Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

FMT Bey

Yetkili Alımları

Önerilen İletiler

Quaresma, 24.10.2017 - 20:32 yazdı:

Adınız-soyadınız: Atakan Tuna

Yaşınız: 21
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. 2. öğretim olmamdan dolayı çok boş vaktim var. İngilizcem iyi bir seviyede. Hesabımın isminden de anlayacağınız üzere Beşiktaşlıyım. Sadece FM değil birçok oyunu oynuyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: FMTürkiye Facebook grubunda yöneticilik yaptım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orjinal
Online Süreniz (Sitede): ekstra bir durum olmadığı sürece hep online olabilirim
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:  Yok

İleti ve aktiflik durumundan ötürü reddedildi.

emin1759, 09.11.2017 - 23:10 yazdı:

Emin Sarıbıyık.
18.
Kırklareli Üni Öğrencisiyim.
Daha önce 2010-2011 civarı forum.turksportal.net sitesinde adminlik yaptım.

Oyun durumum:FM'17 Orjinal 18'ihenüz almadım.

Hafta içi 2-3 saat,Hafta sonu 3-4 saat online olabilirim.

Kariyer Bölümü sorumlusu olmak istiyorum.

Daha önce çalışmam yok.

İleti ve aktiflik durumundan ötürü reddedildi.

can_9, 10.11.2017 - 01:06 yazdı:

Adınız-soyadınız: Can MULLA

Yaşınız: 27
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Üniversite mezunuyum. Memurum. Bir süre yeni bir eve taşındığımdan dolayı aktif olamadım ama artık aktif olarak hem evde hem de iş ortamında internet kullanıyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: FMTürkiye Forum'da genel sorumlu olmuştum ama tam rütbem ne olmuştu hatırlamıyorum.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orjinal
Online Süreniz (Sitede): Sürekli Online

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.)

Genel Forum Sorumlusu olup genel düzenlemelere aktif olarak yardımcı olabilirim veya uygun bir pozisyon varsa o konumda da elimden gelen yardımı yapmaya hazırım.
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:  Yok

Kabul edildi. Stajyer rütbesiyle başlayacaksınız.

mustafa58, 13.11.2017 - 23:13 yazdı:

Adınız-Soyadınız :Mustafa Çalışkan

Yaşınız : 17

Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Lise 3. sınıf öğrencisiyim. Oyunlarla özellikle futbol,strateji ve hayatta kalma türü oyunlarla ilgileniyorum.Fanatik Sivassporluyum. Özellikle son 3 sezondur. Ve çocukluğumdan beride Fenerbahçeliyim. Biraz soğsamda ikiside benim için yeri ayrı.

(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?:Hayır

Oyun durumunuz(Orjinal/Korsan):Fm 18 daha almak nasip olmadı.

Online Süreniz(Sitede):Uyku hariç her zaman

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.): KARİYER SORUMLUSU

(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Tek tük kariyer hikayelerinden başka herhangibi bir çalışmam mevcut değil.

(Kariyer bölümünde nerdeyse her kariyeri takip ediyorum ve kuralları biliyorum. Yeni çıkan seride de sadece 1 sorumlu var. Genel yöneticilerin kariyerle uğraşmasından yana değilim.Belli bir bilgim var.Genel yönetici olamam ama kariyer bölümü olarak gerçekten elimden geleni yaparım kısa bir deneme yapabilirsiniz.Tabi şuana kadar 3 veya 4 kez başvuru yaptım hatta bi önceki yakın bir zamanda ama 1 kere şans istiyorum. Sonuç ne olursa olsun <3)

UguJR, 24.11.2017 - 00:22 yazdı:

Adınız-soyadınız: Uğur Engincan
Yaşınız: 17
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Bilgisayar üzerine bir okul okuyorum , fazla sosyal biri olsam da yaz boyunca dışarı çıkmayı pek seven biri değilim.

Genellikle evde kendi halimde bilgisayar & telefon & televizyon üçlüsünde takılan biriyim :D,

Hobi olarak sporla ilgilenen biri olduğum için 1 saatlik bir spor yapıyorum , fobilerim ise başarısızlığa tahammülüm yok, her zaman en iyisini yapmaya çalışırım..
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Burada kısa bir deneyimim oldu, internet vs. problemler dolayı yarıda bırakmak zorunda kalmıştım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Nasip olmadı 18'i almak :/  
Online Süreniz (Sitede): Hafta içi yaklaşık 4-6 saat arası Hafta sonu 8-9 saate kadar çıkabilme potansiyalim var.

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): Genel Forum Sorumlusu
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Taktik, Logo paketi (çevirme) gibi çalışmalarım mevcut.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.