Jump to content
  • Kaydol
Harezmşah

Regen Şöleni

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar.

Kendim için hazırladığım ve her FM serisinde tekrardan uğraştığım geliştirme yamasını tanıtacağım. Oyunun monoton havasını dağıttığına inandığım bu yamayı sizlerle paylaşma gereği duydum. Neden Pakistanlı, Moğolistanlı (misal) bir futbolcu dünyanın en iyi futbolcusu olmasın ki? sorusuyla yaptığım bu yama iki ana bölümde oluşmaktadır. İlk bölüm Ülkeleri, ikinci bölüm ise futbol kulüplerini ilgilendiriyor. Önce ülkeler düzeyindeki düzenlemelerime değinmek istiyorum. Aşağıda yazan ülkelerin tamamında değişiklikler yapıldı.

Ülkelerin;

- Ekonomik gücü, FF Finans Gücü, Altyapı Dereceleri max. seviyesine çıkartıldı.

- Oyuna verilen önem ''Çok Önemli'' olarak belirlendi.

Kulüplerin ise;

Antrenman, Genç Takım Antrenörlüğü, Altyapı Tesisleri, Genç Oyuncu İstihdam Sistemi, Gençlere Verilen Önem ve Kurumsal Ağırlama özellikleri 20 seviyesine çıkartıldı.

- Kulüplerin borçları silindi.

Alt ligleri dahil düzenlemeye gittiğim ülkeler;

Almanya (1.-2.Lig), İngiltere (1.-2. Lig), İspanya (1.-2. Lig), İtalya (1.-2. Lig), Fransa (1.-2. Lig) ve Türkiye (1.-2. Lig (Spor Toto 2. Lig Dahil).

Sadece 1. Liglerinde Önemli Takımlarında Düzenlemeye Gittiğim Ülkeler;

- Avrupa; Tüm Ülkeler (Kazakistan dahil.)

Kuzey Amerika ; A.B.D, Meksika, Küba, Kosta Rika, Jamaika.

- Güney Amerika; Arjantin, Brezilya, Venezuela, Bolivya, Kolombiya, Uruguay, Paraguay, Şili, Ekvador, Peru.

- Okyanusya; Avustralya, Filipinler.

- Asya; Çin, Japonya, Güney Kore, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Türkmenistan, Tacikistan, İran, Kırgızistan, Özbekistan, Moğolistan, Suudi Arabistan, Katar, B.A.E, Irak.

- Afrika; Fas, Cezayir, Tunus, Mısır, Fildişi Sahilleri, Nijerya, Gana, Güney Afrika, Kamerun.

Dipnot: Son olarak Türkiye için ayrı yapılandırmalar da bulundum. Ulusal, Kıtasal ve Bölgesel Transfer Seçeneklerine de el attım. Artık takımlar bolca transfer yapabilecek. İyi oyunlar dilerim.

İndirme Linki :

Media Fire

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MaH, 3 dakika önce yazdı:

Benim anladığım Filipinleri düzenledim dedin. Filipinlerden olağanüstü regen mi çıkacak? 

Evet, aynen öyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.