Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

Yeni Sezon, Değişim, Modernleşme!

Önerilen İletiler

Logoda kullanılan kırmızı ve mor renklerin bütünlüğü ve uyumu bozduğunu düşünüyorum. Kırmızı yerine pembe veya morun daha açık tonlarının kullanılmasını öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karanlık temanın yeni temada da olmasını isterim, tabii zor bir şey değilse. Beyaz renk benim gözlerimi yoruyor ve şahsen karanlık temayı tercih ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spoiler

Image result for football manager 2019 logo

Bu renkler kullanılsa daha iyi olurmuş gibi, arada bariz ton farkları var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pek anlamadığım için logo hakkında felan fazla konuşmayacağım bana güzel geliyor @Galaxix arkadaşın vermiş olduğu temadaki renkler biraz daha uyumlu ve yumuşak duruyor. Site değişimi için hayırlı uğurlu güzel olur inşallah şimdiden kolay gelsin ve ellerinize sağlık :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Logo güzel ancak FM19 logosu ile daha uyumlu hale getirilebilir. Font ve Türkçe karakter konusunda arkadaşlara hak veriyorum. 

Değişim, modernleşme ile birlikte sadeliğin de ön planda olmasını bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Logonun FM 19'a doğru kayması hoş olmuş ancak FMTURKİYE yazması daha güzel olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaan Torun, 7 saat önce yazdı:

İlle de mor diyorsunuz yani 😂😂😂😂 neyse başarılar şimdiden arkadaşlar bu sezon hepimize iyi gelecek 

Siz alışkınsınız mor renge forma olarak. Sıkıntı yok abi😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle gelen yorumlar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Genel olarak renk konusuna katılmış, değiştirilmesi için öneri de bulunmuşsunuz. Renk konusuna ekibimiz ile karar verdik ve genel olarak beğendiği için tercih ettik. Bunu yaparken de FM19 arkaplan rengine sadık kalmak yerine kendi tonlarımıza göre ayarladık. Bu yüzden herhangi bir değişim konusu olmayacaktır.

Bununla beraber yapılan yeni sistemimiz ile artık Türkiye odaklı bağlı kalmayıp, genele açılmamız söz konusu. Football Manager destek konusunda yetersiz olduğumuzu düşünmüyoruz. Yeni sistemimiz ile beraber oldukça beğeni kazanacağımızı, Türkiye ve Dünya çevresinde de ziyaretçi alacağımızı düşünüyorum. Büyük bir aksilik olmaz ise yeni sistemimiz Beta sürümünde yada full sürümünde geçmiş olacağız. Gelişen bilgiler, çıkan haberler doğrultusunda konu olarak sizlere duyuracağız. Bizleri takip eden, baştan beri yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Sağolun, varolun!

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık, herhangi bir desteğe ihtiyacınız olursa bana ulaşın, Gazi Üniversitesi Grafik mezunuyum. 

Sizleri seviyorum, her desteğe açığım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, 22.08.2018 - 17:56 yazdı:

Siz alışkınsınız mor renge forma olarak. Sıkıntı yok abi😂😂😂

mustafa istersen hiç o konulara girme olurmu hemde alakasız bir konunun altında. 

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu yolda dönenler oldu, mum gibi sönenler oldu, gerisin geri dönenler oldu... başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu dışı olacak biliyorum ama foruma futbol yorumlarının yapılabileceği bir kısım açılmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sitenin ismi FMTurkiye.NET. İnternet sitelerinde Türkçe karakterler kullanılmıyor. Büyük harflerde de i harfi kullanılmıyor. Bunu yazmanıza gerek yok. Logoda bir değişim olmayacak.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Logo güzel olmuş bence çoğumuzun vakti burada geçiyor ve güzel zamanlarımız geçti keyifli vakitler harcadık burada bir emekle başladığımız kariyeri burada paylaştık güzel dostluk ve arkadaşlık ortamı kurduk her zaman bir birimize yardımcı olduk inşallah bozulmadan yine aynı şekilde devam ederiz gittiği yere kadar her zaman arkanızdayız. 🙂

tarihinde #10 James Rodríguez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.