Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

3 adet Football Manager 2017 hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için tıklayınız

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

D Sinyor

FMKolik v2 - Vur, Kır ve Parçala!

Bu konuda 111 ileti var

Başlık biraz fantastik oldu değil mi ? Bunun farkındayım ama taktiğe uyduğunu düşünüyorum. Bildiğiniz gibi FMKolik v1 taktiğini sizlerle sunmuştum. Taktikten epey olumlu yanıt alınca hemen v2 taktiğini yapmaya başladım. Sırf bunun için Akhisar kariyeri açmıştım ve denemiştim. Epey tutulmuş ve beni başarılara götürmüştü. Bundan sonra Rizespor ile taktiği geliştirdim ve daha iyisini yaptım. Sözü fazla uzatmadan taktiğin dizilişine geçelim.

Diziliş

---------

PYrQYO.png

Hayatımda 4-4-1-1 dizilişini yaptığım ve oynattığım söylenemez. İlk defa denediğim ve başarılı olduğum bir sistem.

Direktifler

--------------

7VNAVN.png

Direktifler her zaman olduğu gibi prese dayalı!

Talimatlar

---------------

A0k30v.png

Rakip talimatları önceden hazırlayarak rakibin oyun içerisinde değişik yaparsa veya taktik değiştirirse hazırlıklı olmanıza fayda sağlar. Bu yüzden bu kısmı unutmayalım. Kaan kardeşimin denemesiyle beraber bazı takımlarda " Sert " futbol iş gördüğünü söyleyebilirim. Sert futbolu pek tavsiye etmesemde sert liglerde epey iş yapabileceğini düşünüyorum. 

Oyuncu Rolleri

--------------------

5oQYoz.png

Antreman

--------------

LYnQYZ.png

İlk olarak kondisyon başlangıcı yapmakta fayda var. Taktik ve kondisyon oturana kadar çalışmaya devam edin. Daha sonra Savunma ile savunma yerleşimi çalıştırarak savunmamızı bu konuda güçlendirelim. Belli bir seviyeye gelen savunma anlayışımız size göre tamamsa hucum ile hucum org. çalıştıralım. Daha sonra ise top kontrol ile takımıza bu konuda destek sağlayabiliriz.

Başarılar

--------------

rm2Em3.png

İstatistikler

---------------

99dG9N.png

Birkaç Maç Görüntüsü

-------------------------------

qmWEmd.png

MPvkP1.png

Q47Q4y.png

XDXdD3.png

bgGygZ.png

dWGXWD.png

Puan Durumları ( Sezona göre )

VgMEgv.png

n5WE5M.png

vQpZQ4.png

12gN2N.png

Rizespor başındayken aldığım başarılar böyle. Trabzonspor'a 5. sezon itibaren geçtim.

Taktiği İndir

-------------------

Dipnot
------------

Taktiği uyumu olmadan lütfen yargılamayın. Eksikleri konuya belirtirseniz v2.1 sürümü sırasında eksikler üzerinde durulur.  Olumlu sonuçlarınızı bekliyoruz.

tarihinde yRookieMan tarafından düzenlendi
2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eline saglık güzel taktik cok basarılı olmus  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Direk forumda açacağım kariyerimi FMKolik v2 ile oynayacağım bakalım v1'i aratacak mı sildirecek mi :) Ellerine sağlık kardeşim, yine harika olduğundan şüphem yok.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eline saglık güzel taktik cok basarılı olmus   :)

Teşekkür ederim.

Çok güzel taktik olmuş başkan hemen deneyeceğim ellerine sağlık.

Eyvallah

Direk forumda açacağım kariyerimi FMKolik v2 ile oynayacağım bakalım v1'i aratacak mı sildirecek mi :) Ellerine sağlık kardeşim, yine harika olduğundan şüphem yok.

Valla başkan forumda bi rize kariyeri diğeride MİY kariyeri v2 eli değdi. Sonuçlar ortada :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam güzel taktikde.. talimatlar konusunda sorum olcak ben mesela rakip takimin ilk önce stoperletine baski yapiyorum pas yaparak cikmalarini hic istemiyorum ondan sonra rakipin iyi oyuncularina baski yapiyorum bu bana yeterli oluyor fazla yapinca takim biraz kasiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Taktiği denedim ve çok başarılı oldum. Gerçekten gördüğüm en iyi taktik. İşte bu taktiği kullandığım

mersin kariyerim tam 21 maç oynadık daha mağlubiyet görmedik :)

------------------------

J7ld0j.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu serinin en iyi taktiği budur beyler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Southend United kariyerimde deniyecem 2.sezon yeni başlıyor.Olumlu yada olumsuz dönüş yapacağım.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üstünde oynamalar yapıp hemen kullanacagım ellerine saglık abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim.

