Jump to content
  • Kaydol
omrcnynk

FM 18 KADRO KAYIT SINIRSIZ YAPMA

Önerilen İletiler

arkadaşlar böyle bir şey mümkün mü ? yani ben istediğim kadar oyuncu kaydetmek istiyorum kurallar farketmeksizin var mı böyle bir şey yani 100 oyuncum varsa yaşına türkiyede yetişmesine vs bakmadan hepsini kaydetmek istiyorum böyle bir yama var mıa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bildiğim Kadarıyla FM 18'de En Fazla 28 Oyuncu Kayıt Edebiliyorsun Ama Dediğin Yamaya Hiç Denk Gelmedim Yapılabilirse Editörden Yapılabilir Bende Başka Şeyler Arıyorum Pek Kimse Yardımcı Olmuyor 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByMusty007, 41 dakika önce yazdı:

Bildiğim Kadarıyla FM 18'de En Fazla 28 Oyuncu Kayıt Edebiliyorsun Ama Dediğin Yamaya Hiç Denk Gelmedim Yapılabilirse Editörden Yapılabilir Bende Başka Şeyler Arıyorum Pek Kimse Yardımcı Olmuyor 😊

Ne arıyorsun sende konu aç yaz ben de dahil forumda bir sürü yardım edecek arkadaş var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanads, 15 saat önce yazdı:

Ne arıyorsun sende konu aç yaz ben de dahil forumda bir sürü yardım edecek arkadaş var.

Zaten Var Konularım Ama Kimse Dönüp Yazmıyor Bile Bakabilirsin Profilimden Veya FM İle İlgili Bir Soru Diye Araştırabilirsin Forumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GDOJov.png

Yalnız ileri tarihler için deneme yapmadım. İstersen işsiz başlayıp 1 sene sonrasına bak önce.

tarihinde Learte tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.