Jump to content
  • Kaydol
UguJR

Selim Atalay Artık Twitch'te!

YAYIN  

34 oy

1. 1. Cumartesi 22.00'da geliyor musunuz?

• Evet
      20
    • Belki
      9
    • Hayır
      5

Önerilen İletiler

twitchyay_n.png

Başkanımız @Selim Atalay canlı yayınlara başlıyor!

Sizden tek isteğimiz canlı yayınlara kısa da olsa bir göz atmanız.

FM18 olmak üzere bir sürü farklı oyun oynayacak başkanımız.

Eğer gelip siz de destek vermek isterseniz, Cumartesi 22.00'da adresiniz belli.

Takip edip bildirimlerden haberdar olabilirsiniz!

twitch.tv/sinyorselim

tarihinde UguJR tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başarılar diliyorum fakat Twitch'de tutunamaz youtube'de bile videolaraına 20 30 like gelen 2 3 yorum atılan biri Selim başkan küçümsemiyorum başarılı olmasını bende isterim fakat dediğim gibi Twitch de bir şey yapamaz bence başarılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismaildondu, 32 dakika önce yazdı:

Başarılar diliyorum fakat Twitch'de tutunamaz youtube'de bile videolaraına 20 30 like gelen 2 3 yorum atılan biri Selim başkan küçümsemiyorum başarılı olmasını bende isterim fakat dediğim gibi Twitch de bir şey yapamaz bence başarılar

Selim Abinin amacı öyle büyük kitlelere ulaşmak değil, sadece FMT çevremiz ile sohbet etmek, eğlenmek amacıyla yapıyor Selim abi.

Öyle 1000, 2000 boş izlenmler yerine 40, 50 düzgün sohbet eden insan yeter bize 🙂

tarihinde UguJR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismaildondu, 34 dakika önce yazdı:

Yanlış düşünüyorsun dostum youtubede sadece FM videoları çekiyor fm oyuncu kitlesi diğer kitlelere daha az  olduğu için youtubede izlenmiyor ama eğer baştaki konuyu düzgün okursan farklı farklı oyunlar oynanacak diyor popüler oyunları oynarsa PUBG,FORTNİTE  vs  çok daha büyük bir kitleye ulaşır ve daha fazla izlenir. Senin burda daha yayın başlamadan insanları umutsuzluğa düşürmenide  doğru bulmuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PavelNedvěd11, 9 saat önce yazdı:

Yanlış düşünüyorsun dostum youtubede sadece FM videoları çekiyor fm oyuncu kitlesi diğer kitlelere daha az  olduğu için youtubede izlenmiyor ama eğer baştaki konuyu düzgün okursan farklı farklı oyunlar oynanacak diyor popüler oyunları oynarsa PUBG,FORTNİTE  vs  çok daha büyük bir kitleye ulaşır ve daha fazla izlenir. Senin burda daha yayın başlamadan insanları umutsuzluğa düşürmenide  doğru bulmuyorum.

Aynen katılıyorum çok haklsın Pavel haklsıın be kardeşim cidden baya baya haklısın sana çok katılıyorum tebirk ederim aynı görüşteyiz tebirkler katılıyorum sana ve yine tekrar tekrar katılıyorum ve tekrar belirtmeliyimki çok haklısın katılıyorum sana 

tarihinde ismaildondu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Twitch kanalında sadece FM üzerinden gidilmeyecek ki. ToS, Gartic.io gibi bir çok online oyun oynayacağız ekiple. Maksat burada eğlenmek, 2 kişi izlese de fark etmez benim açımdan 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.