Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

BouMacceta

Susie Cut-Out Yüz Paketi 9.11 (189.356 Yüz)

Önerilen İletiler

Football Manager tarihinin en kapsamlı yüz paketi (facepack) Cut-Out Yüz Paketi, tam 189.356 fotoğraf ile sizlerle.

g9J580.png

Sortitoutsi.net tarafından geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören Cut-Out Yüz Paketi, FM 2017 için sizlerle!

Tam 189.356 fotoğrafın bulunduğu paketi indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın (Alternatif)

(Torrent) (9.11 Sürümü)

(Bu sürümü indiren arkadaşlar buradan 9.11'den itibaren tek tek indirebilir.)

GÜNCEL SÜRÜM (10.02)

2EVgnd.png

(2 farklı siteden 21 part halinde sunulmuştur)

(Hiç indirmediyseniz buradan indirmenizi öneririm)

NOT: (Uploaded sitesi yavaş olduğundan dpfiles sitesinden indirmenizi öneriyorum bunun içinde VPN kullanmanız gerekiyor çünkü dpfiles sitesi ülkemizde kullanımı yasaklanmış bir sitedir.)

Kurulum:

RAR'dan çıkan dosyayı C:\Users\"kullanıcı adı"\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017\graphics dizinine atın. Graphics klasörü yoksa kendiniz oluşturun. Daha sonra oyuna girip Tercihler/Arayüz`den Geçici Dosyaları Temizleyin ve Temayı Yeniden Yükle`ye tıklayın. Artık sorunsuzca paketi kullanabilirsiniz.

Yapımcı siteden destek almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://sortitoutsi.net/graphics/forum/1/40/cut-out-player-faces

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndirdim ama olmuyordu. Sonradan config dosyasının olmadığını farkettim kendim yükledim ama çoğu oyuncunun yine yok ve oyunun kendi eklediği yüzler yok.. Ayarlardan da oyunun eklediği yüzleri aktifleştirdim. Ama Messi , Ronaldo vs. yüzü çıkmıyor napmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8.0 versiyonu da iki gün önce çıkmış

Boyutu devasa 7.43 GB torrentli linkini de yayınlamamışlar

Partlı şekilde yayınlanmış

tarihinde CristianoRonaldo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, MarcoReus yazdı:

C:\Users\"kullanıcı adı"\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics

graphcis/ sonrasında birşey yok mu? genelde oluyor da onun için sormak istedim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 29.07.2014 at 18:40, BouMacceta yazdı:

Football Manager tarihinin en kapsamlı yüz paketi (facepack) Cut-Out Yüz Paketi, FM 2015 için tam 162.802 fotoğraf ile sizlerle.

HD6Lf.png

Sortitoutsi.net tarafından geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören Cut-Out Yüz Paketi, FM 2016 için sizlerle !

Tam 162,802 fotoğrafın bulunduğu paketi indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://sortitoutsi.net/graphics/style/1/cut-out-player-faces

Kurulum:

Açılan sayfada Download Full Pack(7.43 GB) seçeneğini seçtikten sonra ilgili bağlantılarını kullanabilirsiniz.

C:\Users\"kullanıcı adı"\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics 

Geçici dosyaları temizlemeyi unutmayınız.

Yapımcı siteden destek almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://sortitoutsi.net/graphics/forum/1/40/cut-out-player-faces

Malesef premium üyelik istiyor indirmenin başka yolu yok mu :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tiny890 yazdı:

Malesef premium üyelik istiyor indirmenin başka yolu yok mu :/

Premium üyelik ile hızlı indirme imkanı sunuyorlar bedava indirmek için altta ss de bulunan kısımlardan indirebilirsiniz.

BP1BpV.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 11.04.2016 at 17:45, BouMacceta yazdı:

Premium üyelik ile hızlı indirme imkanı sunuyorlar bedava indirmek için altta ss de bulunan kısımlardan indirebilirsiniz.

BP1BpV.png

Dostum 50 kb-70kb ile nasıl indirelim. Bak sana sitem etmiyorum yanlış anlama ama gerçekten şunun yazıldığını yabancı forumlarda da gördüm sinirlerim bozuluyor görünce. Premium hesap lazım kesinlikle uğraşılmaz gerçekten 30 part 50 kb dan günler sürer. Kendi hızımıza izin verseler eyv diyeceğim yinede. O indirme siteleri de paralı hesap istiyor. Mega cloud tarzı bir yere yüklemesinler sakın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, tiny890 yazdı:

Dostum 50 kb-70kb ile nasıl indirelim. Bak sana sitem etmiyorum yanlış anlama ama gerçekten şunun yazıldığını yabancı forumlarda da gördüm sinirlerim bozuluyor görünce. Premium hesap lazım kesinlikle uğraşılmaz gerçekten 30 part 50 kb dan günler sürer. Kendi hızımıza izin verseler eyv diyeceğim yinede. O indirme siteleri de paralı hesap istiyor. Mega cloud tarzı bir yere yüklemesinler sakın.

Benim elimde olan bir şey değil.O yüzden yapabileceğim bir şey yok üzgünüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, BouMacceta yazdı:

Benim elimde olan bir şey değil.O yüzden yapabileceğim bir şey yok üzgünüm.

Daha önceki senelerde bir yada birkaç kişi torenti bulup dağıtırdı insanlara. Olay bişey yapmanla alakalı değil dostum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, tiny890 yazdı:

Daha önceki senelerde bir yada birkaç kişi torenti bulup dağıtırdı insanlara. Olay bişey yapmanla alakalı değil dostum. 

Eski bir sürümün torrent versiyonunu indirin güncellemeleri ek olarak kurarsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.