Jump to content
  • Kaydol
Nartive

Böylesi Görülmedi ...

Önerilen İletiler

Arkadaşlar oyunda Deportivo takımını yönetirken karşılaştığım , ilginç bulduğum yarı final sonucunu göstermek istiyorum . 

MDknWa.png

Sizde de böyle ilginç sonuçlar varsa paylaşabilirsiniz . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, Bir saat önce yazdı:

5-1 normal bi skor 🙂 ?

Hocam sence rövanşı normal mi ? 😄 5-1 yenen takım ikinci maç 6-1 yeniliyor . Örnekleri var fakat çok kısıtlı . Sanırsam bana da o kısıtlı sayıdaki maçlardan birisi denk gelmiş .

tarihinde Nartive tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim kendi başıma geldi aynısı. FM 13'te Galatasarayla ŞL yarı finali ilk maçında Benfica'yı 5-1 yenip deplasmanda 6-1 yenilmiştim bir daha da başıma gelmedi zaten öyle çok gerçekleşen bir durum değil ama elenen tarafsan çıldırtan olaylardan. 😄

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FelipeMelo, 10.07.2018 - 23:22 yazdı:

Benim kendi başıma geldi aynısı. FM 13'te Galatasarayla ŞL yarı finali ilk maçında Benfica'yı 5-1 yenip deplasmanda 6-1 yenilmiştim bir daha da başıma gelmedi zaten öyle çok gerçekleşen bir durum değil ama elenen tarafsan çıldırtan olaylardan. 😄

Benfica ise enteresan degil normaldir hocam, adamlar fmde dopingli mübarek seri şaşmadan 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 23 saat önce yazdı:

Benfica ise enteresan degil normaldir hocam, adamlar fmde dopingli mübarek seri şaşmadan 😁

Hocam 5. sezon olunca insan çıldırıyor. Bizim takımda pek insanlardan kurulu değildi hepsi canavardı da işte oldu bir talihsizlik. 😄

• Beğen 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray`la Fenerbahçe`yi deplasmanda 6-0 yendim, istatistiklerde de Fener öndeydi

bu başlı başına garip bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.