Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

Yeni Sezon, Değişim, Modernleşme!

Önerilen İletiler

Ramoscu, 19.09.2018 - 11:55 yazdı:

Arkadaşlar sitenin ismi FMTurkiye.NET. İnternet sitelerinde Türkçe karakterler kullanılmıyor. Büyük harflerde de i harfi kullanılmıyor. Bunu yazmanıza gerek yok. Logoda bir değişim olmayacak.

modernleşme adı altında yozlaşıyoruz 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

küçülerek asla ve asla büyüyemezsiniz bu karar ciddi söylüyorum bu sitenin sonu olur foruma pek ilgi yok gelir yok diyorsunuz bi kere çıkıp fm turnuvası düzenlemediniz ücretli fm turnuvası yapsanız 100lerce kişi buraya akın eder eski fm cm forumlarını bilen bilir sürekli turnuvalar olurdu ücretli herkes çok aktifti forumu kapatarak sadece internet sitesi olarak bu forumuda bitirirsiniz benden söylemesi foruma birilerinin gelmesini istiyorsanız turnuvalara ağırlık verin  turnuvalarda kaldıralacak galiba öyle gözüküyo 

tarihinde yasinjr10 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasinjr10, 11 dakika önce yazdı:

küçülerek asla ve asla büyüyemezsiniz bu karar ciddi söylüyorum bu sitenin sonu olur foruma pek ilgi yok gelir yok diyorsunuz bi kere çıkıp fm turnuvası düzenlemediniz ücretli fm turnuvası yapsanız 100lerce kişi buraya akın eder eski fm cm forumlarını bilen bilir sürekli turnuvalar olurdu ücretli herkes çok aktifti forumu kapatarak sadece internet sitesi olarak bu forumuda bitirirsiniz benden söylemesi foruma birilerinin gelmesini istiyorsanız turnuvalara ağırlık verin  turnuvalarda kaldıralacak galiba öyle gözüküyo 

Bugüne kadar 7 tane turnuva yaptık. Hiçbirinde de dediğiniz gibi olmadı. Turnuvalardaki 32'şer kişiden ortalama 20 kişinin özenle maçlarını takip etmesi de ayrı bir durumdu. 30 kişinin başvurup yalnızca 5 kişinin ilgilendiği yarışmalarımız da olmuştu. Turnuvalarla site aktifliğinin hiç alakası yok. Sanırım siteyi pek takip etmediğinizden böyle bir yorumda bulundunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 53 dakika önce yazdı:

Bugüne kadar 7 tane turnuva yaptık. Hiçbirinde de dediğiniz gibi olmadı. Turnuvalardaki 32'şer kişiden ortalama 20 kişinin özenle maçlarını takip etmesi de ayrı bir durumdu. 30 kişinin başvurup yalnızca 5 kişinin ilgilendiği yarışmalarımız da olmuştu. Turnuvalarla site aktifliğinin hiç alakası yok. Sanırım siteyi pek takip etmediğinizden böyle bir yorumda bulundunuz.

benim dediğim cümlede satır aralarını okumamışsınız pek ben ücretli turnuvadan bahsettim mesela 20 tl katılım ücretli bir turnuvada herkes mecbur takip etmek zorunda kalır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.