Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Sinyor Selim

Yetkili Alımları

Önerilen İletiler

Adınız-soyadınız: Mert Öğüt
Yaşınız: 17
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Bursa'da yaşıyorum. Lise'de Makine Bölümü okuyorum. Futbol hastayım, Bursasporluyum:1867:. Her maçına giden kaçırdığı maçlarda ağlayacak duruma gelen biriyim. Remix yani hareketli müzikler önceliğimdedir. Günün çoğunluğu evde geçen biriyim.  
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Oyunum orijinal. Belirli oyunları orjinal kullanıyorum..
Online Süreniz (Sitede): 7/24 sitede görev yaparım, sadece pazar günleri aksamalar olabilir.

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.): Grafiker
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:  

tarihinde mertogut4 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertogut4, 13.08.2017 - 00:03 yazdı:

Adınız-soyadınız: Mert Öğüt
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Bursa'da yaşıyorum. Lise'de Makine Bölümü okuyorum. Futbol hastayım, Bursasporluyum:1867:. Her maçına giden kaçırdığı maçlarda ağlayacak duruma gelen biriyim. Remix yani hareketli müzikler önceliğimdedir. Günün çoğunluğu evde geçen biriyim.  
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Oyunum orijinal. Belirli oyunları orjinal kullanıyorum..
Online Süreniz (Sitede): 7/24 sitede görev yaparım, sadece pazar günleri aksamalar olabilir.

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.): Grafiker
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:  

Geri dönüş yapıldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız: Umut Demir.
Yaşınız: 19
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Istanbul'da yaşıyorum.Üniversite de mühendislik okuyorum 6-7 seneden beri Fm oynuyorum.Aktif olarak futbol oynuyorum.Sosyal biriyimdir Pc başında bir tek Fm oynarım Koyu Galatasaraylıyımdır.Basketbol ile futbol kadar olmasada ilgiliyimdir yanı sıra WRC,Formula-E ve tenis'i  takip ederim.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?:Hayır,bir görev almadım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Oyunum orijinal.
Online Süreniz (Sitede): Yaz olduğu için 1-2 saat ama kışın bu zaman dilimi artacaktır. 
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.): Destek Ekibi.
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Maalesef hayır.

Verceğiniz yanıt için şimdiden teşekkürler. 

tarihinde umtdmr25 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız :Ediz Başar Uygur
Yaşınız :22
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.) :FM 2006'dan başladım hala oynuyorum. Bu oyunda hem amatör hemde süper bir şekilde oynuyorum ama problem son dakikada gol yememdir ve bu olay FM 2010'dan sonra yapmaya başladı ve FM 2017'de hala devam ediyordur.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı? :yok
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):orjinal
Online Süreniz :hergün hemen hemen
Hangi Rütbede yer almak istersiniz : (Blog Edit
örü, Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi) Destek Ekibi
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız :Yok

Şansımı denmek istiyorum çünkü öncekinde cevap alamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız : Kerem Sağlam
Yaşınız :24
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.) :Football Manager 2007'den beri oyunda ikinci bir yaşam sürmekteyim. Futbol benim için bir eğlence değil bir bilim, felsefe dalı gibi adeta. Onun dışında bir firmada pazarlama bölümünün başındayım.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı? : Yapmadım
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Hep olduğu gibi Orjinal oyun oynuyorum.
Online Süreniz :Her akşam 8-9'dan sonra uzun saatler online oluyorum.
Hangi Rütbede yer almak istersiniz : (Blog Editörü, Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): Genel Forum Sorumlusu
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız : Yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AD SOYAD: Mustafa Çalışkan

HAKKIMDA : Futbol mümkün olsa ömür boyu PC basında durmak halı saha maçları yapmak

Daha önce hiçbir sitede yöneticilik yapmadım

Online süreniz : Sitede yazın alsaydınız günde ortalama 10 saat minimum 7 saatti ama okullar başlarsa herhangibir görev verdiğiniz takdirde verdiğiniz göreve göre değişebilir 

