Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/26/2019 in all areas

 1. 5 points
  Merhaba FMT ailem, Kısa bir macera sonrasında tekrardan sizinle kavuşmanın, kaynaşmanın ve kariyer hikayelerinizi okumanın şerefine nail olacağım. Amacımız daha geniş kitleye ulaşmak, daha farklı bir şekilde hizmet etmekti ama genel tepkilerden sonra gereken kararı aldık ve forum sitemize döndük. Bilgiler kaybolmasın, üyeliklere de zarar gelmesin diye geçmiş yedeklerimize döndük. Bunu yaparken de maalesef bazı hasarlı dosyalarımız oldu. Bu yenilenme, düzeltme çalışmaları yaparken de sizlerden yardım bekliyoruz. Sitemizde ki hatalı yerleri, eksik yönleri burada bizimle paylaşabilirsiniz. Profil resimlerinizi de değiştirmeyi unutmayın. Tekrardan hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.
 2. 5 points
  FANTEZİ FORMA TASARIMLARI GALATASARAY BEŞİKTAŞ
 3. 4 points
  2019- 2020 FORMA DUYUMLARI TAHMİNİ ÇİZİMLER GALATASARAY
 4. 3 points
  Altyapısı En İyi 10 Kulüp #1 Altyapısı En İyi 10 Kulüp #1 Merhaba FMT takipçileri, yine oyunlarınıza heyecan katacak bir inceleme ile karşınızdayız. Seri halinde paylaşacağımız, "Altyapısı En İyi 10 Kulüp" listeleri sayesinde genç oyuncu yetiştirme ve parlatma tutkunları Football Manager 19kariyerlerinden çok daha heyecan alacaklar. Yalnızca bu kulüpleri yöneterek değil, bu kulüplerden oyuncuları satın alarak veya kiralayarak daha iyi bir genç oyuncu akışına sahip olabilirsiniz.
 5. 3 points
  hadi hadi kapa da fb kariyerini patlat
 6. 2 points
  GALATASARAY FM19 TOUCH KARİYERİ Merhaba FMT Ailesi, Forumdaki güncellemelerden dolayı kariyer paylaşımı yapamamıştık, Ben de 20 yıllık CM/FM geçmişimde ilk kez sizlerle kariyer paylaşımı yapacağım, Forum yetkililerimize forumu tekrar eski haline getirdikleri için teşekkür ediyorum, Eskisi gibi kalabalık, aktif ve faydalı bir forum olmasını diliyorum. Hepinize kariyerlerinizde başarılar... Galatasaray'ımızla kış transfer güncellemesi sonrası açtığımız yeni kariyerimize kısaca giriş yaptıktan sonra kariyer onayımızla birlikte devam edeceğim. LOGOMUZ STADIMIZ ŞANLI FORMAMIZ BAŞKANIMIZ KARİYER HEDEFLERİMİZ 1) Takımımızı Dünya itibar listesinde 1.sıraya taşımak ve kalıcı olmak 2) Kariyer başlığımızda da belirttiğimiz gibi Şampiyonlar Ligi Kupasını müzemize getirmek 3) Altyapı ve antrenman tesislerimizi sürekli geliştirmek 4) Altyapı oyuncularımızı takıma monte etmek ve bu konuda istikrarlı olmak 5) Yaşlı, yüksek maaşlı ve bize gelecek vaat etmeyen oyuncu transferi yapmamak 6) Kadro kalitemizi ve derinliğimizi fazla daraltmadan takımdaki yüksek maaş ödediğimiz bazı oyuncularımızı teşekkür edip göndermek 7) Sıkı maaş bütçesi politikasına uygun olarak bütçeyi belli aşamalarda en düşük seviyeye getirmek ve bu konuda mümkün olduğunca istikrarlı davranmak 8 ) FFP kıskacından kurtulacağımız 21/22 sezon sonuna kadar her anlamda güçlü, dünyada belli bir yere gelmiş, altyapı tesisleri ve sistemi oturmuş, sadece nokta transferlerle kendi altyapı oyuncularıyla başarıdan başarıya koşan bir takım yaratma hedeflerimiz mevcuttur Kariyer onayı sonrası kadro, taktik yapımız ve transfer sezonu gelişmelerini paylaşacağım, Şimdilik hoşçakalın...
