Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Karşılaştığınız İlginç / Komik Olaylar

Bu konuda 90 ileti var

Maç motorunda yaşanan komiklik derecesindeki saçmalıklar. Örneğin belki herkes biliyordur. Kanattan bir top içeriye çevriliyorsa yüzde 90 gol. Kime karşı hangi takımı yönetiyorsan yönet durum farketmiyor. Bir de frikiklerin inanılmaz gol yüzdesi. Penaltılardan bile daha çok yüzdeye sahip. Frikik olduğunda %99 gol diyorum artık o derece gerçek dışı yapmışlar ki bu tarz oyundan soğutan ayrıntıları neden fark etmiyorlar ya da bununla ilgili bir şey yapmıyorlar anlam veremiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En çok hoşuma giden olay teknik direktorlerin el sıkışması oldu ve baya hosuma gitti .. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
geoxes, 24.03.2017 - 01:48 tarihinde yazdı:

Maç motorunda yaşanan komiklik derecesindeki saçmalıklar. Örneğin belki herkes biliyordur. Kanattan bir top içeriye çevriliyorsa yüzde 90 gol. Kime karşı hangi takımı yönetiyorsan yönet durum farketmiyor. Bir de frikiklerin inanılmaz gol yüzdesi. Penaltılardan bile daha çok yüzdeye sahip. Frikik olduğunda %99 gol diyorum artık o derece gerçek dışı yapmışlar ki bu tarz oyundan soğutan ayrıntıları neden fark etmiyorlar ya da bununla ilgili bir şey yapmıyorlar anlam veremiyorum.

Kanattan ortalarda %90 friklerden%99 gol keşke bende de olsa sizde nasıl öyle oluyor bilmiyorum.belki frikikçinin iyi forvetinde uzun ve kafa vurışları falan güzeldir ama bende hiç bu kadar kolay olmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
casStiel, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Kanattan ortalarda %90 friklerden%99 gol keşke bende de olsa sizde nasıl öyle oluyor bilmiyorum.belki frikikçinin iyi forvetinde uzun ve kafa vurışları falan güzeldir ama bende hiç bu kadar kolay olmadı.

Yanlış anlamışsınız. Bunlar kendi takımımda hiçbir zaman olmuyor. Hep karşı takımda oluyor bana karşı. Ve hangi takımla hangi takıma karşı oynarsam oynayayım durum hep aynı. Sırf denemek için dünyanın en iyi kulüpleriyle amatör kulüplere karşı oynadım ama durum değişmedi. Yan toplardan bir orta geliyorsa %99 gol geliyor. Defans ne kadar kaliteli olursa olsun hamle yapmıyor. Oyundaki gerçekçiliğe balta vuran en büyük saçmalıklardan biri. Sonra diyorlar neden insanlar hile kullanıyor oyunda. Önce sen gerçekçilik sun ondan sonra konuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

AllenIverson#3, 22.04.2017 - 18:53 tarihinde yazdı:

:confused::confused::confused:

37Jb92.jpg

benzer bir durum benim başıma gelmişti.cm 03/04 serisinde chelsea'yi yönetiyordum.son haftaya 1. ve 2. ile aynı puanda 3.sırada girdim.kendi sahamda 2-0 gerideydim,tam şampiyonluk gitti derken 90+1 ve 90+2 de gudjohnsen 2 gol attı,lider ManU ve 2.Liverpool da maçlarını kaybedince şampiyon olmuştum :D 

tarihinde AnTu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Oyuncumun hareketi bu :D 

YNlX8a.png

Aldığı ceza 2 maç;

DdRNW1.png

Normal olarak itiraz ettim; ceza 4 maça çıktı

8db4Wr.png

tarihinde oguzhan06 tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fm12 , 15 , 16 ve 17 . özellikle bu 4 oyunda o kadar çok vakit geçirdim ve efsane olaylar yaşadım ki.. benim  yeni bir fm oyununa başladığımda ilk yaptığım iş hemen bjk ile sampiyon olup iç huzuru sağlamak ve oyunu anlamak sonrasında liverpool ve milanı eski günlerine kavuşturmak.

fm 12 oynuyorum milandayım . cok güzel bir kadrom var fakat yaşlı bir takım. orta saha 35-36lıklar ile dolu ( gattuso 34 seedorf felan )  ama stoperler taş gibi forvette ibrahimovic. dolu dizgin gidiyorum ligte şampiyonum artık haftalar kala . aylardan mayıs şampiyonlar ligi finalindeyiz rakip real madrid

gattuso dmc bölgesinde oynuyor. ama 3 maçtan birinde kırmızı kart görüyor. agresiflik 20 cesaret 20 felan. reel deki gibi yani ama her maç bacak ayak kırıyor. neyse sevdiğimden susuyorum.