Rütbe isteğiniz : Kariyer bölümü sorumlusu (öncelik) o olmazsa Stajyerde olur

oyun Fm 17 orjinal ama 18 almayı düşünmüyorum duruma bağlı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.) :FM 2006'dan başladım hala oynuyorum. Bu oyunda hem amatör hemde süper bir şekilde oynuyorum ama problem son dakikada gol yememdir ve bu olay FM 2010'dan sonra yapmaya başladı ve FM 2017'de hala devam ediyordur.
Hangi Rütbede yer almak istersiniz : (Blog Editörü, Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi) Kariyer Bölüm Sorumlusu
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız :

Şansımı denmek istiyorum çünkü öncekinde cevap alamadım. Rekor bir sürede 1. sezonu bitirip 2. sezona başladım. Cumartesi günü başladığım kariyer, dün 2 sezonla devam ediyor ama 2 haftalık il dışı programım var ya 2 hafta ve ya 1,5 hafta program var.

Not:Düzenleme hakkımız olmadığı için önceki başvuruya yazılmamıştır yeni başvuru yapıldı.

tarihinde ediz0001 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız: Ersan Kaygısız
Yaşınız: 25
Hakkınızda: Manisa/Salihli'den katılıyorum foruma. Meslek lisesi mezunuyum. Hali hazırda üniversiteye hazırlanıyorum ve uzmanlık sınavına girmeyi düşünüyorum. Aynı zamanda Facebook ve Whatsapp grupları üzerinde de online durumdayım. Football Manager ile 2008 serisinden bu yana ilgim var. Hep kesik kesik oynamama rağmen bilgi dağarcığıma güveniyorum çünkü son 2 seride bilgilerimin üstüne koyduğumu düşünüyorum :)
Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Pesbox.com da Rehberlik görevini yerine getirmiştim :)
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orjinal ve böyle gitmesini umuyorum :)
Online Süreniz (Sitede): Hafta içi her gün yaklaşık 10 saat. Hafta sonu 5 saat. İşe başlarsam yarı yarıya düşebilir her iki durum :)
Hangi Rütbede yer almak istersiniz: Rehber, Destek Ekibi, Gözlemci veya Yama ekibinde scout olabilirim. Hangisini uygun görürseniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UmtDmr25, 19.08.2017 - 02:40 yazdı:

Adınız-soyadınız: Umut Demir.
Yaşınız: 19
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Istanbul'da yaşıyorum.Üniversite de mühendislik okuyorum 6-7 seneden beri Fm oynuyorum.Aktif olarak futbol oynuyorum.Sosyal biriyimdir Pc başında bir tek Fm oynarım Koyu Galatasaraylıyımdır.Basketbol ile futbol kadar olmasada ilgiliyimdir yanı sıra WRC,Formula-E ve tenis'i  takip ederim.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?:Hayır,bir görev almadım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Oyunum orijinal.
Online Süreniz (Sitede): Yaz olduğu için 1-2 saat ama kışın bu zaman dilimi artacaktır. 
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.): Destek Ekibi.
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Maalesef hayır.

Verceğiniz yanıt için şimdiden teşekkürler. 

Reddedildi.

ediz0001, 26.08.2017 - 22:49 yazdı:

Hangi Rütbede yer almak istersiniz : (Blog Edit
örü, Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi) Destek Ekibi
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız :Yok

Şansımı denmek istiyorum çünkü öncekinde cevap alamadım.

Reddedildi.

KeremS23, 28.08.2017 - 21:02 yazdı:

Adınız-soyadınız : Kerem Sağlam
Yaşınız :24
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.) :Football Manager 2007'den beri oyunda ikinci bir yaşam sürmekteyim. Futbol benim için bir eğlence değil bir bilim, felsefe dalı gibi adeta. Onun dışında bir firmada pazarlama bölümünün başındayım.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı? : Yapmadım
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Hep olduğu gibi Orjinal oyun oynuyorum.
Online Süreniz :Her akşam 8-9'dan sonra uzun saatler online oluyorum.
Hangi Rütbede yer almak istersiniz : (Blog Editörü, Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): Genel Forum Sorumlusu
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız : Yok