 7. 2 points
  Yapılanlar: Takımların en son sponorlu formaları eklendi. Kurulum:Rardan çıkan dosyaları \Documents\Sports Interactive\Football Manager 2018\graphics\kits klasörüne atın ve oyuna girdikten sonra Tercihler-Arayüz bölümünden geçici dosyaları temizleyin. İndirmek İçin Tıkla!
 8. 2 points
 9. 2 points
  Altyapısı En İyi 10 Kulüp #2 Merhaba FMT takipçileri, yine oyunlarınıza heyecan katacak bir inceleme ile karşınızdayız. Seri halinde paylaşacağımız, "Altyapısı En İyi 10 Kulüp" listeleri sayesinde genç oyuncu yetiştirme ve parlatma tutkunları Football Manager 19kariyerlerinden çok daha heyecan alacaklar. Yalnızca bu kulüpleri yöneterek değil, bu kulüplerden oyuncuları satın alarak veya kiralayarak daha iyi bir genç oyuncu akışına sahip olabilirsiniz. Bu konu FMTürkiye için yapılmıştır. Lütfen emeğin karşılığı olarak izinsiz ve kaynaksız paylaşmayın.
 10. 2 points
  İhtimallerden biri şu; - Sezon sonlarına doğru hemen hemen her kulüpte genç oyuncu deneme günü düzenlenir ve size antrenörler tarafından bazı isimler önerilir. Siz bu oyuncular ile sözleşme imzalamazsanız belirli bir süre sonra bu oyuncular kulüpten ayrılır bu süreç içerisinde yeşil renkte gözükür, imzaladığınız oyuncular da 19-18 yaş altı takımınıza dahil olur. İsterseniz bir deneme yapın, bir oyuncu seçin ve sözleşme imzalayın sonra o oyuncu hangi kadroda yer almaya başladı bir bakın.
 11. 2 points
  Tüm marka ve modeller çok daha fazlasıyla Forma Dükkanı'nda efendim
 12. 2 points
  BEŞİKTAŞ - PUMA 100. YIL KONSEPT
 13. 2 points
  FENERBAHÇE BLUE EFFECT İlk iki formaya Arsenal effect de diyebiliriz
 14. 2 points
 15. 2 points
  Etkileşim için kullandığımız ifadeler de kırık olunca düzeltmekte geç kalmadık. Kullanabileceğimiz şirin ifadeler de sizlerle.
 16. 1 point
  Kulüp Detayları Türkiye'de sistemleri altüst etmiş, İstanbul takımlarına dar etmiş bir geçmişimiz var. Şimdi ise o günlere dönmeyi, yeniden yapılanmayı bekleyen bir takımız! Başkan Zorlu bir sürece atıldı ve bu süreçte Ahmet Ağaoğlu'nu yalnız bırakmak bize yakışmaz. Stadyum Zorlu maçlar görecek, zorlu günlere şahitlik edeceksin. Bunun sonunda ile seni kupa(lar) ile selamlayacağız! Menajerimiz Takımın gerçekçi durumlarına da göz önüne alarak, gerçekçi bir kariyer yapma peşindeyim. Normal de TS kariyerim vardı ama hazır her şeyi eskiye çeviriyoruz, TS kariyeri açayım da tam olsun dedim. Seri şekil de 141242124124. kere hayırlı olsun mesajlarınız da bekliyorum. İlk sezon transfer yapmamayı seçtim. Bundan dolayı oyunda sezon başında hiç kimse transfer yapamıyor.
