Jump to content
  • Kaydol
Selim Atalay

Galatasaray SK | Kupa Beyi Geldi!

Önerilen İletiler

Spoiler
Kaan Torun, 23 saat önce yazdı:

bu yarı finalden neler çıkacak acaba merak ediyorum liderlik ve 22. şampiyonluk güzel 🙂 

biosferist, 22 saat önce yazdı:

ligde böyle olacağı zaten belliydi gençlerin gelişimi açısından iyi bir durum ama o oyunda ki eksiklik neyse bu sezon arasını iyi değerlendirip onu bulmak gerek

şl kura şansımız da devam etmiş ama manutd ye karşı artık ne yaparız yarı final orası ne olur bilinmez zaten klübün gördüğü en büyük başarıyı şimdiden geçtin hadi bakalım neler göreceğiz

spanky018, 22 saat önce yazdı:

Tebrikler hocam süpersin

SHeLvey, 19 saat önce yazdı:

Ligde ezici bir şekilde şampiyon olmuşsun bunun için tebrik ederim,şampiyonlar liginde neler olduğunu merakla bekliyoruz tahminim final oynayacağız yönünde 🙂 .

KocaBey1453, 10 saat önce yazdı:

Efsane bir şekilde yola devam ediyoruz. Kupa Beyi'nin Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna az kaldı inşAllah.

Beşiktaş karşısında Kupada başarılar diliyorum. 

Selçuk İnan gerçekten takımda tutmak ve onunla ilgili hedef doğrultusunda devam etmek çok güzel. 

Mert Can, 8 saat önce yazdı:

Şampiyonluk için tebrikler abi.

Ankaragücü,Bursa ve Konya bayağı başarılı olmuş.

United zorlu fakat üstesinden geleceğimize eminim.

Burakcdh, 6 saat önce yazdı:

lig şampiyonluğu için tebrikler,bizi fazla zorlayan çıkmamış. şl'de ise umarım finale çıkabiliriz ancak buraya gelmek bile büyük bir başarı.

Teşekkür ediyorum. Yeni sezonda görüşeceğiz. 🙂

Genel Fikstürümüz

Fikst_r.png

Lig olarak temiz ve doğru şekilde bitirebilirdik ama gençlerimize şans vermemiz, oynamayan isimleri oynatmamız sonucu biraz zorlandık ve skor üretemedik.

Şampiyon olduktan sonra maçlarda oynamayan, yeterince şans bulamayan oyuncularımız ile oynamamız sezon için bize geniş bir kapı oluşturdu. Hem piyasaya sürdük hemde kimlerin kalması, kimlerin gitmesini kararlaştırdık. Takım içeriğinde kalmayacak birden fazla isim var ama as takıma dokunmayı düşünmüyorum. Elimden geldiğince takımı korumak, bütünleştirmek istiyorum.

Sezon bitmesiyle ve ŞL'de yarı final gördükten sonra oyuncularıma birden fazla teklif geliyor. Bunları korumak, hücum hattımı bozmamak zor olacak. Teklif gelen adamları da takımda tutmak, ederini bulanı satmama gibi düşüncem de yok. Ederinni bulan tekliflere direk kabul edebiliriz.

ŞL için uğraştık ve zorlu rakibimize boyun eğmedik. İki maçtada istediğimiz belliydi ve buna göre oynadık. Son maçımızda ise maalesef kendi evimizde üstünlük kuramadık ama ilk sezonumuz da ŞL yarı finali görmemiz bile başarı olarak kabul edilmeli.

Puan_Durumu.png

Hücum hattımız her ne kadar durgun olsa da ligin en fazla gol atan takımı olduk. Savunma başarımız iyiydi ama son haftalarda salmamız, gençlere şans vermemiz sonucu biraz açıldık. Her sene üstüne koyacaklarına inancım tam ve bu tarz başarılara alışmamız gerek.