Reddedildi.

mustafa58, 29.08.2017 - 14:56 yazdı:

AD SOYAD: Mustafa Çalışkan

HAKKIMDA : Futbol mümkün olsa ömür boyu PC basında durmak halı saha maçları yapmak

Daha önce hiçbir sitede yöneticilik yapmadım

Online süreniz : Sitede yazın alsaydınız günde ortalama 10 saat minimum 7 saatti ama okullar başlarsa herhangibir görev verdiğiniz takdirde verdiğiniz göreve göre değişebilir 

Rütbe isteğiniz : Kariyer bölümü sorumlusu (öncelik) o olmazsa Stajyerde olur

oyun Fm 17 orjinal ama 18 almayı düşünmüyorum duruma bağlı

Reddedildi.

Kaká Leite, 10 saat önce yazdı:

Adınız-soyadınız: Ersan Kaygısız
Yaşınız: 25
Hakkınızda: Manisa/Salihli'den katılıyorum foruma. Meslek lisesi mezunuyum. Hali hazırda üniversiteye hazırlanıyorum ve uzmanlık sınavına girmeyi düşünüyorum. Aynı zamanda Facebook ve Whatsapp grupları üzerinde de online durumdayım. Football Manager ile 2008 serisinden bu yana ilgim var. Hep kesik kesik oynamama rağmen bilgi dağarcığıma güveniyorum çünkü son 2 seride bilgilerimin üstüne koyduğumu düşünüyorum :)
Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Pesbox.com da Rehberlik görevini yerine getirmiştim :)
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orjinal ve böyle gitmesini umuyorum :)
Online Süreniz (Sitede): Hafta içi her gün yaklaşık 10 saat. Hafta sonu 5 saat. İşe başlarsam yarı yarıya düşebilir her iki durum :)
Hangi Rütbede yer almak istersiniz: Rehber, Destek Ekibi, Gözlemci veya Yama ekibinde scout olabilirim. Hangisini uygun görürseniz :)

Reddedildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız Soyadınız: Erkin Cellatoğlu

Yaşınız: 27

Hakkınızda: İTÜ'de Makine mühendisliği okuyorum. Ancak pek bitecek gibi durmuyor. Aynı zamanda KPSS'ye hazırlanmaya başlayacağım. 10 sene önce yabancı dizilerle tanıştım ve 10 sene boyunca 190 civarı dizi izleyip bitirdim ancak dizileri bırakma kararı aldım. Orta seviye İngilizce biliyorum. Oyunlarımı çoğunlukla İngilizce oynarım, dizi ve filmlerimi İngilizce altyazı ile izlerim. Tüm spor branşlarını severim ama her zaman futbol ve basketbol ön planda. 

Daha önce herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: SCN sitesinde yıllarca yama yapımcısı ve kariyer bölümü sorumlusu olarak görev yaptım. Forum kurallarını oldukça hakim durumdayım.

Oyun Durumunuz (Orijinal/Korsan): FM'yi en son 2013'te oynadım. O da orijinaldi. (Bilgisayarım bozuk yaptırmakta zor geliyor açıkçası o yüzden FM sizim yıllardır :cry: )

Online Süreniz: Genellikle PC başındayımdır. PC başında olmasam da telefondan giriyorum siteye.

Hangi Rütbede yer almak istersiniz: Kariyer Bölümü Sorumlusu veya Genel Forum Yöneticisi olabilir.

Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Eski görev aldığım sitede database ve facepack çalışmaları yapmıştım ancak şimdiye kadar tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır o çalışmalar.

