Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

DF11 Facepacks 2017/2018

Önerilen İletiler

gardiyanmahmut, 12 dakika önce yazdı:

Paketin son halini indirdim ama coutinho falan hala liverpool formalı ve resimler küçük. Ne yapmalıyım ?

Güncellemeleri belirten sıraya göre tek tek yapmanız gerekiyor. Büyük resimler için ise DF11 temasını indirebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DF11 temasını indirip skin in içine attım fakat resimler hala küçük sorun ne olabilir? Oyunun fm 17 bu arada. Temanın linki atar mısın doğru şeyi mi indirdim bi bakayım.

tarihinde gardiyanmahmut tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim

Linkte 9.1 gb yazıyor torrentten linki indirmeye kalktığımda 7.64 gb yazıyor eksiklik mi var acaba tarayıcıdan indirdiğimde 9.1 gb neden böyle acaba bilgi verirseniz ona göre indireceğim birde 17 ve 18 e direk atsak çalışır sanırım paket doğrumudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Lütfen Acil Yardım!

Macbook için dosyayı bilgisayara indirdim fakat hangi uygulamayı denediysem 9GB lık bu rarlı dosyayı açamadım. Daha düşük boyutlu logo ve forma paketlerinde sorun yaşamadım ama herhalde bu paket fazla büyük geldi. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan1903, 6 saat önce yazdı:

arkadaşlar dosyayı indirdim ancak dosya şifre istiyor oyüzden olmuyor acil yardımmm

Şifre falan yok. Sıkıştırılmış dosyayı açarken Winrar veya 7zip kullandığınıza emin olun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
domealyi, 1 saat önce yazdı:

Sadece 11 tane güncellemeyi kullansak bir sıkıntı çıkar mı

100 bin yerine 10-15 bin oyuncu yüzü görürsünüz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhabalar DF11'in 12. packi yarın indirmeye sunuluyor. Packte

1. Altınordu
  2. Kasımpaşa
  3. Eskişehirspor
  4. Sivasspor
  5. ve Türk genç yetenekler tarafımızca eklenmiştir.

İstek ve önerilerinizi bu post altından devam ettirebilirsiniz.Ayrıca Ağustos-Eylül ayları arasında STSL ve ST 1.Ligin tüm görsellerini bitirme hedefindeyiz. İyi forumlar. 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12. 2017/18 güncellemesi -Temmuz 2018- eklendi.

Bu güncellemeyle birlikte toplam 3300 yüz eklenirken/güncellenirken, Türkiye'den de Altınordu, Kasımpaşa, Eskişehirspor ve Sivasspor futbolcularının yüzleri güncellendi ve bazı Türk genç yetenekler eklendi. Türkiye'yi güncelleyen @Roderu'ya teşekkürler. Emeğinize sağlık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.