Jump to content
  • Kaydol
Total

FM 19'da hangi takımla başlayacaksınız?

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar böyle bir konu açılmamış. Ben açayım dedim. Başlıkta yazıldığı gibi hangi takımla başlayacaksınız ?

tarihinde Total tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hep Beşiktaşı alıp başlıyordum ama oyun kasımda çıkıyor sürekli güncelleme vs vs vs derken aralıkta ocakta oynamaya başlıyorsun doğru düzgün.

sağlam güncelleme gelene kadar kariyersiz başlıcam bu sefer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe ve FM hayatımda ilk defa Hollanda, Danimarka gibi genç oyuncu çıkartan ama avrupa başarısı olmayan liglerden bir takım ile başlamayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her zaman Adıyamanspor veya Adıyaman 1954 ile başladım, geleneği bozmam. Sonra da başka ülkelerden küçük takımlar ile açarım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beşiktaşlıyım ama kesinlikle Fenerbahçe ile başlayacağım. Reelde FB yönetimi öyle bir kadro kurdu ki istediğin kadroyu kurana kadar 2 sezon geçer 🙂 Genç oyuncuları alıp parlatmak güzel olacak. Özellikle Elif'in profilini çok merak ediyorum. Son olarak inşallah Ozan'ın profilinde gerileme olmaz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her FM'ye başladığım memleketimin takımı Malatyasporla. 

Hele ki 3 maçta 7 puan toplamışken, umutlar da iyice arttı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray'la başlarım, daha sonra Tokatspor veya İngiltere'nin alt liglerinden bir takımla başka bir kariyer daha yaparım. Belki bu sefer çok farklı ülkeleri de denerim belli olmaz bakacağız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe ile başlayacağım, Ali Koç başkanımızın tadına bir de biz bakalım hocam, herkese başarılar dilerim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her seride olduğu gibi Beşiktaş'la başlarım yine. İlerleyen zamanlarda Göztepe/Trabzon/Kasımpaşa/Ankaragücü ile devam ederim.

İngiltere'de Volverhampton/Fulham düşünüyorum. Yıllar sonra SeriA'ya dönen Parma kariyeri güzel olur. Şimdilik bu kadar 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe ile başlarım her zamanki gibi. Aykut Kocaman gidene kadar Fenerbahçe kariyeri açmamıştım. Hocamı takımdan kovmaları yakışmaz demiştim ama bu sene geçen senenin acısını telafi edeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray ile başlarım, başta Trabzonspor olmak üzere birkaç Türk takımı da ilgimi çekiyor aslında ama kariyer yapar mıyım bilmiyorum. Sonra da Avrupa takımlarından biri ile devam ederim diye düşünüyorum ama seçtiğim takımda Milli Takımımızda da önemli bir yere sahip olan veya gelecekte olabilecek bir Türk oyuncunun olmasını istiyorum. Bu yüzden Everton (Cenk), Leicester City(Çağlar), Milan(Hakan), Roma(Cengiz), Dortmund(Ömer) gibi takımlar önceliklerim olur. Ama belki de Wolfsburg(Yunus), Celta Vigo(Okay, Emre) hatta Nimes(Umut Bozok), Düsseldorf(Kaan Ayhan) ve Werder Bremen(Bırakmış olsa da Nuri) ile bile oynayabilirim. Takılırım kafama göre. 🙂 Bu arada milli takım demişken, kesinlikle halkımızı Lucescu'dan kurtaracağım... 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.