Açıkçası alınmak konusunda pek umudum yok ama yinede bir ihtimal başvurmak istedim. Olursa ne ala olmazsa da canınız sağolsun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız:Aytuğ Yüce
Yaşınız:19
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.):Ankara'da yaşıyorum.Ankara Üniversitesi'nde okuyorum.FM 2008'den beri oynuyorum.Futbol hastasıyım gerek pc de gerek gerçek hayatta futbolla yatıp kalkıyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?:Daha önce bu konuda bir girişimim olmadı.Bu nedenle hayır yapmadım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Malesef bu sene ygs ve lys ile uğraştığımdan oyunda aktif olamayacağım için korsan oynadım.Fakat 18'de orjinale dönüş yapacağım.
Online Süreniz (Sitede):Hemen hemen hergün mutlaka siteye giriş yapıyorum.Bu yaz tatile pc götüremediğim için aktif olamadım.Ama genel olarak hergün giriş yapıyorum.Eğer gerekirse çok fazla aktif olabilirim zaman sıkıntım yok pc de online sürem fazladır.
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.)İhtiyaç halinde elimden geldiğince gereken rütbede çalışırım fakat oyuncu paylaşımı konusunda daha yararlı olabilirim yine de tercih sizin tabiki.
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:İlk başvurumu size yapıyorum o yüzden malesef yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okakacukaka, 05.09.2017 - 13:43 yazdı:

Adınız Soyadınız: Erkin Cellatoğlu

Yaşınız: 27

Hakkınızda: İTÜ'de Makine mühendisliği okuyorum. Ancak pek bitecek gibi durmuyor. Aynı zamanda KPSS'ye hazırlanmaya başlayacağım. 10 sene önce yabancı dizilerle tanıştım ve 10 sene boyunca 190 civarı dizi izleyip bitirdim ancak dizileri bırakma kararı aldım. Orta seviye İngilizce biliyorum. Oyunlarımı çoğunlukla İngilizce oynarım, dizi ve filmlerimi İngilizce altyazı ile izlerim. Tüm spor branşlarını severim ama her zaman futbol ve basketbol ön planda. 

Daha önce herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: SCN sitesinde yıllarca yama yapımcısı ve kariyer bölümü sorumlusu olarak görev yaptım. Forum kurallarını oldukça hakim durumdayım.

Oyun Durumunuz (Orijinal/Korsan): FM'yi en son 2013'te oynadım. O da orijinaldi. (Bilgisayarım bozuk yaptırmakta zor geliyor açıkçası o yüzden FM sizim yıllardır :cry: )

Online Süreniz: Genellikle PC başındayımdır. PC başında olmasam da telefondan giriyorum siteye.

Hangi Rütbede yer almak istersiniz: Kariyer Bölümü Sorumlusu veya Genel Forum Yöneticisi olabilir.

Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Eski görev aldığım sitede database ve facepack çalışmaları yapmıştım ancak şimdiye kadar tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır o çalışmalar.

Açıkçası alınmak konusunda pek umudum yok ama yinede bir ihtimal başvurmak istedim. Olursa ne ala olmazsa da canınız sağolsun :) 

Geri dönüş yapıldı.

sagator07, 07.09.2017 - 17:46 yazdı:

Adınız-soyadınız:Aytuğ Yüce
Yaşınız:19
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.):Ankara'da yaşıyorum.Ankara Üniversitesi'nde okuyorum.FM 2008'den beri oynuyorum.Futbol hastasıyım gerek pc de gerek gerçek hayatta futbolla yatıp kalkıyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?:Daha önce bu konuda bir girişimim olmadı.Bu nedenle hayır yapmadım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan):Malesef bu sene ygs ve lys ile uğraştığımdan oyunda aktif olamayacağım için korsan oynadım.Fakat 18'de orjinale dönüş yapacağım.
Online Süreniz (Sitede):Hemen hemen hergün mutlaka siteye giriş yapıyorum.Bu yaz tatile pc götüremediğim için aktif olamadım.Ama genel olarak hergün giriş yapıyorum.Eğer gerekirse çok fazla aktif olabilirim zaman sıkıntım yok pc de online sürem fazladır.
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.)İhtiyaç halinde elimden geldiğince gereken rütbede çalışırım fakat oyuncu paylaşımı konusunda daha yararlı olabilirim yine de tercih sizin tabiki.
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:İlk başvurumu size yapıyorum o yüzden malesef yok.

