Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FMT'15 HD Stadyum Paketi - FM16 Güncellemesi

Önerilen İletiler

Hocam Brezilya Arjantin Kore Japonya statlarını da eklerseniz tamamlanmış gibi olacak, bekliyoruz çok teşekkürler.

Avrupa bittikten sonra diğer kıtalara da geçiş yapılacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yamayı yukledım ama stadlarda degısme yok yardımcı olabılen varmı acaba

kaç kere denedim statlar olmadı

Eğer orjinal temayı kullanıyorsanız oyunun orjinal temesında işlev göstermiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni kariyer açıncamı gözüküyor yoksa kayıtlı oyunda gözükürmü ? 

Yeni kariyer ya da kayıtlı oyun fark etmez ama oyunun orjinal temaları stadyum resimlerini desteklemediği için görünmüyor bu sebeple farklı tema kullanmalısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni kariyer ya da kayıtlı oyun fark etmez ama oyunun orjinal temaları stadyum resimlerini desteklemediği için görünmüyor bu sebeple farklı tema kullanmalısınız.

Ben daha denemedim.Yani oyunun temasını kullanmıyayımmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bunu bide logo paketini yükledim ancak oyunun belgelerinde cache klasörü yoktu oyunun içinde tercihlerden dediklerinizi yaptım ancak ne stadlar ne de logolar geldi?

bilgisayarın başlat kısmına %localappdata% yazıp ordan SEGA-FM15 kısmını bulun caches klasörünü silin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle ellerinize sağlık ama bir eleştirim var gerçekten bu eleştiri dışında yama oldukça füzel fakat Fenerbahçe stadının resmini özellikle çok aradınız herhalde, malum yüzlerce resim arasından bula bula onu bulmak oldukça zor olsa gerek :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle ellerinize sağlık ama bir eleştirim var gerçekten bu eleştiri dışında yama oldukça füzel fakat Fenerbahçe stadının resmini özellikle çok aradınız herhalde, malum yüzlerce resim arasından bula bula onu bulmak oldukça zor olsa gerek :)

Google'a Şükrü Saraçoğlu Stadyumu yazınca ilk sıra 4. sütunda bu resim çıkıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.