Jump to content
  • Kaydol
ValeriaPieta

Nostalji | FM 2008 | Galatasaray Kariyeri

Önerilen İletiler

Kardeşim süper gidiyoruz.  Isaac harika işler çıkartıyor. Song, Linderoth skor olarak zor zamanların kurtarıcısı rolünü iyi yapıyorlar. UEFA Kupasını bekliyoruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Spoiler
Husker, 22 saat önce yazdı:

Efsane top oynamışız resmen. Ligde ve Avrupa'da büyük ses getireceğiz. Ben senden daha heyecanlıyım meşaleleri yaktık hoca :1871:

Çok güzel oynuyor takım gerçekten. Maçları izlemek keyifli oluyor güzel bir taktik yapmışım şampiyon olacağız ya 😄 

spanky018, 22 saat önce yazdı:

Gücünü tarihinden al!

Eskisinden daha fazla hırslıyım şuan ahaha 😄 

Comandante Bilic, 20 saat önce yazdı:

isaace bak sen 😄 transferler baya iyi şu anki hallerini hatırlayınca üzüldüm bi 😄

Gençlerbirliğinde iyi performans gösteriyordu. İyiki almışım hem de bonservissiz iyi oldu bayağı 😄 

KocaBey1453, 7 saat önce yazdı:

Kardeşim süper gidiyoruz.  Isaac harika işler çıkartıyor. Song, Linderoth skor olarak zor zamanların kurtarıcısı rolünü iyi yapıyorlar. UEFA Kupasını bekliyoruz. 

Linderoth zaten oyun kurucumuz geriden oyun kuruyor takımın beyni şuan o abi. Song'da biraz yaşlandı bu sezon sonu gönderebilirim.

yed1994, 4 saat önce yazdı:

Harika gidiyoruz. Transferler hem genç hem profilleri de iyi. Rapid i geçeriz. TS ve FB ne yapacak bakalım onları da merak ettim.

Gerçekten güzel ilerledik bayağı yol katettik. Maçlar zevkli geçiyor kaybetsekte hücum oynayıp kaybediyoruz. Pozisyonlara giriyoruz.

Süper Lig

21.Maç

nl1mYl.png

22.Maç

qv789D.png

23.Maç

ODQ9JQ.png

24.Maç

NDMgb5.png

25.Maç

DDn6k6.png

26.Maç

lZnrzb.png

27.Maç

1EzDnA.png

28.Maç

AzB600.png

29.Maç

GDL2p2.png

30.Maç

8zp29a.png

31.Maç

vPM8Qv.png

32.Maç

b6NMj8.png

33.Maç

ODQ9kZ.png

34.Maç

3zyjNA.png

Puan Durumu

1EzD4A.png

Oyuncu İstatistikleri

b6NM2Z.png

Bizde skor katkısını tüm mevkiler paylaştığı için buralarda pek gözükemiyoruz. Bir de fazla rotasyon oluyor onunda etkisi var tabi.

UEFA Ligi 1.Eleme Turu

1.Maç

oVB82b.png

2.Maç

JDPkpQ.png

UEFA 2.Eleme Turu 

1.Maç

j6l14m.png

2.Maç

lZnrkJ.png

Diğer Kulüpler

3zyjDM.png

--

Z3GQDG.png

Takımın Skor Katkısı

3zyjP0.png

Türkiye Kupası Final Maçı

oVB88X.png

Trabzonspor gerçekten yükselişte bu yıl. Çok iyi oynuyorlar ya😄  

Bu sezon ligde harika geçti. UEFA'da ise ne yazıkki kadro kalitesine rağmen iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum Arsenal karşısında.

Bzl6PL.png

Yani kötü oyuncuları yok baktığımız zaman yenebilirdikte ama olmadı olsun seneye Şampiyonlar Liginde daha iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Lig için daha fazla bir şey söylemeye gerek yok. Yani farklı ile şampiyon olduk. Çok güzel zevkli maçlar oynadık bayağı zevkli geçti.

--

Bu arada 17 yaşındaki Brezilyalı bir genç transfer ettim serbest kalma bedeli 80bin'di adı Neymar umarım iyi gelişir ileride büyük bir yıldız olur😄😄   

Q2bYZj.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

CL bekle bizi baban geliyor!  ( Hocam kariyerime güncelleme atacağım ama atamıyorum bi yardımcı olabilirmisin 403 forbidden hatası veriyor sendede verdimi ?)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Bu sezon güzel geçti. Bir Isaac Promise fena oynamış onun profilinde fiziksel özellikleri dikkat çekiciydi. Diğer oyunculardan farkını oradan mı kaynaklanıyor acaba. Neymar hayırlı olsun 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Konu,kariyer sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.