madrid ile oynuyoruz dakikalar 86   1-0 öndeyim. ş.ligi finali mutluyum kupa geliyor. görüntü geldi ekrana olay aynen şöyle ; bizim takım ilerde pas yapıyor. stoplerler orta sahanın 2 metre gerisinde rakibi hapsetmişiz. taraftarlar oley çekiyor ( cekmiyorda olabilir fm12de varmıydı hatırlayamadım )  neyse rakip pres yapıyor haliyle. bi posizyon ronaldo gattusonun bizim stopere geri pasına pres yapıyor ama yani topu almasına imkan yok. şöyle hayal edin . takımınız rakip sahaya yığılmış vaziyette arasında paslasırken top stoperinize doğru gidiyor ve rakip oyuncu pres yapıyor. ya durup dururken gattuso sezon boyunca 1 kere bile atmadığı driblingi atıp boş alanda ronaldoya cifte girdi. gattuso kırmızı kartı gördü. oyuncu değişikliği hakkım yok. ve takım çöktü. 1-0dan kaç kaç oldu biliyor musunuz ? tam 3-1 oldu , 3-1 yenildim. ronaldo ise 9ay sakatlandı. sonra eskisi gibi olamadı bir türlü. gattuso ile feshettim. bu sefer taraftarlar sinirlendi felan filan mahvetti beni.

not: sezonda 4 kere bacak kırdı, 7 kırmızı kartı var, sarı kart görmediği oyuncu yok .

not2:bazı maçlarda sert oynattığım doğrudur :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

komik mi ilginç mi bilmem sinir bozucu .

3sene üst üste şampiyon yaptığım, taraftarların efsane olarak gördüğü, bu şampiyonlukların biri yenilgisiz , şamp. ligi tutunda finansal acıdanda zirveye taşıdığım arsenal kulübünden 3 sene sonunda ilk defa bir şey istemem. ( maaş bütçesinin yükseltilmesi ) o kadar zengin olmamamıza rağmen kulübün bunu reddetmesi. ( pogbayı alıcaktım)   bende nasılsa birşey olmaz istediğimi alırım diyip görüşmeyi basına sızdırmam basının sorduğu soruya sert cevap verip başkanı eleştirmem ve sonucunda başkanın napıyorsun sen hayırdır ? demesi . bende rest çekmem ve kulübün beni kovması . evet şoklardayım ayıp be ayıp ilk defa save yapmak zorunda kaldım. şimdi 2 hafta öncesine döndüm tekrar lig kupası maçı var 2 derbi var off offf. sezon sonuda komple saveyi sileceğim. bu ne ya alt tarafı birşey istedik. üstelik zenginiz de yani ayıptır .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olay daha bugün başıma geldi Galatasaray kariyerime devam ediyordum, ŞL de rakibimiz  leverkusen di. İlk maç kendi sahamızdaydı yenilmiştik 2. Maç almanyadaydı durumu 2-0 yapmıştık eger maç boyle bitseydi maç uzayacaktı dakikalar 90+2 di leverkusen ortada top ceviriyordu bende o sıra uzatmada kullanacağım tatiği dusunuyordum kafa kaldırıp monitöre bakıyordumki bakmaz olaydım En sevdiğim topcu olan hakan çalhanoğlu topu lars bender aldı santra cizgisinden topa vurdu ama ne vurdu top tam 90 a girmişti hayretler içerisindeydim 10 dk boyunca eller başımda BY17 duruşu yaptım maç bittikden sonra oyunu kaydetip dişarı ciktim. Ve eve yeni geliyorum bi bakalım hakan için kaç istiyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Galatasaray ile olan kariyerimde Fenerbahçe'nin kötü gidişatı sonucu başa sürpriz bir isim gelmiş :D

XXP1V3.jpg

dGOdQD.jpg

İyi sonuçlar alınca görev süresi uzadı sanırım ; Alanya maçından itibaren Volkan hem kalede hem kulübede yönetmiş takımı;

bGBXqZ.jpg

---

Ama şöyle de bir bug oldu adam hem kulübede hem aynı anda oyundaydı:D

5QDlPz.jpg

tarihinde Nusta tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Nusta, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Galatasaray ile olan kariyerimde Fenerbahçe'nin kötü gidişatı sonucu başa sürpriz bir isim gelmiş :D

q2hGzbV.jpg

Lc5RsIK.jpg

İyi sonuçlar alınca görev süresi uzadı sanırım ; Alanya maçından itibaren Volkan hem kalede hem kulübede yönetmiş takımı;

o8Uwkq6.jpg

---

Ama şöyle de bir bug oldu adam hem kulübede hem aynı anda oyundaydı:D

iNIswFl.jpg

İmgur ülkemiz de yasaklandığı için gözükmemektedir.Lütfen resimleri hızlıresim'e yükleyiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok komik, ilginç olmamasıyla beraber, kariyer açmamla birlikte direk önüme geldiği için garip hissettim. :D

t3EMWOMUTEee9ZzdTauwZw.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.