sonuçlar aldık. Taktiksel değişikliklere gittik ve bir türlü istikrar yakalayamadık. Ki bu takımın en önemli sorunu istikrar olduğunu yukarıda belirtmiştim. Takım borç içinde olduğu için transfer yapmadık ama takımda genç gelecek vaat eden futbolcuların hepsiyle sözleşme imzaladık. Tabi burada takımı biraz daha borca soktuk Takımda çok genç futbolcu var ve tecrübe sahibi değiller. Aldığımız sonuçların bir nedeninin de bunun olduğunu düşünüyorum. İleride daha iyi olacağız! Son maçın ardından yine hazırlık maçların kullandığımız taktiklere geri dönüş yapacağımı belirtmek isterim. O taktiklerle takım hiç değilse ayağı top yapabiliyordu Lige başlamadan önce medyanın tahmini 10.luktu. Biz ise 18. sırada bulunuyoruz. Eski taktiklerle beraber istikrar yakalayacağımızı umuyorum.
 8. José Amalfitani Stadium Kadromuz Kulüp Müzesi Velez'in yeni menajeri oldu! Hedeflerim; - Kulübün istikrarsızlığına bir son vermek; - Başka lig olmak üzere tüm uluslararası kupalara sahip olmak; - Genç futbolcuları hatırı sayılır bir meblağ karşılığında Avrupa'ya pazarlamak istiyorum.
 9. Kaka'nın dönüşü güzel, Bonaventura'nın gidişi kötü olmuş. Güzel ilerliyoruz.
 10. Koyu bir Milan taraftarıyımdır. Umarım başarısız olursun hocam
 11. Van der Vaart'lı Hamburg'u çok severdim Başarılar dilerim.
×
×
 • Create New...