Jump to content
  • Kaydol
HasanFındıkçı

DurmaPlay’dan oyun alınır mı Fm 19 86₺

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba sürekli steamdan alışveriş yapardım ama bi araştırma yapayım derken bu siteye denk geldim konuya pek hakim olmadığım için danışmak istedim.DurmaPlay’dan oyun alınır mı ? Alan varsa tecrübelerini bize paylaşabilir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben aldım hiçbir sorun yok, ödemeden sonra iletişim adreslerine veya site üzerinden şifre key gönderiliyor,o kod ile steam hesabından giriş sağlayarak indirme işlemleri başlıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz araştırma sonucu almış bulunmaktayım.Ön siparişli olduğu için oyun piyasaya çıkmadan steam'den 1-2 gün önce aktive edilecekmiş.Herhangi bir problem olacağını sanmıyorum ama yine de duruma göre buraya yazacağım.Sevgilerle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konuyu daha önce görmem gerekiyordu kendi kafasızlığıma küfür ediyorum şu an 🙂 

Durmaplayda 89 TL olan oyuna steamdan 105 tl verdim 😕

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
10urFB, 10 saat önce yazdı:

Bu konuyu daha önce görmem gerekiyordu kendi kafasızlığıma küfür ediyorum şu an 🙂 

Durmaplayda 89 TL olan oyuna steamdan 105 tl verdim 😕

İade edebilirsin steam`e. Durmaplayden çok daha uyguna satan yerlerde var ayrıca hemen teslimat yapıyorlar 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rades, 10 saat önce yazdı:

İade edebilirsin steam`e. Durmaplayden çok daha uyguna satan yerlerde var ayrıca hemen teslimat yapıyorlar 🙂

yıllardır ekmek verdiğimiz steam'a bu yılda ihanet etmeyeyim de 🙂 2020 de bakarız inşallah 😄 akıllandık 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben son 3 seriyi de oradan almıştım sanırım. ya da oradan steam cüzdan koduyla para alıp steam'den almıştım tam hatırlamıyorum da sorun yaşamazsın çevrimiçi destekle de iyi ilgileniyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O

canerbuyukkilic, 19.09.2018 - 16:48 yazdı:

Piyasaya çıkmamış oyunumu gönderdiler.

Başka sitelerden ya da steamden alsanda oyun kütüphanene geliyor. Oyun çıkmadığı için indiremiyorsun tabi. Oyun 2 kasımdan 2 hafta önce erişime açılacak. Durmaplayden daha önce oyun almıştım onlar kod gönderiyo o yüzden bekletebilirler. Oyun alışveriş ise hediye olarak alıp hemen gönderiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.