Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Karşılaştığınız İlginç / Komik Olaylar

Bu konuda 69 ileti var

Fenerbahçe ile Şampiyonlar liginde deplasmanda juventusa 6-0 yenilmistim.  Maçtan 1 gün sonra  taraftarlarin gönlünu almak için kaptan volkan demirel basın toplantısı düzenleyerek takım arkadaşlarıyla beraber italyaya  deplasmana gelen taraftarlarının masraflarını  ödeme  karari aldı

On 20.11.2015 at 10:29, Bashtarda yazdı:

tarihinde Okan3552 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

FM15'de Galatasaray ;Kariyerimde Çaykur rizeye orta sahadan penaltı verilmesi baya ilginç olmuştu benim için. O zamanlar paylaşmıştımda :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçen sene gençlerbirliği FM 2015 kariyeri yaparken fenerbahçe beşiktaşa yenildi 2-1 ben fenerbahçe ye yenildim 2-1 beşiktaşı yendim 2-1 bu kadar denk gelmez yani.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aklıma geldi bunuda yazayım. Forumda savunma oyuncusu görmüştüm. özellikle sakatlığına baktım 10 yıl kadar hiç sakatlanmamış. Adamı takıma aldım ilk maçın 14. dakikasında 8 - 10 aylığına sakatlandı.

tarihinde MrNobody tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

731B0AE7531213A6D3CBB487BBF676C8C3A55B4C

Geçen sene FM16'da böyle bir şeyle karşılaşmıştım. Artık nasıl bir virüs enfeksiyonuysa 8-9 ay sakatlanmıştı çocuk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öğrenciliğim zamanında  2 olay yaşadım hala unutamam,   Cm 03-04  oynuyordum,  Arsenal ile sezon ortasında  FA cup da Chelsea ile eşleştim,  ilk  maç 3-3 bitti diye 2. maça kaldık,  deplasmanda Chelsea'yi 1-0 yendim,  toplamda 4-3 agg ile  turu geçmiş görünüyodum , ama bi baktım chelsea turu geçmiş çeyrek finale çıkmıştı,  nasıl sinir olmuştum,  ev arkadaşım bi hafta dalgasını geçti benimle :)

Bir diğer olay ise,  yine cm 03-04 de İngiltere milli takımını yönetiyordum, dünya kupasında hezimete uğrayınca kupa sonunda istifamı verdim,  istifadan bi hafta sonra ingiliz milli takımı beni geri istedi,  nasıl sevinerek kabul ettim,  demek benden vazgeçemediler diye düşündüm ama bigün sonra beni kendileri kovdu,  kendimi nasıl rezil hissettim anlatamam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mainz kalecisi Jonas Lössl'a bir sezon dayanabilen FM'ciye Sigames gümüş tesbih hediye ediyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Trabzonspor İle Lig Açılışında Galatasaray la karşılaştım maçtan 3-1 galip ayrıldım sonraki hafta Alanya ile karşılaştım 3-1 yenildim  TTarenada galasarayı yen avni akerde alanyaya yenil :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fm 15'te yıl 2034 oldu regenlerle oynuyorum.Dortmund'u çalıştırırken 9 oyuncumun Movember isimli eylem için bıyık bıraktıkları haberi geldi.Sonradan gerçekten o 9 regeninde resimleri bıyıklı oldu bu vesileyle Movember eyleminide öğrenmiş oldum.Geçmişe dönmeye çalıştım ama malesef ss alamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bkjzXd.pngX9yQ1R.pngd8oydV.png

3 büyükler neredeyse tüm as takım oyuncularını satılığa çıkardı bana çok ilginç geldi sizce sebebi ne olabilir ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün başıma gelen olay. fm 2016 amatörden ÇanakkaleSpor ile yürüyorum üst liglere doğru.. Süper Lig'den bi haber geldi. Osmanlıspor OSMAN'ı transfer etti diye. Önce normal geldi tabi. Soyad falan olmayınca girdim adam üstüne bide Brezilya'lı :D  Osmanlı-Osman-Brezilya üçgeni ilginç :D Soyadı da yok bırak :D

77bzyW.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 04.12.2016 at 17:03, ReMSeM yazdı:

Bugün başıma gelen olay. fm 2016 amatörden ÇanakkaleSpor ile yürüyorum üst liglere doğru.. Süper Lig'den bi haber geldi. Osmanlıspor OSMAN'ı transfer etti diye. Önce normal geldi tabi. Soyad falan olmayınca girdim adam üstüne bide Brezilya'lı :D  Osmanlı-Osman-Brezilya üçgeni ilginç :D Soyadı da yok bırak :D

77bzyW.jpg

Kaçıncı Osman :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

PAS PAS PAS PAS Diyorum Başka Bişi Demiyorum Varolsun Genç Ağırlıklı Kadrom ( KENDİ REKORUM DİYEBİLİRİM)

[ GALATASARAY-GAZİANTEPSOR TÜRKİYE KUPASI 3. TUR MAÇI 2017-2018 Football Manager 2017)

ÖNCELİKLE TAKIM TALİMATLARIM

pX5Yga.png

OYUNCULARIN RAKİBİ ADETA PASPAS ETTİĞİ O PASLAR (OYUNCU OYUNCU)

qjA28d.png

TAKIM İSTATİSTİKLERİ VE GENEL BAKIŞ

m4X818.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

ZMjl7Z.jpg

R18j5j.jpg

tarihinde karems tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.01.2017 at 21:34, karems yazdı:

ZMjl7Z.jpg

R18j5j.jpg

Güzel bir detaymış gerçekten :D

On 09.12.2016 at 14:00, MendieTa yazdı:

Kaçıncı Osman :)

1. olduğu görülüyor da adam yanlış yerde doğmuş :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.