Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Karşılaştığınız İlginç / Komik Olaylar

Bu konuda 69 ileti var

Oyun içerisinde karşılaştığınız ilginç veya komik olayları bu konu altında paylaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CM 03/04 versiyonunu oynuyordum. Sao Paulo takımına geçip Brazilya Ligi'nin hem genç yeteneklerini geliştirip hem de milli takım oyuncularıyla bütünleştirerek ileriki sezonlara efsane bir kadro kurmayı hedefliyordum. Ve 3.5 sene sonunda bu isteğimi gerçekleştirmiş oldum.
Gelelim karşılaştığım, hala da aklımda olan ilginç olaya. Maçın ikinci yarısıydı, bir korner kazanmıştık. Korner için topun başına yavaş hareklerle Ronaldinho gidiyordu. Topu korner çizgisine koydu ve o anda tribünlerden büyük bir uğultu koptu, ne olduğunu anlamamıştım bütün stat bağırıyordu. Hakem koşarak Ronaldinho'ya direk kırmızı kart göstererek onu oyundan ihraç etti. O an ne olduğunu anlamadım. Ronaldinho tribünle münakaşaya girip hareket yapmıştı ve bunun üzerine oyundan atılmıştı. Çok şaşırmıştım. Daha önce böyle bir olay başıma gelmediği gibi aradan geçen 10 yıllık CM/FM oyun hayatımda da ikinci sefer rastlaşmadığım olaydı.
Not: Kırmızı karttan sonra Ronaldinho 2 maç ceza aldı.

5 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fm15 oynuyorum sene 2020 falan ara transfer dönemindeyiz. Transferin son günleri falan benimde transfere ihtiyacım falan yok öyle çabuk çabuk geçiyorum. Gelen haberleri falan okurken fenerbahçenin 18 yaşında Hırvat bi forvete 4.5 m teklif yaptığını gördüm. Şaşırdım tabi normelde bizim takımlar yapmaz böyle transferler. Neyse gözlemci yolladım elemana ertesi gün raporu geldi o sırada da fenerbahçe oyuncuyla anlasamadı haberj gelmişti. Bonservisi takım kabul etmişti ama sözleşmeyi kabul ettirememisler oyuncuya. Sonra adamın raporuna baktım baya iyi potansiyeli vardı. Bende hiç ihtiyacım olmamasına rağmen  transferin son günü 4m civarı bi parayi basıp aldım adamı. 18 inede yeni girmiş daha o kadar genc. Ertesi gün gs yle maçım vardı yeni geldiği icin yedek başlattım. Zaten dediğim gibi ihtiyacım yoktu forvete ama genc diye almıştım.  Mac 0-0 gidiyodu sanırım ikinci yarı bu genci oyuna aldım ve girer girmez hat-trick yaparak galibiyeti getirdi. Daha  dün gelen adam gs karşısında ikinci yarı oyuna girip 3 gol atmisti. Bu mactan sonra düzenli olarak oynamaya başladım ve sezon sonunda 14 lig maçında 17 gol atmıştı. Bu şekilde 3.5 sezon takımda kaldı 100 küsür maçta 1 den fazla gol ortalamasiyla oynadı  ve takımın kilit oyuncusu oldu. Ayrica da 3  defa gol kralı oldu. 2 defa da Avrupanin altın cocugu odulunu kazandi. Sözleşmesinin son senesinde kontrat uzatmayi kabul etmeyince içim yana yana Barcaya sattım 60 m ye ki 1 yıl sonra serbest kalacak bi oyuncu için çok iyi fiyat. Şuan daha 22 yaşında ve Barcada neymar la birlikte takımın en iyi oyuncusu durumda ve ilk senesinde 30 a yakın golle gol kralı oldu. Yani kısaca hic tanımadığım bi oyuncuyu fenerbahçe sayesinde (ki gerçekte olsa yıkılırdı taraftarlar senin sozlesmede anlasamadıgın oyuncu bu seviyeye geliyor) tranferin son günü aldım ve bi futbolcudan faydalanılabilecek en iyi şekilde faydalanip serbest kalmasına 1 sene kala 60 m ye sattım. Bu da böyle bi anımdır hala da oynarım bu kariyerimi.

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orOOq9.jpg

Final maçı ne zaman oynanır sizce ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öyle aman aman komik bir olay değil ama Dersimspor geçen sezen Türkiye kupasını kazanarak Uefa ya gitme hakkı kazandı ve gruplardaki içler acısı durumu..