 17. 1 point
 18. 1 point
  Lige odaklanacağız, kazanacağız, parlak günlere geri döneceğiz
 19. 1 point
  Milanla oynadığımız ilk maçın istatistikleri üzdü... 2 maçta da üstünlük sağlamışız ama geçememişiz. Ligde yine 7. bitirsek de geçen sezona göre iyi bir istatistik yakalamışız. 6 büyükleri göz önünde bulundurursak bu da başarı.
 20. 1 point
  Ligde mükkemmel gidiyoruz. Farkı da açmışız. Aubameyang'ın sakatlığı kötü olsa da etkileneceğimizi düşünmüyorum.
 21. 1 point
  Çok temiz gidiyoruz Allah bozmasın. Geleceğe yönelik 2 yıldız benim gözümde 2side efso olur.
 22. 1 point
  Takım olgusunu yakalamış, sonuçları da net şekilde alıyor olmamız ne kadar güzel dostum. Bir de 2 transfer hamlesiyle de geleceğe yatırım yapmışız. Acaba ilk oyuncuya kim onay verdi?
 23. 1 point
  Her kulvarda çok iyi başlamışız, transferler de güzel. Bursa bende de garip bir şekilde çok iyi oynuyor.
 24. 1 point
 25. 1 point
 26. 1 point
  güzel bir yerdeyiz ama alttan gelenlere dikkat etmek lazım kaptırmayalım ilk 4ü, apoeli de rahat geçeriz
 27. 1 point
  Özlenen şampiyonluk geliyor mu yoksa bu sezon?
 28. 1 point
  prague maçı 4 dk uzamış 3ünde gol atmışız ayıp denen bir şey var fikstürde live dışında kayıp beklemiyorum
 29. 1 point
  Temiz işlemişiz. Arsenal'in altyapısını da kullanabilirsek değmeyin tadımıza.
 30. 1 point
 31. 1 point
  Ben bu ligde hiç bir zaman heyecanlı olarak kariyer yaptığım bir takım olmadı.. Nedendir bilemiyorum.. Bir gün yaparsam söz buraya yazacağım..
 32. 1 point
 33. 1 point
 34. 1 point
  KAPTAN BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR OYUNCU OLACAKTIR. BEN YENİ AURELİO OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. BİR DE BU DURUMA DUYGUSAL YAKLAŞIYORUM. ÇORUMLUYUM BEN HOCAM, AURELİO HOCAMIZ DA ÇORUMSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜYDÜ. BİZZAT TANIRIZ YANİ GİDİP GELDİKÇE. BÜTÜN SEBEP BU.
 35. 1 point
  Özellikle Trabzon maçını sabırsızlıkla bekliyorum .. Beklerin hücum mu oynuyor.. Oynamıyorsa hücum oynamasıyla birlikte forvetlerini etkili hale getirebilirsin..
 36. 1 point
  7 puan da olur avrupa hayırlı olsun
 37. 1 point
  Azimle ilk 7ye gireriz inşallah hadi bakalım
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
  deliler gibi para harcamışız bu taraftar ilk 7yi hak ediyor hocam
 42. 1 point
  Bu lige fazlayız, özellikle Başakşehir maçı her şeyi özetliyor
 43. 1 point
  Özlediğimiz Watford sayende çok uzaklarda Mustii
 44. 1 point
  tebrikler hocam çok iyi bir sezondu.Yapılacak tek şey Avrupada kupa kaldırmak
 45. 1 point
 46. 1 point
  Güzel başlamışız ama mağlubiyet sayısını azaltmamız daha da yararımıza olur.
 47. 1 point
 48. 1 point
 49. 1 point
  Namağlup gidiyoruz nazar değmesin (Seri bozma totemi)
 50. 1 point
  Kariyeriniz onaylanmıştır,başarılar dilerim.
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00
×
×
 • Create New...