Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

DF11 Facepacks 2018/2019

Önerilen İletiler

Roderu, 20.09.2018 - 17:25 yazdı:

Bu packde gelecek Türk takımları Başakşehir, Galatasaray, Ankaragücü, Boluspor ve Denizlispor'dur, Fenerbahçe üzerinde çalışıyorum fakat bir sonraki yamada yetişecek gibi arkadaşlar bilgilendirmek istedim.

Not: Sadece değil Avrupa'daki diğer takımlardanda sorumlu olduğum için tamamen Türkiye liglerine odaklanamıyorum malesef kusuruma bakmayın iyi forumlar dilerim 🙂

Kendi tarzımda ligimizle ilgili çalışmalara başladım

Dünya liglerinden de takımlara yöneleceğim 

DF ekibinde olmak çok iyiymiş başarıların daim olsun arkadaşım 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CristianoRonaldo, 22.09.2018 - 01:05 yazdı:

Kendi tarzımda ligimizle ilgili çalışmalara başladım

Dünya liglerinden de takımlara yöneleceğim 

DF ekibinde olmak çok iyiymiş başarıların daim olsun arkadaşım 🙂

Destek mesajın için ne kadar minnet etsem azdır. Çok sağolun desteklendiğimi gördükçe çok daha iyilerini yapasım geliyor. Çok teşekkür ederim tekrardan. Ayrıca yaptığın çalışmaları inceledim çok güzel konuların var yüz konusunda çalışmalarını gayet başarılı buldum Avrupa'ya açılman çok daha iyi olacaktır şiddetle tavsiye ederim. 🙂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13.güncellemenin linki açılmıyor, yenileme imkanınız var mı acaba, kaldırılmış sanırım

Edit: Kevin Danso, Pietro Pellegri, Diego Dalot gibi oyuncuların yüzleri bi tek bende mi yok acaba

tarihinde msbilgin383 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
msbilgin383, 2 saat önce yazdı:

13.güncellemenin linki açılmıyor, yenileme imkanınız var mı acaba, kaldırılmış sanırım

Edit: Kevin Danso, Pietro Pellegri, Diego Dalot gibi oyuncuların yüzleri bi tek bende mi yok acaba

Linki güncelledim. Bende bahsettiğiniz oyuncular bulunuyor. Belki de güncellemelerden birini atlamışsınızdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 9 dakika önce yazdı:

Linki güncelledim. Bende bahsettiğiniz oyuncular bulunuyor. Belki de güncellemelerden birini atlamışsınızdır.

Evet küçük bir sıkıntı olmuş, şu an düzelttim teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2018/19 sezonu için 1. Güncelleme -Eylül 2018- eklendi. Ayrıca linkler de yenilendi.

Bu güncellemeyle birlikte toplam 2653 yüz eklenirken/güncellenirken, Türkiye'den de Ankaragücü, Boluspor, Denizlispor, Galatasaray ve İstanbul Başakşehir futbolcularının yüzleri güncellendi. Türkiye'yi güncelleyen @Roderu'ya teşekkürler.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ramoscu, 02.10.2018 - 17:01 yazdı:

2018/19 sezonu için 1. Güncelleme -Eylül 2018- eklendi. Ayrıca linkler de yenilendi.

Bu güncellemeyle birlikte toplam 2653 yüz eklenirken/güncellenirken, Türkiye'den de Ankaragücü, Boluspor, Denizlispor, Galatasaray ve İstanbul Başakşehir futbolcularının yüzleri güncellendi. Türkiye'yi güncelleyen @Roderu'ya teşekkürler.

Fenerbahçenin oyuncu yüzleri güncellendi mi ?

tarihinde Bentancur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bentancur, 03.10.2018 - 22:36 yazdı:

Fenerbahçenin oyuncu yüzleri güncellendi mi ?

Emniyete haber verin artık kimse emniyette değil 😁

Önümüzdeki yama ile birlikte yani 1 Kasım gibi geliyor.

47064795.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.