Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

Keenan adındaki 26 yaşındaki adam, Football Manager 2010 adlı oyunu 8 yıldır oynuyor ve oyunda 170. sezonuna ulaşmış durumda. Anlattığına göre Keenan üniversitede başladığı FM 2010’a o dönem günde 7 saatini ayırıyormuş. rekolar kitabına da imzasını atmış bu psikopat kardeş. Arkadaşlar var mı böyle uzun sezon oynayan ben 17 oynuyorum 2026 yılındayım sezon bitmek üzere. Gelebildiğiniz son yıl kaç???

tarihinde ibrahimBAL tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam manyak usta. Ulaşabildiğim en uzak tarih 2027, dahasını da yapamadım. Kolay gelsin, iyi eğlenceler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erincedi, 3 dakika önce yazdı:

Adam manyak usta. Ulaşabildiğim en uzak tarih 2027, dahasını da yapamadım. Kolay gelsin, iyi eğlenceler.

Reis adam okulu bitiremez oyun yüzünden. Vallahi bu fm ocak söndürür, çok yiğitleri sürgün ettirir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi 10 yıldır aralıksız oynasam 200 sezon bile olurdu fm 15 te 13 sezon oynadım fm 17 de balıkesirle 2028 yılına kadar oynadım sonra format attık saveyi yedeklemeyi unuttuk vs 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zidane1907, 10.07.2018 - 16:07 yazdı:

bi 10 yıldır aralıksız oynasam 200 sezon bile olurdu fm 15 te 13 sezon oynadım fm 17 de balıkesirle 2028 yılına kadar oynadım sonra format attık saveyi yedeklemeyi unuttuk vs 🙂

Yazık olmuş. Yakalım buna da yakalım hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.