Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

FM 2019 Voidu'da Sadece 105 TL!

Önerilen İletiler

x0EIB7.png

Voidu, Football Manager 2019'u inanılmaz bir indirimle kataloğuna ekledi.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde FM19'un Steam fiyatı 60 lira birden zamlanıp 180 TL'ye çıkmıştı. Ama üzülmeyin, Football Manager sevdalılarına en uygun fiyatı her yıl olduğu gibi yine Voidu sunuyor! Football Manager 2019, Voidu'da sadece 105 TL! Üstelik Beta oynama imkanı ve Football Manager Touch 2019 da içinde.

Satın almak için buraya tıklayınız

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her yıl olduğu gibi yine Voidu'dan alacağız. Fiyat diğer yerlere göre uygun şu anda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

103 liraya aldık bekliyoruz şimdiden heyecan yaptık 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Voidu ile internet üzerinden indirme yapabiliyor muyuz?(Steamde olduğu gibi).Benim laptopta cd dvd takma yeri olmadığı için soruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BatuSrds, 13 saat önce yazdı:

Voidu ile internet üzerinden indirme yapabiliyor muyuz?(Steamde olduğu gibi).Benim laptopta cd dvd takma yeri olmadığı için soruyorum.

Voidu üzerinden satın aldığınızda size kod veriyorlar. O konu Steam'de ürün etkinleştirden etkinleştirdikten sonra oyunu Steam üzerinden indirebiliyorsunuz. Tıpkı Steam'den aldığınız diğer oyunlar gibi bunu da istediğiniz kadar silip yükleme hakkına da sahipsiniz hiç bir fark yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

voidu güvenilir ve kaliteli site..açıkçası fiyatları görünce Aralığı beklerim diyordum voidu'yu görünce aldım :))

tarihinde antiochia tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar görünüşe göre ben de oyunu Voidu'dan alacağım gerçekten ciddi bir fiyat farkı var çünkü. Merak ettiğim iki şey var birincisi nasıl oluyor da Voidu bu kadar uygun fiyata satıyor yasal olarak herhangi bir sakınca var mı? İkincisi de direk Steam üzerinden almakla burdan alıp Steam'e aktivasyon kodu girme arasında fark var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar lanet bir site bu ya bir sipariş veremedim arkadaşlar hangi kartla sipariş verdiniz allah aşkına ne ziraat bank ile ne akbank ile bir türlü oyunu alamıyorum kabul etmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FM HASTASI, 9 saat önce yazdı:

Arkadaşlar görünüşe göre ben de oyunu Voidu'dan alacağım gerçekten ciddi bir fiyat farkı var çünkü. Merak ettiğim iki şey var birincisi nasıl oluyor da Voidu bu kadar uygun fiyata satıyor yasal olarak herhangi bir sakınca var mı? İkincisi de direk Steam üzerinden almakla burdan alıp Steam'e aktivasyon kodu girme arasında fark var mı?

Hocam 170 tlye oyunu satamayacagı için, elinde kalmasın diye indiriyor, 170 tllik 5 oyun satacagına (850) 100 liraya 10 tane satıyor(1000), muhtemelen onlar da bu fiyattan cok daha ucuza toplu tedarik ettiği için bu kadar indirip kârını da yana koyuyor sürümden :D

buradan alıp kodu steam'e girmekle steamden almak farksız, aynı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.