Bu sezon başarılı bir takım olarak lanse edilebiliriz, bizi övebilirler hatta Türkiye standartlarının üstüne çıkartabilirler ama bizim daha yolumuz var. Bu sezon bir ön gösterisiydi ve bunun üstüne koymamız gerek. Her sene daha iyi olup, üstüne ekledikçe başarılı olacağız. Umarım gelecek sezon daha iyisini başarabiliriz.

Gol.pngAsist.png

Bireysel anlamda katkı vermiş, takıma skor sağlamış isimleri görüyorsunuz. Bu rakamların daha yukarda olup, etkilerini arttırmak bizim görevimiz. Asist anlamında kaleci dahi asist yapabilmeli ve takıma katkı sağlamalı. Gelecek sezon bunun için çalışacağız.

ayra.png

gstv.png

Screenshot_1.png

Bazı şeyleri göstermek, ligi değiştirmek istediğimizi böyle gösteriyoruz.

Screenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.pngScreenshot_8.png

Oyuncularım, kendilerini gösterdikleri için ödüllerini aldılar. Ödül alan isimlerde hemen beni övmesi, beni yüceltmesi mutlu edici anlardan bir tanesi. Sezon boyunca doğru işler yaptığımız, oyuncularımız geliştirmek için verdiğimiz çabalara değmiş olduğunu anladım.

Screenshot_9.png

Gelirlerimizi arttırmak, takıma ek gelir sağlamak kadar keyif verici bir şey olamaz. Sezonu güzel bitirdik ve bizi tercih etmeleri için güzel bir sebep sunduk. Sezon sonunda ise temiz gelir elde ettik.

image.png

Sürpriz takım olmak bize göre değil. Burada kalıcı olduğumuzu her sene gösterip, bize alışmalarına sağlayacağız.

ayra.png

Tak_m_Raporu.png

Kariyerim boyunca bu sayfa benim için önemli olacak. Güç olarak kötü olmamız, bazı şeyleri bizim için özetleyen kısım oluyor. Yediğimiz goller, pozisyonlara dikkat edip, yeni sezon öncesinde bunlara çözüm bulacağız.

ayra.png

Fegu.png

Sezon sonunda ilginin artması, büyük takımların istemesi sonrası bizden istenen sözleşme. Bu durumu tamamiyle sizlere bırakıyorum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şampiyonlar Ligi ucu ucuna kaçmış ama takviyeler ile yeni sezonda Kupa Beyi Bi kupa daha eklicektir koleksiyonuna.

Feghouli teklif varsa sat bence de. Yerine Cengiz Ünderi alsak alabilsek süper olur. Ben Kiralık oynatıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şampiyonluk için tebrikler

Devler Ligi nasip olmamış

Feghouli konusunda talipler varsa satılabilir

Cidden fazla para istemiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Feghoulinin 10M çıkış maddesi var yanlış hatırlamıyorsam.Onun yerine daha iyisini bulacağınıza güvenim tam.Yeni sezonu merakla bekliyorum 🙂 .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam öncelikle toplu bir değerlendirme yapıyım. Muhteşem bir sezon geçmiş. Çok doğru bir yol haritası izlediğini söylemeliyim. Bunun sonucunda ŞL yarı finali sürpriz olmamış hatta final bile olabilirmiş. Bütçe süper seneye çok iyi bir kadro yapılanmasına gideceğini düşünüyorum. Bir konuda daha yorumda bulunmak istiyorum o da Ohi Omoijuanfo. Şu an Stromsgodset kariyerim üzerine çalıştığımdan dolayı bu oyuncuyu gözlemcilerimle beraber izletmiştim. Hatta bir maçını da izledim ve transfer ettim ancak bende çok yüksek bir çıkış yapamadı maalesef. Özellikle forvet arkasında daha iyi olduğunu belirtmemde fayda var GF rolünde kullanmıştım. Ancak çok istikrarsız ve yüksek antrenman temposuna ayak uyduramadı pek. Umarım sende çok güzel bir gelişim gösterir. Yeni sezonda başarılar. 🙂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ligde ki şampiyonluk zaten önceden belliydi,şampiyonlar liginde o sürprizi yapamamışız.

