Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

Evet geldik 3 büyüklere. Bildiğimiz gibi ne transfer parası var ne maaş var sadece kocaman bir hiç var.

Bizde oyuncu kiralama ve bonservisi olmayan oyuncuları alabiliyoruz.

İşte bende bu oyuncuları size derledim.

NOT: Oyuncu profilleri yakında paylaşacağım.

KALECİ:

Berke Özer: Türk kaleci sorununu ortadan kaldırıyor ve 300.000€ gibi ucuz bir bedeli var.

SAĞ BEK:

Zeca: Serbest oyuncu olması iştahımızı kabartıyor. Hem sağ bek hem de sol bek oynaması çok önemli.

STOPER:

Balbuena: Aralık ayında sözleşmesi bitiyor. İsterseniz direkt ucuza alabilirsiniz ama eğer ben bonservis ödemeyi sevmiyorum diyorsanız devre arası kadronuza katabilirsiniz.

SOL BEK:

Damien Pérez: Ortalama sol bek oyuncusu ve bonservis bedeli ödemeden alabiliyoruz. 1 sene kullanıp uygun fiyata satabiliriz.

MERKEZ ORTA SAHA:

Yohan Cabaye: Serbest alabileceğiniz sizi 1-2 sene götürür.

KANAT:

Harry Wilson ve Reiss Nelson: İkiside çok genç ve çok yetenekli kanat. Çok ucuza kiralayabileceğiniz mükemmel ikili.

OFANSİF ORTA SAHA: 

Xadas: Ucuza alabileceğiniz eğer hiç paranız yoksa istediğiniz kadar kiralayabileceğiniz ofansif orta saha. Sezonun 2. yarısında kendine gelen ve sizi zafere taşıyabilen bir genç.

FORVET:

Abel Hernandez: Bir sezonda 30 gol atabilecek potansiyelde serbest oyuncu. 1 sezon oynatıp ardından 10-15 milyon € ya gönderileceğiniz bir oyuncu.

tarihinde irfantahir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neden hiç yorum yazılmamış anlamıyorum, insanlarda emeğe saygı kalmamış, hal böyle olunca insanda içerik paylaşma isteği kalmıyor. Öneriler için teşekkür ederim dostum, çok yerinde oyuncular. Özellikle Zeca,balbuena, perez,harr wilson ve xadas'ı defalarca kullandım. İnanılmaz performanslar sergileyebiliyorlar. iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Xadas ve zeca'ya kefil olabilirim. Diğer oyunculara da mutlaka göz atacağım. Emek için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.