Geri dönüş yapıldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız: Kaan Karaman
Yaşınız: 16
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Lise 2'yim. Bu sene ile başladım. Mersin'de yaşıyorum yaz tatilinde Bursa'ya gideriz tüm ailemizle. Yazlık gibi bir şey bir bakıma. Fm'yi 3 yıldır oynuyorum. Yüksek düzeyde İngilizcem var ayrıca Almanca dersi alıyorum. NOT: Buraya kaydettiğim doğum tarihi doğru değil. Sahtesini kaydettim siteye.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Hayır bu ilk deneyimim olacak.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Elimde fm16 korsan ve fm17 orjinal var. Fakat fm16 oynamıyorum artık. Sadece misafirler geldiğinde onlar için tutuyorum bilgisayarımda.
Online Süreniz (Sitede): Uyku saatleri dışında her zaman online olabiliyorum.
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.) Kariyer Bölümü Sorumlusu
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Maalesef yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu 4. basvurum ilk kez bu kadar kendimi hazır hissediyorum :D 

MUSTAFA ÇALIŞKAN

17 YAŞ

LİSE 3. SINIF OGRENCISIYIM İSTANBULDA OTURUYORUM FUTBOLU COK SEVIYORUM İZLEMEYİ OYNAMAYI DA. PC DEN ELİMDE OLSA HİÇ KALKMASAM KESKE :) 

İSTEDİĞİM RÜTBE İSE KARİYER SORUMLUSU

KARİYER OLARAK HEPSİNE BAKIYORUM NERDEYSE KONUYA DA HAKİM OLDUGUMU DUSUNUYORUM 

SAYGILAR...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emredinhoo21, 51 dakika önce yazdı:

Merak ettiğim birşey var 2014 yılında yapılan bu paylaşım niye hala en başta duruyor ki alımlar hala devam mı ediyor ?

Üst yetkililer başvuruyu kabul ederse alım oluyor.

• Teşekkür Et 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız: Emre Üçer
Yaşınız: 22
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Yaklaşık 8 yıldır fm oynamaktayım ve fm den zevk alan biriyim her lig kategorisinde takım çalıştırdım. Üniversiteyi bitirdim ve şuan maalesef işsiz ve atama bekleyen biri olarak evde boş oturup fm oynuyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Sayfanın facede ki grubunda bi ara moderatörlük yaptım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Fm 16 orjinal var 
Online Süreniz (Sitede): Bundan sonra daha aktif olabilirim sitede
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.)  Rütbelerdekilerin ne görev yaptıklarını bilmediğim için herhangi birini seçemem ama bi ekip de görev verilirse elimden geldiğince yardımcı olurum .
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: YOK

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burak Beyler

21

Hafta içi aktif 4 saat hafta sonu ise 10 saate kadar çıkabiliyor.

FM 2013 ile birlikte her sene düzenli olarak oyunu satın alırım.

Mesleğim gereği internet siteleri yapıyorum. Tasarım ve programlamalarını. Sosyal medya yönetimi ve internet reklamları adına benimle birlikte çalışan bir ekibim de bulunuyor. Grafik tasarımcıyım aynı zamanda. Son 3 yıldır 150'ye yakın internet sitesi yaptım. Referanslarımın arasında Aksa, HDI Sigorta, Yediiklim gibi büyük firmalar varken medya işleri olarak da Galatasaray SK'yı da referanslarım arasında gösterebilirim. FMTürkiye ailesinş çok severek aktif bir şekilde takip ediyor, Facebook grubunda ise aktif surum paylaşıyor ve diğer arkadaşlarımın durumlarına yanıt vererek aktif oluyorum. FMTürkiye ailesinin daha geniş kitlelere yayılıp internet üzerinde  daha ciddi bir yere sahip olmasını isterim. 

Yakın zamanda portöyümü güncelleyip internet adresim üzerinden sizlere sunacağım.

Genel forum sorumlusu olarak görev yapmayı çok isterim.

tarihinde boneadams tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tufankaya2000, 09.09.2017 - 09:14 yazdı:

Tufan Kaya

17 

Online sürem haftaiçi 3-4 haftasonu 7-8 saat 

Gözlemci

Aktiflik ve ileti azlığı sebebiyle reddedildi.

