Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

Merhabalar,

Türkiye Ligi kariyerimin ilk sezonunda devam ederken sürekli takip ettiğim regen girişleri sağlandığı an tüm listeyi seçerek gözlemci gönderiyorum. Kendi transfer stratejime uygun olan isimlerin kulüpler ile ise çok kolay bir şekilde anlaşıyorum. Çok büyük bir kısım biliyordur bunu ancak bilmeyenler arkadaşlar için de hatırlatmak isterim. Oyuncu transfer ekranına geldiğinizde atıyorum bonservis değerinde ilk yazan birim 10.000€ . Siz de otomatik olarak önce teklifi öner diyerek kulübün ne kadar isteyeceğini öğrenmek istiyorsunuz. Bunu yaptığınız anda tekliften çıkaramayacağınız minimum %20 olan sonraki satıştan pay+300.000€ civarında bir bonservis isteniyor. Bunu engellemek için direkt teklifi önermeye oyuncunun 10-15 katı bir fiyattan başlarsanız sonraki satış maddesinden kurtulursunuz. 

Konuyu çok dağıtmadan, şimdi yukarıda anlattığım şekilde çeşitli ülkelerden (farklı kıta) çeşitli kulüplerden onlarca kulüp ile anlaşıyorum ancak ve lakin oyuncu görüşmesine gelindiği an takımla yeni sözleşme imzaladığını ve şu an transfer olmak istemediğini belirtiyor. Diğer kulüplerde olduğu gibi minimum 1 transfer sezonu beklemem mi gerekiyor? Bu bekleme sürecinde oyuncu değerleri yükselecek mi? Regen çıkar çıkmaz alabileceğim bir yöntem var mıdır? 

Herkese iyi oyunlar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Transfer teklifi göndermeden önce pay seçeneğini ekleyip pazarlıksız kaldır dersen sana öneremezler. Yabancı oyuncular 18 yaşından önce gelemez.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.