Jump to content

Selim Atalay

Chair
 • Content Count

  3,441
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  225

Selim Atalay last won the day on June 17

Selim Atalay had the most liked content!

Community Reputation

1,731 Mükemmel

About Selim Atalay

 • Rank
  Başkan
 • Birthday October 1

Contact Methods

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul

Recent Profile Visitors

13,389 profile views
 1. Bu güldürdü. Birkaç gün veya hafta dişimizi sıkalım ve kendimizin dil dosyasını oluşturduktan sonra sorunsuz ve hatasız bir şekilde kullanıma sunacağız.
 2. Merhaba FMT ailem, Forum sitemizi geri döndürdükten sonra bazı temel sorunlarla karşılaştık. Bu sorunlar yüzünden bazılarımız sıkıntılarını bizimle paylaştı, bazıları ise sessizce forumdan ayrıldı. Birkaç test, bilgi ve ana forum yardımıyla sorunların temel sorununu çözmüş olduk. Tarih ve saatlerin gözükmemesi, kırılan emojiler ve beyaz sayfa sorunları da "Türkçe Dili" sebebiyle oluşmaktaymış. Güncel olmaması, sürüm ile bağdaşmamasından ötürü sorunlar çıkartıyordu. Bu yüzden geçici sürelik Türkçe dilini kaldırdık ve baştan bizim çevirimiz ile düzelteceğimizi belirtmek isterim. Bu süre zarfında İngilizce diliyle idare edeceğinizi belirtmem gerek. Birkaç gün/hafta sabır ederseniz, sorunsuz bir dile kavuşmuş olacağız. Anlayışınız için teşekkür ederim, iyi günler dilerim.
 3. Kolay diyebileceğimiz bir maçı sonradan kazanmak, olmamış.
 4. Bu sezon ŞL'yi kaçırmışız ama bir kupa daha görmüşüz. Gelecek sezon kuracağımız kadro ile bunları tokatlarız.
 5. Şampiyon yap bizi, cehennem de yak bizi demek isterdim de ayak üstü yanmayalım.
 6. Yeniden ve güçlü bir kadro kurmuşuz. Bunu lige yansıtmalıyız ve şanssızlığı silmeliyiz.
 7. Origi bir şeyler deniyor sanırım. İtalya liginde bu kadar da rahat gol atmazsın herhalde ya
 8. Kariyerin hızı biraz fazla ama alt liglerde oyalanmamak için de yapıyor olabilirsin. Sonuç olarak böyle devam edersek, EPL bizi bekliyor olacak.
 9. Durumu git gide toparlamışız ve kupayla bir startı vermişiz. Acaba bu zaferle beraber yeni kupalar da görür müyüz?
 10. Başarılar abim. Birkaç sene içerisinde lige damga vurup, Avrupa'ya açılıyor muyuz?
 11. Başarılar dostum. Kariyer tarzın, anlatım şeklin baya hoşuma gitti. Umarım uzun süre devam eder.
 12. Paranın bir değeri kalmadığı şu zamanlar da ne zaman kupalara boğacaksın bizi?
 13. Başarılar kardeşim. Almanya liginin serbest kuralı olması cidden büyük avantaj sağlıyor.
 14. - Hazırlık Kampı - Zorlu rakiplere karşı oynamak, üstüne eklememiz için gerekli olan bir hamleydi. Bunun yerine daha basit bir kamp dönemi geçirdik ve kendimizi zorlamadık. Bu yüzden tam gücümüzü, lige uyacak mıyız bilmiyorum. Bunu kara kutu olarak düşünüyorum. Umarım kara kutumuz oldukça verimli ve isabetli olur. Keirrison bu sene üstünde duracağım birisi. Elimde ki en iyi forvet diyebilirim. Şansım varsa ve form tutabilirse sezon sonuna kadar takımını sırtlar ve bize kaynak oluşturabilir. Savunma derinliğim maalesef yeterli değil. Bu yüzden 2 sezon boyunca Atınç benimle beraber olacak. Başarılı olur ve takımda kalmak isterse düşünebilirim. Orta saha için rotasyon oyuncusu olarak dahil ettim. Anicet umarım uyum sürecini atlatır ve bir an önce katkı verebilecek bir seviyeye gelir. Albert tamamiyle rotasyon amaçlı aldım. Olası sakatlıklar, cezalar durumun da oynatabileceğim birisi. Form tutar, istikrarını sürdürebilirse o zaman değişir tabi. Meritan geleceği olan ve oynaması gereken gençlerden. Bu arkadaş ile bütünleşsek bile bizi tercih eder mi bilemiyorum. Bu sene pek şans bulamasa bile gelecek sezon takımın kilit isimlerinden olacaktır. Dirk üzerinden baya düşüncelerim var ve beni yanıltmaz umarım. Bizden beklenilen seviye maalesef bu! Takımın inanması, üstüne çıkması şart. Burada yapabileceklerim sınırlı değil. Aslında önümüze bakmamız, geleceğe doğru adımlar atmamız bizim için kârlı olacaktır. Sabır edip, başarı için çaba sarfetmemiz gerekiyor. Ligi nerede tamamlarsak tamamlayalım ama saha içerisinde savaşmadan, herkesin son nefesine kadar koşmadan durabilmemiz mümkün değil. Burası isimlerin parladığı yer değil, burası saha içerisinde savaşanların ligi! Saha içerisinde savaşan, hemen teslim olmayan bir ekip kurmayı hedefliyorum. Bu yüzden teknik ne kadar önemliyse, zihinsel ve fiziksel durumları da önemli olacak. Tabi bu hayalimi gerçekleştirmek için bu seneyi atlatmam lazım. Gelecek sezon ile nasıl bir takım kurmayı istediğimi daha detaylı anlatacağım.
×
×
 • Create New...