Kaankaraman, 23.09.2017 - 13:18 yazdı:

Adınız-soyadınız: Kaan Karaman
Yaşınız: 16
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Lise 2'yim. Bu sene ile başladım. Mersin'de yaşıyorum yaz tatilinde Bursa'ya gideriz tüm ailemizle. Yazlık gibi bir şey bir bakıma. Fm'yi 3 yıldır oynuyorum. Yüksek düzeyde İngilizcem var ayrıca Almanca dersi alıyorum. NOT: Buraya kaydettiğim doğum tarihi doğru değil. Sahtesini kaydettim siteye.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Hayır bu ilk deneyimim olacak.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Elimde fm16 korsan ve fm17 orjinal var. Fakat fm16 oynamıyorum artık. Sadece misafirler geldiğinde onlar için tutuyorum bilgisayarımda.
Online Süreniz (Sitede): Uyku saatleri dışında her zaman online olabiliyorum.
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.) Kariyer Bölümü Sorumlusu
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Maalesef yok.

mustafa58, 04.10.2017 - 17:45 yazdı:

Bu 4. basvurum ilk kez bu kadar kendimi hazır hissediyorum :D 

MUSTAFA ÇALIŞKAN

17 YAŞ

LİSE 3. SINIF OGRENCISIYIM İSTANBULDA OTURUYORUM FUTBOLU COK SEVIYORUM İZLEMEYİ OYNAMAYI DA. PC DEN ELİMDE OLSA HİÇ KALKMASAM KESKE :) 

İSTEDİĞİM RÜTBE İSE KARİYER SORUMLUSU

KARİYER OLARAK HEPSİNE BAKIYORUM NERDEYSE KONUYA DA HAKİM OLDUGUMU DUSUNUYORUM 

SAYGILAR...

Reddedildi.

emredinhoo21, 10.10.2017 - 11:18 yazdı:

Adınız-soyadınız: Emre Üçer
Yaşınız: 22
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Yaklaşık 8 yıldır fm oynamaktayım ve fm den zevk alan biriyim her lig kategorisinde takım çalıştırdım. Üniversiteyi bitirdim ve şuan maalesef işsiz ve atama bekleyen biri olarak evde boş oturup fm oynuyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Sayfanın facede ki grubunda bi ara moderatörlük yaptım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Fm 16 orjinal var 
Online Süreniz (Sitede): Bundan sonra daha aktif olabilirim sitede
Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.)  Rütbelerdekilerin ne görev yaptıklarını bilmediğim için herhangi birini seçemem ama bi ekip de görev verilirse elimden geldiğince yardımcı olurum .
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: YOK

Anlıyorum, 17.10.2017 - 17:37 yazdı:

Burak Beyler

21

Hafta içi aktif 4 saat hafta sonu ise 10 saate kadar çıkabiliyor.

FM 2013 ile birlikte her sene düzenli olarak oyunu satın alırım.

Mesleğim gereği internet siteleri yapıyorum. Tasarım ve programlamalarını. Sosyal medya yönetimi ve internet reklamları adına benimle birlikte çalışan bir ekibim de bulunuyor. Grafik tasarımcıyım aynı zamanda. Son 3 yıldır 150'ye yakın internet sitesi yaptım. Referanslarımın arasında Aksa, HDI Sigorta, Yediiklim gibi büyük firmalar varken medya işleri olarak da Galatasaray SK'yı da referanslarım arasında gösterebilirim. FMTürkiye ailesinş çok severek aktif bir şekilde takip ediyor, Facebook grubunda ise aktif surum paylaşıyor ve diğer arkadaşlarımın durumlarına yanıt vererek aktif oluyorum. FMTürkiye ailesinin daha geniş kitlelere yayılıp internet üzerinde  daha ciddi bir yere sahip olmasını isterim. 

Yakın zamanda portöyümü güncelleyip internet adresim üzerinden sizlere sunacağım.

