Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

FMT Bey

Steam Ürün Etkinleştirme

Önerilen İletiler

Merhaba FMT üyeleri,

Bildiğiniz gibi FM16 serisi çıkmak için gün sayıyor. Bizde yeni arkadaşlar bilmiyor olabilir diye basit konuyu resim ile anlatalım dedik.

1. Adım

Steam programına giriş yapınız.

2. Adım

Oyunlar sekmesine gelip kırmızı kutu içine aldığım seçeneğine tıklayın.

dOXRP7.png

3. Adım

Karşınızda bu sayfa gelecek. Aldığınız kodu buraya girerek oyunu aktifleştirebilirsiniz.

vjZqpm.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ustad Selamlar. Ben yurtdisinda yasiyorum. Turkiye'de bir siteden FM 2015 Key aldim. Fakat yurtdisinda oldugum icin Steam Bolge olayindan dolayi keyi aktif edemiyorum. Steam>Ayarlar>Indirmeler>Indirme Bolgesi'ni Turkiye yaptim fakat yine ise yaramadi. Ne yapmam gerekiyor yardimci olabilir misiniz lutfen.? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ustad Selamlar. Ben yurtdisinda yasiyorum. Turkiye'de bir siteden FM 2015 Key aldim. Fakat yurtdisinda oldugum icin Steam Bolge olayindan dolayi keyi aktif edemiyorum. Steam>Ayarlar>Indirmeler>Indirme Bolgesi'ni Turkiye yaptim fakat yine ise yaramadi. Ne yapmam gerekiyor yardimci olabilir misiniz lutfen.? 

Steam'a bununla ilgili mail atın Keyi Localinize ekliyecektir. Steam'a size dönmesi 24 saat içinde olucaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öncelikle merhabalar ..

Abilerim dün FM 2016 oyun dvd mi aldım büyük bi heves sevicle..ama birtürlü yüklemekde başarılı olamadım ... pc imdeki dvd rom ömrü bitmiş  :( bare steam üzerinden ürünümü etkinleştireyeyim öyle yükleyeyim die düşündüm ama dogrulamayı başardıgım halde oyunu yükle secenegini bulamadım bir türlü :/ . bnde yeni bir dvd rom parca taktırdım belki dvd üzerinden yükleme yapabilirim die ama bu seferdeürün etkinleştirilmiş yükleme yapılmıyor die direk kapatıyor ...Lütfen YARDIM edermisiniz cıkmazdayım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 23.10.2014 - 17:23 yazdı:

Merhaba FMT üyeleri,

Bildiğiniz gibi FM16 serisi çıkmak için gün sayıyor. Bizde yeni arkadaşlar bilmiyor olabilir diye basit konuyu resim ile anlatalım dedik.

1. Adım

Steam programına giriş yapınız.

2. Adım

Oyunlar sekmesine gelip kırmızı kutu içine aldığım seçeneğine tıklayın.

f1NfCSD.png

3. Adım

Karşınızda bu sayfa gelecek. Aldığınız kodu buraya girerek oyunu aktifleştirebilirsiniz.

1J4qSbl.png

kırmızı içinde olan ney göremiyoruz daha net olabilirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.