Feghouli güzel bir performans göstermiş fakat çok fazla para istemiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spoiler
Kaan Torun, 10.08.2018 - 23:28 yazdı:

finali ucu ucuna kaçırmışız sağlam takviyelerle şampiyonlar liginde şampiyonluk NEDEN OLMASIN? 

Nedim1905, 11.08.2018 - 00:01 yazdı:

Feghouli’yi sat o nasıl bir para Euro olmuş zaten 7tl batıracak mı bizi 

KocaBey1453, 11.08.2018 - 00:28 yazdı:

Şampiyonlar Ligi ucu ucuna kaçmış ama takviyeler ile yeni sezonda Kupa Beyi Bi kupa daha eklicektir koleksiyonuna.

Feghouli teklif varsa sat bence de. Yerine Cengiz Ünderi alsak alabilsek süper olur. Ben Kiralık oynatıyorum. 

CristianoRonaldo, 11.08.2018 - 02:55 yazdı:

Şampiyonluk için tebrikler

Devler Ligi nasip olmamış

Feghouli konusunda talipler varsa satılabilir

Cidden fazla para istemiş

SHeLvey, 11.08.2018 - 02:59 yazdı:

Feghoulinin 10M çıkış maddesi var yanlış hatırlamıyorsam.Onun yerine daha iyisini bulacağınıza güvenim tam.Yeni sezonu merakla bekliyorum 🙂 .

spanky018, 11.08.2018 - 04:37 yazdı:

Tebrikler

FelipeMelo, 11.08.2018 - 04:54 yazdı:

Hocam öncelikle toplu bir değerlendirme yapıyım. Muhteşem bir sezon geçmiş. Çok doğru bir yol haritası izlediğini söylemeliyim. Bunun sonucunda ŞL yarı finali sürpriz olmamış hatta final bile olabilirmiş. Bütçe süper seneye çok iyi bir kadro yapılanmasına gideceğini düşünüyorum. Bir konuda daha yorumda bulunmak istiyorum o da Ohi Omoijuanfo. Şu an Stromsgodset kariyerim üzerine çalıştığımdan dolayı bu oyuncuyu gözlemcilerimle beraber izletmiştim. Hatta bir maçını da izledim ve transfer ettim ancak bende çok yüksek bir çıkış yapamadı maalesef. Özellikle forvet arkasında daha iyi olduğunu belirtmemde fayda var GF rolünde kullanmıştım. Ancak çok istikrarsız ve yüksek antrenman temposuna ayak uyduramadı pek. Umarım sende çok güzel bir gelişim gösterir. Yeni sezonda başarılar. 🙂

Mert Can, 11.08.2018 - 15:24 yazdı:

Ligde ki şampiyonluk zaten önceden belliydi,şampiyonlar liginde o sürprizi yapamamışız.

Feghouli güzel bir performans göstermiş fakat çok fazla para istemiş.

hy64, 12.08.2018 - 01:35 yazdı:

Tebrikler

kaans98, 10 saat önce yazdı:

sat gitsin hocam

Gerekeni yaptık. Yorumlarınızı teker teker okudum ama teker teker cevap veremediğim için kusura bakmayın. İşten sonra güncellemeyi anca yapabildim.

2601264.jpg

Azmin Zaferi | 2. Sezon

Transfer Dönemi

Transferler.png

Geçtiğimiz sezon başarılı olan bir takımı değiştirmek, sil baştan yapmak gibi bir düşüncem yoktu. Zincirleme gelişen olaylar ve teklifler ile takımın bir kısmını satmış, gelir elde etmiş oldum ve bunu değerlendirdim.