Genel forum sorumlusu olarak görev yapmayı çok isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız: Atakan Tuna

Yaşınız: 21
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. 2. öğretim olmamdan dolayı çok boş vaktim var. İngilizcem iyi bir seviyede. Hesabımın isminden de anlayacağınız üzere Beşiktaşlıyım. Sadece FM değil birçok oyunu oynuyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: FMTürkiye Facebook grubunda yöneticilik yaptım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orjinal
Online Süreniz (Sitede): ekstra bir durum olmadığı sürece hep online olabilirim
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:  Yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emin Sarıbıyık.
18.
Kırklareli Üni Öğrencisiyim.
Daha önce 2010-2011 civarı forum.turksportal.net sitesinde adminlik yaptım.

Oyun durumum:FM'17 Orjinal 18'ihenüz almadım.

Hafta içi 2-3 saat,Hafta sonu 3-4 saat online olabilirim.

Kariyer Bölümü sorumlusu olmak istiyorum.

Daha önce çalışmam yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız: Can MULLA

Yaşınız: 27
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Üniversite mezunuyum. Memurum. Bir süre yeni bir eve taşındığımdan dolayı aktif olamadım ama artık aktif olarak hem evde hem de iş ortamında internet kullanıyorum.
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: FMTürkiye Forum'da genel sorumlu olmuştum ama tam rütbem ne olmuştu hatırlamıyorum.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orjinal
Online Süreniz (Sitede): Sürekli Online

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.)

Genel Forum Sorumlusu olup genel düzenlemelere aktif olarak yardımcı olabilirim veya uygun bir pozisyon varsa o konumda da elimden gelen yardımı yapmaya hazırım.
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız:  Yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-Soyadınız :Mustafa Çalışkan

Yaşınız : 17

Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Lise 3. sınıf öğrencisiyim. Oyunlarla özellikle futbol,strateji ve hayatta kalma türü oyunlarla ilgileniyorum.Fanatik Sivassporluyum. Özellikle son 3 sezondur. Ve çocukluğumdan beride Fenerbahçeliyim. Biraz soğsamda ikiside benim için yeri ayrı.

(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?:Hayır

Oyun durumunuz(Orjinal/Korsan):Fm 18 daha almak nasip olmadı.

Online Süreniz(Sitede):Uyku hariç her zaman

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): (Boş bırakılabilir. Eğer seçilirseniz her halükarda stajyer olarak başlayacaksınız.): KARİYER SORUMLUSU

(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Tek tük kariyer hikayelerinden başka herhangibi bir çalışmam mevcut değil.

(Kariyer bölümünde nerdeyse her kariyeri takip ediyorum ve kuralları biliyorum. Yeni çıkan seride de sadece 1 sorumlu var. Genel yöneticilerin kariyerle uğraşmasından yana değilim.Belli bir bilgim var.Genel yönetici olamam ama kariyer bölümü olarak gerçekten elimden geleni yaparım kısa bir deneme yapabilirsiniz.Tabi şuana kadar 3 veya 4 kez başvuru yaptım hatta bi önceki yakın bir zamanda ama 1 kere şans istiyorum. Sonuç ne olursa olsun <3)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adınız-soyadınız: Uğur Engincan
Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): Bilgisayar üzerine bir okul okuyorum , fazla sosyal biri olsam da yaz boyunca dışarı çıkmayı pek seven biri değilim.

Genellikle evde kendi halimde bilgisayar & telefon & televizyon üçlüsünde takılan biriyim :D,

Hobi olarak sporla ilgilenen biri olduğum için 1 saatlik bir spor yapıyorum , fobilerim ise başarısızlığa tahammülüm yok, her zaman en iyisini yapmaya çalışırım..
(Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Burada kısa bir deneyimim oldu, internet vs. problemler dolayı yarıda bırakmak zorunda kalmıştım.
Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Nasip olmadı 18'i almak :/  
Online Süreniz (Sitede): Hafta içi yaklaşık 4-6 saat arası Hafta sonu 8-9 saate kadar çıkabilme potansiyalim var.

Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): Genel Forum Sorumlusu
(Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Taktik, Logo paketi (çevirme) gibi çalışmalarım mevcut.

• Beğen 1
  • Şaşırtıcı 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.