2016-01-18_00001.jpg

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

DERSİMSPOR candır. Saldır Dersim! :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Freiburg kariyerimde oynarken takimim korner kullaniyordu. Orta acildi, kaleci hava topuna cikti ve sektirmeden topu elle kontrol etti. Ama sonra bir anda oyuncular anlamsiz bir sekilde sevinmeye basladi. Meger golle yakindan uzaktan alakasi olmayan bir pozisyonda hakem gol karari vermis. Rakipten kimse de noluyor hoca diye itiraz etmiyor; hepsinin Burak Yilmaz stili eller kafada. Bayagi guldurmustu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fm 15 Oynarken asteras takımının başındaydım ve hazırlık döneminde simao sabrosa'yı almıştım ilk hazırlık maçında bir penaltı kazandım ve simao topun başına geçti ve şutu çekti top kaleye giderken penaltılar değişti ve bir anda rakip bana penaltıdan gol atmış oldu :)

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Komik midir İlginç midir bilemem ama Fm15 oynarken Ronaldo 25m ye barcelona'ya gitmiş o da yetmemiş Bale'yi 54m ye almışlardı Real 6. Bitirmişti.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beraberlikten bir turlu kurtulamiyorum sanki ne yaparsam yapayim sonuc berabere biticek gibi hissetmeye basladim artik :D

vnqkz4.jpg

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 15 Ocak 2016 Cuma at 02:08, AtAdam yazdı:

Fm15 oynuyorum sene 2020 falan ara transfer dönemindeyiz. Transferin son günleri falan benimde transfere ihtiyacım falan yok öyle çabuk çabuk geçiyorum. Gelen haberleri falan okurken fenerbahçenin 18 yaşında Hırvat bi forvete 4.5 m teklif yaptığını gördüm. Şaşırdım tabi normelde bizim takımlar yapmaz böyle transferler. Neyse gözlemci yolladım elemana ertesi gün raporu geldi o sırada da fenerbahçe oyuncuyla anlasamadı haberj gelmişti. Bonservisi takım kabul etmişti ama sözleşmeyi kabul ettirememisler oyuncuya. Sonra adamın raporuna baktım baya iyi potansiyeli vardı. Bende hiç ihtiyacım olmamasına rağmen  transferin son günü 4m civarı bi parayi basıp aldım adamı. 18 inede yeni girmiş daha o kadar genc. Ertesi gün gs yle maçım vardı yeni geldiği icin yedek başlattım. Zaten dediğim gibi ihtiyacım yoktu forvete ama genc diye almıştım.  Mac 0-0 gidiyodu sanırım ikinci yarı bu genci oyuna aldım ve girer girmez hat-trick yaparak galibiyeti getirdi. Daha  dün gelen adam gs karşısında ikinci yarı oyuna girip 3 gol atmisti. Bu mactan sonra düzenli olarak oynamaya başladım ve sezon sonunda 14 lig maçında 17 gol atmıştı. Bu şekilde 3.5 sezon takımda kaldı 100 küsür maçta 1 den fazla gol ortalamasiyla oynadı  ve takımın kilit oyuncusu oldu. Ayrica da 3  defa gol kralı oldu. 2 defa da Avrupanin altın cocugu odulunu kazandi. Sözleşmesinin son senesinde kontrat uzatmayi kabul etmeyince içim yana yana Barcaya sattım 60 m ye ki 1 yıl sonra serbest kalacak bi oyuncu için çok iyi fiyat. Şuan daha 22 yaşında ve Barcada neymar la birlikte takımın en iyi oyuncusu durumda ve ilk senesinde 30 a yakın golle gol kralı oldu. Yani kısaca hic tanımadığım bi oyuncuyu fenerbahçe sayesinde (ki gerçekte olsa yıkılırdı taraftarlar senin sozlesmede anlasamadıgın oyuncu bu seviyeye geliyor) tranferin son günü aldım ve bi futbolcudan faydalanılabilecek en iyi şekilde faydalanip serbest kalmasına 1 sene kala 60 m ye sattım. Bu da böyle bi anımdır hala da oynarım bu kariyerimi.

Vay be ilginç.Beğenildi bu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maç matoru baya güzelleşmiş :) Geçen Napoli yönetiyordum sonra    adam öyle bir hareket yapıp geçti ki  dedim fm yapmış yine yapacağını :D ..   Komik olaya gelince şimdi bmg kariyerine devam ediyorum :) Münir kiralıktı bende  barca aklını kullanacak güya sözleşme imzaladı bende direk satın alma olayını devreye soktum fazla para verdim ve bana geldi iptal de edemezler. Ellerinde patladı para :D 

tarihinde Jose_Mert tarafından düzenlendi
klavye sorunu.
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

UEFA'da şike sebebiyle Katar'ın hakkı elinden alındı. Yeni yamalarla bunu düzelttiler zaten.