Eyvallah

Valla başkan forumda bi rize kariyeri diğeride MİY kariyeri v2 eli değdi. Sonuçlar ortada :)

Hocam taktiği 15.1.3 sürümüyle Fenerbahçe de denemekteyim. Takım mükemmel oynuyor fakat tek bir sorun var, kanat oyuncularım çok top sürüp çok kötü şutlar çıkartıyorlar, bunun önüne nasıl geçebilirim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık. Mutlaka başarılı olacaktır arkadaşlar. 14 serisindeki v2 taktiği efsaneydi, bakalım bu da aynı mı.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Taktik antrenmanlarıyla hangi takımda olursanız olun sizi banko şampiyon yapacak taktiktir,V2. Valencia ile ilk sezonda Barcelona ve Real Madrid maçlarını galibiyetle bitirip tüm sezonda sadece 1 mağlubiyet alarak en az gol yiyen takım olarak şampiyon oldum. Aynı şekilde Kral Kupası'nıda kazandım. Resimleri bir ara konuya atarım. Çok yararlı bir taktik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam öncelikle taktik için emeğinize sağlık. rakip talimatları kısmını bizmi ayarlıyoruz yoksa ayarlı şekildemi geliyo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kariyerime Milan'da devam ederken farklı bi heyecan aradığımdan Tottenham'a geçtim ve ilk 5 maçım sonrasında FMKolik v2'yi denemeye başladım.İnanılmaz istatistikler yakaladım.Bir ara sürekli berabere kaldığım görülüyor, sakatlıklar ve yorgunluk etkenine rağmen güzel istatistiklerle kazara berabere kalınan maçlar hepsi.Kısacası taktik Muazzam ellerinize sağlık.Şu an Avrupa Ligi finalindeyim ve 13. sırada aldığım takım şu an 3. sırada. Kırmızı çizgili Nottm Forest maçı takıma geldiğim maç yaklaşık Wolves'da taktiği kullanmaya başladım.Tek mağlubiyet açık ara şampiyon United'a karşı.

6ly9A3.png

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

taktik anlayış nasıl olcak hucüm mu oynuyoruz savunma mı kontra mı akıcı mı katı mı :)

Dengeli - Kontrol

hocam öncelikle taktik için emeğinize sağlık. rakip talimatları kısmını bizmi ayarlıyoruz yoksa ayarlı şekildemi geliyo

Talimatları maalesef siz ayarlıyorsunuz. O kayıtlı şekilde gelmiyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam bu taktiği almanya 2. lig ekibi munich lions FC da denedim 1-15 dakikalar arası hep ol atıyorum 75-90 arası hep gol yiyorum  sizce neden ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam bu taktiği almanya 2. lig ekibi munich lions FC da denedim 1-15 dakikalar arası hep ol atıyorum 75-90 arası hep gol yiyorum  sizce neden ?

Taktik pres yapan bir düzeyde olduğu için oyuncuların yorulmaya başlıyordur. Haliyle orta saha oyundan düştüğü için rakip kolayca gelip, kabalık şekilde gol atabiliyordur. Bunu engellemek için orta sahaya pres yapabilecek yeni oyuncular alıp, kondisyon antremanlarını daha fazla yaptırmalısınız. Eğer skoru korumak istiyorsanız katı ve rölanti yapıp risksiz oyna diyerek skoru defansa çekilebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Taktik pres yapan bir düzeyde olduğu için oyuncuların yorulmaya başlıyordur. Haliyle orta saha oyundan düştüğü için rakip kolayca gelip, kabalık şekilde gol atabiliyordur. Bunu engellemek için orta sahaya pres yapabilecek yeni oyuncular alıp, kondisyon antremanlarını daha fazla yaptırmalısınız. Eğer skoru korumak istiyorsanız katı ve rölanti yapıp risksiz oyna diyerek skoru defansa çekilebilirsiniz.

Teşekkürler hocam wonderkid önerileriniz var mı takımda oynayabilecek ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler hocam wonderkid önerileriniz var mı takımda oynayabilecek ?

Pek isim tutmam aklımda :) oyun içi gerekeni arayıp buluyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam direkt ilk 11 e oynatabileceğimiz takım için uygun olan bir forvet söyleyebilir misiniz?

Duvan Zapata , Wilfried Bony,Timo Werner,Gabriel Barbosa,Mitrovic

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.