Jump to content
  • Kaydol
Total

FM 19'da hangi takımla başlayacaksınız?

Önerilen İletiler

Eskişehirspor ve Galatasaray. Özellikle bu sıkıntılı dönemde Eskişehirspor'u ligde tutmaya çalışmak hatta olursa ligi üst sıralarda bitirmek hedefim olacak. Galatasaray'ı çekici kılan ise Şampiyonlar Ligi, genç oyuncular ve tabii ki kiralık oyuncuları daha sonra takıma katmaya çalışmak olacak. Onyekuru'nun 27-28 yaşındaki halini Galatasaray'ın sol kanadında düşlemek çok güzel. Ozan Kabak, Yunus Akgün gibi oyuncular da ilerde iyi paralara satılabilirler diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten Fenerbahçeyle başliycam o kısım ayrıda sonradan

Gaziantepspor olabilir. (Dev çınarı ayaklandırmak lazım)

İngiltere Ulusal ligden Salford

İngiltere İkinci liginden MK Dons

Serie B Lecce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

premier lig ve italya ligi cok keyifli ama onlardan once uefa siralamasinda ki daha dusuk liglerde uc dort kariyer yapmak istiyorum

sparta prag cek cum.

wisla krakow   polonya

rapid wien avusturya

fc midtjylland  danimarka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hollanda liginden Az Alkmaar'ı düşünüyorum. Süper altyapı tesisleri seviyesine sahipti FM18'de. Kendi liginde ezici üstünlüğü yok ve rakiplerinin gerisinde kalıyor artık. Sistemimi kurup, durmadan genç yetenek yetiştirmek ve sonunda da avrupada başarılı olmak için başlamaya değer.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normalde Fenerbahçe ile başlamam daha sonradan istenerek başına geçmek isterim ama bu sene eğer o 600-700 milyon euro borcu tam olarak orada görürsem kesinlikle Fenerbahçe ile başlarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önce Galatasaray, sonra fener yaparım ki bence zevkli olur bu seride fenerbahçe sonrasına bakacuuz 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Direk Fener'le başlarsam çok tilt olacağımın farkındayım,o yüzden FM14'de en keyif aldığım takım olan Hellas Verona'yla başlarım serinin yeniliklerini orada daha iyi kavrarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray ile başlarım diye düşünüyorum ancak İmparator varken nasıl olacak bu iş bilmiyorum. Ankaragücü kariyeri de mutlaka yaparım belki birazda İspanya Mallorca taraflarına doğru uzanırız bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oyuna sürekli güncelleme geldiği için neyle başlasam onla devam edemiyorum karmakarışık duygular içerisindeyim.

gönül istiyor ki beta da Beşiktaştan başlayıp 2050ye kadar gideyim ama yeni güncelleme gelince sil baştan........

o yüzden oyun oturana kadar liverpool ideal gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her zaman olduğu gibi Trabzonspor ve Roma ile oynarım.Onun dışında bir takım olduğum zaman oyundan çok keyif almıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trabzonspor ile başlayacağım. Hedefim altyapı oyuncuları ile eski ruhu uyandırmak. Gerçi en son FM 2013te bırakmıştım. Çok şey değişmiş sanırım oyunda 😕

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk olarak sevdamız Galatasaray :1871: ile sonrasında Premier ligin tadı damağında bırakan lezzetine ve büyük oyuncularla da oynamak adına Chelsea , devamında yaş ortalamasını neredeyse bir ülkenin U21 takımından daha genç olacağı ve parlat sat taktiği uygulayacağım Ajax ve son olarak da bu sezon Beyaz grupta yer alan, borç içinde yüzen memleketim Samsunspor :1878:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cm01,02 den beri olduğu gibi Trabzonspor ile başlarım bir onu  dünyanın 1 numarası yaparım şampiyonluk rekorları kırar şampiyonalar liginde efsane olurum sonrasında oğlumun adına yemi bir kariyer açıp ofspor,1461 Trabzon, Hekimoğlu trabzon gibi bir takımı alırım zaten bunlar pilot takım yıllar boyu bunlara oyuncu kiralarım zaten sonra bunlardan biri ptt1 çıktığı zaman oğlumun adına açtığım kariyer ile birimi alır onu da yıllar içerisinde Trabzonspor ile  yakın seviyede çıkarrrım sonra yaklaşık 1400 saatlik oyun ve 2050 yıllarına geldiğim de artık fm 2020 duyurulur ge ben onu beklerim 🙂

tarihinde gondorr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.