Jump to content
  • Kaydol
İhsan

FM 2019'da Kariyer Yapacağınız Takımlar

Önerilen İletiler

FM 2019 yaklaşıyor. Birçoğumuz dayanamayıp oyunu fiyatı yüksek olmasına rağmen alacak, hatta almış bekliyor dahi olabilirsiniz. Transfer dönemleri içerisinde takımları takip ederken her zaman tam FM'de yönetmelik kadro diye düşünürüz.

Tuttuğunuz takım haricinde kariyere başlayacağınız takımlar hangileri olacak?

Benim aklımda ilk sırada Everton var. Transferin son günü yaptıkları hamlelerle daha kuvvetli bir takım oldular. Digne, Mina, Bernard, Andre Gomes gibi çok yetenekli isimlerle anlaştılar ve tabii Cenk etkeni de var 🙂 Ayrıca tekrar Serie A'ya yükselen Parma'da güzel bir seçenek olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray'la her sezon başlayıp işsiz ve en düşük düzey profille kendime takım ararım. Sonra İngiltere'de Burnley, İspanya'da Valencia, Norveç'te Stromsgodset ve yavaş yavaş FM 20'ye giriş. 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beşiktaş ile başlanır tabi ki. Ama ilk planım Everton üzerine. Sonrası da Fulham olacaktır diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her zaman ufak takımlardan başlamayı tercih ederim.

Hemen hemen tüm oyunlara Adıyamanspor - Adıyaman 1954 ile başladım. Bu oyunda da böyle olacak. Hatta uzun süre sonra ilk defa BAL yaması yüklemeden olacak, Adıyaman 1954 3.Lig'e yükseldiği için 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe ile başlar, oradan İngiltere'ye geçerim. Oraya da doyduktan sonra artık düşük takımları yükseltmeye oynarız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.