Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

Logo Paketleri Nereye Atılır?

Önerilen İletiler

3 dakika önce, BouMacceta yazdı:

Mesela avusturyadan bir takımın fotoğrafında yazan id adresi config de var mı bakman gerek

Tapatalk

<record from="156" to="graphics/pictures/club/156/logo"/> 

şöyle yazıyor mesela,bu satır sturm graz'a ait bir satır.burada sorun yok değil mi? yani geri kalanları da kontrol ettim bir problem görmedim hepsi aynı da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, elber65 yazdı:

<record from="156" to="graphics/pictures/club/156/logo"/> 

şöyle yazıyor mesela,bu satır sturm graz'a ait bir satır.burada sorun yok değil mi? yani geri kalanları da kontrol ettim bir problem görmedim hepsi aynı da.

Malesef önerebileceğim tüm çözümleri önerdim.En iyisi forumda yardım kısmına konu açıp daha bilgili kişilerden yorum beklemeniz olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, BouMacceta yazdı:

Malesef önerebileceğim tüm çözümleri önerdim.En iyisi forumda yardım kısmına konu açıp daha bilgili kişilerden yorum beklemeniz olacaktır.

peki teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Steamden FM 17 satın aldım ama takımların logoları cıkmıyor...Logoları yükleme işi steam de nasıl oluyor

tarihinde oyozger tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar Steamden FM 17 satın aldım ama takımların logoları cıkmıyor...Logoları yükleme işi steam de nasıl oluyor

İlk iletide yazan şekilde yapacaksınız. Korsan veya orijinal fark etmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Batıhan, 18 saat önce yazdı:

Her şeyi dediğiniz gibi bire bir yaptım fakat logolar olmuyor lütfen yardımcı olun lütfen.

Her şeyi tam yaptığından emin ol bir yerde eksik yapmışsındır yoksa sıkıntı çıkmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55, 4 saat önce yazdı:

Her şeyi tam yaptığından emin ol bir yerde eksik yapmışsındır yoksa sıkıntı çıkmaz.

Gerçekten adım adım çok dikkatli yaptım acaba ben mi hata yapıyorum diye tekrar tekrar denedim yok olmadı sebebi ne olabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Batıhan, 2 dakika önce yazdı:

Gerçekten adım adım çok dikkatli yaptım acaba ben mi hata yapıyorum diye tekrar tekrar denedim yok olmadı sebebi ne olabilir?

Aklıma bir şey gelmiyor dediğiniz gibi hatasız yaptıysanız olması gerekirdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba 

Amatör ligler için eklediğim kulüp logolarını 180*180 ve 20*20 boyutlarında iki dosya şeklinde İD ile birlikte oyuna aktardım fakat kulüp profilinde logo gösterilirken lig tablosunda logo çıkmıyor? Yardımcı olur musunuz lütfen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Salih11, 4 saat önce yazdı:

Merhaba 

Amatör ligler için eklediğim kulüp logolarını 180*180 ve 20*20 boyutlarında iki dosya şeklinde İD ile birlikte oyuna aktardım fakat kulüp profilinde logo gösterilirken lig tablosunda logo çıkmıyor? Yardımcı olur musunuz lütfen 

Logoların oyunda gözükebilmesi için config dosyası yapmanız gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.