Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

FMT'15 Logo Paketi - FM17 Güncellemesi

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Logo paketini indirip adımları uyguladım fakat arayüz kısmında "Tercihlerden yapılan değişiklikleri onayladıktan sonra temayı yenileyin" kısmını işaretledim,geçici dosyaları temizleyip temayı yeniden yükledim ama hala değişmedi acaba neyi yanlış yapıyorum? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Logo paketini indirip adımları uyguladım fakat arayüz kısmında "Tercihlerden yapılan değişiklikleri onayladıktan sonra temayı yenileyin" kısmını işaretledim,geçici dosyaları temizleyip temayı yeniden yükledim ama hala değişmedi acaba neyi yanlış yapıyorum? 

aynı şekilde bedede aynı problem var yardım lütfenn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynı şekilde bedede aynı problem var yardım lütfenn

Sorunu hallettim. meğer program files'teki klasöre atıyormuşum. belgelerim'dekine at ve söylenilen talimatları uygula oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beyler yine olmuyor dediğinizi  yaptım belgelerimdeki klasore attım . arayüze girdim , istenilen talimatları yaptım kayıtlı oyunuma girdim ama sonuç yine hüsran nerede yanlış yapıyorum :/ ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paket güncellendi. Çok sayıda değişiklik bulunduğu için paketi yeniden indirmeniz gerkiyor. Eskisini silmenizi öneriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar nasıl indirebiilirim? link düzeltildi diyorsunuz ama indirme yerine tıklayınca tepki vermiyor inmiyor. ve konyaspor ile 3. sezondayım bu yamayı kurunca baştan başlamak zorunda mıyım kariyere?

edit: şimdi tıkladım oldu üye olduktan sonra. kariyere baştan mı başlamam gerekiyor orası hala sorun.

tarihinde morinyo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar nasıl indirebiilirim? link düzeltildi diyorsunuz ama indirme yerine tıklayınca tepki vermiyor inmiyor. ve konyaspor ile 3. sezondayım bu yamayı kurunca baştan başlamak zorunda mıyım kariyere?

edit: şimdi tıkladım oldu üye olduktan sonra. kariyere baştan mı başlamam gerekiyor orası hala sorun.

Mevcut kariyerinizde kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Metallic Logos Pack 4 GB, Shiny Logos Pack 2 GB. Bu 460 MB. Ne eksikleri var bu logo paketlerinden? Metallic Logos Pack'de 26,000 kulüp logosu, Shiny Logos Pack'de 16.000 kulüp logosu var. Bu logo paketinde kaç logo var? Bir kere indirmek istiyorum sonraki FM oyunlarında da kullanmak istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.