Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

3 adet Football Manager 2017 hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için tıklayınız

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Karşılaştığınız İlginç / Komik Olaylar

Bu konuda 82 ileti var

Maç motorunda yaşanan komiklik derecesindeki saçmalıklar. Örneğin belki herkes biliyordur. Kanattan bir top içeriye çevriliyorsa yüzde 90 gol. Kime karşı hangi takımı yönetiyorsan yönet durum farketmiyor. Bir de frikiklerin inanılmaz gol yüzdesi. Penaltılardan bile daha çok yüzdeye sahip. Frikik olduğunda %99 gol diyorum artık o derece gerçek dışı yapmışlar ki bu tarz oyundan soğutan ayrıntıları neden fark etmiyorlar ya da bununla ilgili bir şey yapmıyorlar anlam veremiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En çok hoşuma giden olay teknik direktorlerin el sıkışması oldu ve baya hosuma gitti .. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
geoxes, 24.03.2017 - 01:48 tarihinde yazdı:

Maç motorunda yaşanan komiklik derecesindeki saçmalıklar. Örneğin belki herkes biliyordur. Kanattan bir top içeriye çevriliyorsa yüzde 90 gol. Kime karşı hangi takımı yönetiyorsan yönet durum farketmiyor. Bir de frikiklerin inanılmaz gol yüzdesi. Penaltılardan bile daha çok yüzdeye sahip. Frikik olduğunda %99 gol diyorum artık o derece gerçek dışı yapmışlar ki bu tarz oyundan soğutan ayrıntıları neden fark etmiyorlar ya da bununla ilgili bir şey yapmıyorlar anlam veremiyorum.

Kanattan ortalarda %90 friklerden%99 gol keşke bende de olsa sizde nasıl öyle oluyor bilmiyorum.belki frikikçinin iyi forvetinde uzun ve kafa vurışları falan güzeldir ama bende hiç bu kadar kolay olmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
casStiel, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Kanattan ortalarda %90 friklerden%99 gol keşke bende de olsa sizde nasıl öyle oluyor bilmiyorum.belki frikikçinin iyi forvetinde uzun ve kafa vurışları falan güzeldir ama bende hiç bu kadar kolay olmadı.

Yanlış anlamışsınız. Bunlar kendi takımımda hiçbir zaman olmuyor. Hep karşı takımda oluyor bana karşı. Ve hangi takımla hangi takıma karşı oynarsam oynayayım durum hep aynı. Sırf denemek için dünyanın en iyi kulüpleriyle amatör kulüplere karşı oynadım ama durum değişmedi. Yan toplardan bir orta geliyorsa %99 gol geliyor. Defans ne kadar kaliteli olursa olsun hamle yapmıyor. Oyundaki gerçekçiliğe balta vuran en büyük saçmalıklardan biri. Sonra diyorlar neden insanlar hile kullanıyor oyunda. Önce sen gerçekçilik sun ondan sonra konuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.