FM 12'deyken oyuncunun birisine Türk'tü Mahir.. kendisi dünyanın en iyi oyuncusu olmuştu. Yaşı 33'dü. Real Madrid satışa koydu 12M. anlaştım alacağım. Sonra kontratı iptal ettim sıfır teklif ettim aldım adamı. Ben alacağım diye adamlar oyuncuyu satış listesine koydu. Ellerinden çıkartmak için de sıfır bedel yazmışlar. Bunu görünce parayı kurtardık oyuncuyu bedavaya aldık.

bir save de dört büyüklerden bir oyuncu küme düşüyorsa, takımında iyi yetenekli genç oyuncular varsa ve bunlar artık ilk 11 oynayacaksa, o takımdan korkun arkadaşlar. İleri ki zamanda süper oyuncular çıkaracağının kanıtıdır. 16'da Hakan Güven var. Beşiktaş yine küme düştü. Oyuncu 3 sezon ilk 11 oynadı. 22 yaşında Avrupa takımlarının radarına düşmeden aklını çelip aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ykp302.jpg

İlk sezon 91puan toplayan, lig ve kupa dahil sezon boyunca sadece Juventusa 1-0 yenilen, 2.sezon 12/4/2017 tarihinde ki Leverkusen maçına kadar olan 22maçta yenilmeyen, akşam kaydedip ertesi gün açtığımızda 6maçta 5maç kaybedip 1beraberlik alan, onu da geçtim sadece 2 gol atabilen, gol atmayıda geçtim pozisyon dahi üretemeyen (hemde hücüm antremanı yapılan süreçte) bir İnter takımı. Mümkün müdür? Olabilir mi? Oyunun yapay zekası buna izin verir mi? Bilgisi olup cevap veren olursa çok sevinirim. Çünkü oyundan soğudum!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 05.04.2016 at 18:47, Pruva yazdı:

Ykp302.jpg

İlk sezon 91puan toplayan, lig ve kupa dahil sezon boyunca sadece Juventusa 1-0 yenilen, 2.sezon 12/4/2017 tarihinde ki Leverkusen maçına kadar olan 22maçta yenilmeyen, akşam kaydedip ertesi gün açtığımızda 6maçta 5maç kaybedip 1beraberlik alan, onu da geçtim sadece 2 gol atabilen, gol atmayıda geçtim pozisyon dahi üretemeyen (hemde hücüm antremanı yapılan süreçte) bir İnter takımı. Mümkün müdür? Olabilir mi? Oyunun yapay zekası buna izin verir mi? Bilgisi olup cevap veren olursa çok sevinirim. Çünkü oyundan soğudum!

neden olmasin gecen sene Dortmund ilk devre sonunda sonuncu sirada idi,villareal kume dustu fenebahcenin averaj ile kumede kalmisligi var vs istersen dunyanin bir numarasi ol 100 mac ardardq kazan kalan 100 macta ard arda yenilebilirsin bunda bir gariplik yok sadece takim rehavete kapilmis o kadar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, herkes mutlaka kariyerinde üç büyüklerden küme düşenleri falan görmüştür ama ben gs bjk ve trabzonun aynı sezon bu kadar düştüğünü hiç görmemiştim. Pes doğrusu. Üstelik avrupada türk kulüpleri iyi işler yapsın die birde karşımda dişli rakipler olsun die gs bjk ve trabzon dahil biçok anadolu kulübüne bol para ve çoğu takıma dünya çapında teknik direktörler getirdim. Ama adamlar inadına saçma sapan futbolcular satın alıyor hayret doğrusu. Mesela BJKnın başında jose mourinho iki sezondur. bu sezon küme düştüler pes doğrusuuu.

Screenshot_1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar geçen gün yine fm16 oynıyorum galatasarayın başındayım sezonun sonu yaklaştı chelsea ile şampiyonlar ligi yarı final ilk maçına çıkıyorum chelsea maçı 2-0 önde götürüyor dk90 hakem düdüğü çaldı ben de maç bitti sandım sonra işte devam dedim bi baktım maç uzatmalarda uzatmaların ilk devresi başladı dk 100-102 gibi gol attim sonra hakem maçı bitirdi mac 2-1 chelsea nin üstünlüğü ile bitti deplasman da bir gol bile cok onemli olduğu icin bu benim cok iyi oldu rövanş macindada 1-0 yendim finale ciktim sonra kupayı aldım bu hole bi ilginc anımdı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilginç geldi bana :D "Man City yönetimi, FM oyuncularının başvurularını eledikten sonra gerçek hayatta menajerlik deneyimi olan adaylara yönelecek." :D 

m6OaBR.png

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.