Takımda tutmak istediğim Fegu'nun atarı, beklerimin gelen tekliflere karşı duruşu derken takımdaki yaşlı isimlerden kurtulmaya karar verdim. Bunu yapmak oldukça zor ve zaman isteyen bir süreçti. Bunun içinde doğru  hamleler için epey araştırdım. Kimisi yatırım, kimisi oynatmak için transfer ettim. Bu takımı oluşturdum ve bu takıma eklemeler ile devam edeceğim. Bazı isimler emekli olacak, kimisinden epey fayda sağlayacağız ama her sene artık bu kadar fazla ismi alıp, satmayacağız.

Takımın iskeletini oluşturmamız, yaş ortalamasını aşağaya çekmemiz oldukça iyi hamle oldu. Bunu korumamız, takımın her isminden verim almamız önemli bir hedef olacaktır.

Oyuncularımız

Screenshot_1.png

Screenshot_12.png

Screenshot_13.pngScreenshot_4.png

Screenshot_9.pngScreenshot_16.png

Aldıkları maaşları ve kontrat sürelerini görmek için böyle kesitli ekranıyla paylaştım. Bunun yanında takımdaki gözlemci ekibimizin verdikleri yıldızları da görüyorsunuz.

Transfer1.png

Takım içerisinde sürekli olay çıkarması sinir etti. Oldukça sorun yaşattı ve yedek kalmayı bir türlü kabullenemedi. Üstüne sakatlık sorunu olunca da gelen teklife evet demek zorunda kaldık.

ayra.png

Hazırlık Kampımız

Haz_rl_k.png

Takımı baştan kurmak, her ismi ayrı ayrı kullanmak kolay değil. Bu sezona özel parça parça kamp düzenledik ve 3 farklı diyarları gezdik. Gelecek sezon oturmuş ve daha ciddi kamp dönemleri yaşayacağız.

Takım için yaptığımız düzen zorlayıcı ve kârlı oldu. Bunu her sene yapmamız gerçekçi olmayacağından bu seneye özel yaptık. Her sene kamp dönemi seçeceğiz ve buna göre ayar çekeceğim.

ayra.png

Taktik

Taktik.png

Geçtiğimiz sezon içerisinde denediğim sistem bu. Birkaç eksik yönü var ve bunları tamamlamaya çalışıyorum. Mesela bekleri oyun içerisine daha ortak edebilmek, kullanabilmek için İYB olarak denemeyi düşünüyorum. Bunu olmaz ise kanatları İF yapıp, bekleri ÇYB olarak denemeye değer diyorum.

Bunun yanı sıra orta saha içerisinde biraz değişime gidebilirim. Daha oturaklı ve hızlı top çevirebilecek bir orta saha tercih edebilirim. Bunun için de REG-DOK-OOK üçlüsünü de denemeye değer buluyorum.

ayra.png

S_per_Kupa.png

Kötü başladığımız maça doğru etkiyi sağladık. Oyuncu değişikleriyle resmen maçı değiştirdik ve üstünlüğü ele aldık. Sezona kupa ile başlamış olmamız oldukça gurur verici.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle transferler hayırlı olsun,çok fazla oyuncu almışız fakat hepsi genç.

Kupa için tebrikler,sezonun ilk kupası geldi böylece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar. Kariyeri yeni gördüm ve hemen takibe başladım. Güzel başlangıç için tebrikler. Kariyerin devamı için ise başarılar diliyorum. Size bir şey sormak istiyorum. Taktiklerinizde sıkı markaj kullanmıyorsunuz sanırım. Sorumsa şu: Oyunculara özel olarak sıkı markaj veriyor musunuz ve sıkı markaj olmadan nasıl bu kadar az gol yiyebiliyorsunuz? Şimdiden cevabınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Transferleri beğendim ama uyum süreci yaşayacağımız kesin gibi. Süper Kupa için de tebrikler yeni sezonda başarılar. 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.