Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

FMT Forma Paketi 2018/19

Önerilen İletiler

UfukA, 3 dakika önce yazdı:

Haklısınız, uyarı için teşekkür ederim şuan formaları güncellemeye başladım.

Rica ederim hatalarımızı birbirimize aktararak gelişim gerçekleştirebiliriz. Beyaz formada kol uçlarının beyaz olması gerekiyormuş farketip bende senin için düzenledim iyi çalışmalar. 🙂

besiktas-h.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyaz formayı güncellemiştim fakat buraya atmamışım. Çubuklu formada kollardaki çubukların yerine baktım şuan onlarda hata yok gibi fakat dediğiniz gibi ana Çubuklunun yerleri ters 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 2 saat önce yazdı:

FENERBAHÇE A

OGcyhE.png

Ben de karaladım bir şeyler @Ramoscu

Ramoscu, 4 saat önce yazdı:

Fenerbahçe Deplasman

ID: 1870

38QhPS.png

Yaka içi tam belli değil, satış fotoğrafları gelince düzeltip güncellerim.

Renk konusunda yardımı için @UfukA'ya teşekkürlerimi iletiyorum 😄

Hocam Fenerbahçe formasının desenleri hatalı olmuş bu desenleri kullanabilirsiniz. @UfukA Beşiktaş formasının deseni de aynı şekilde hatalı olmuş.

fenerkitdesing.png

tarihinde tekask1903 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tekask1903, 19 dakika önce yazdı:
Spoiler

@Ramoscu  

@UfukA  

Hocam Fenerbahçe formasının desenleri hatalı olmuş bu desenleri kullanabilirsiniz.

fenerkitdesing.png

D5cJIc.png

Bu desenin iki farklı versiyonu mu var anlayamadım. Valencia formasıyla bu formada aynı desen kullanıldığı bilgisi edinmiştim. Fakat şuan farklılık gösteriyor

Anladım şuan sebebini. İki desen de aynı bizim yaptığımızda forma kesimine göre ovallik verilmiş. Sizin deseni direkt atınca ise böyle bir görüntü veriyor sizinkine de ovallik verirsem olacak gibi bilemedim kafam karıştı 😄

tarihinde UfukA tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 19 dakika önce yazdı:

D5cJIc.png

Bu desenin iki farklı versiyonu mu var anlayamadım. Valencia formasıyla bu formada aynı desen kullanıldığı bilgisi edinmiştim. Fakat şuan farklılık gösteriyor

Anladım şuan sebebini. İki desen de aynı bizim yaptığımızda forma kesimine göre ovallik verilmiş. Sizin deseni direkt atınca ise böyle bir görüntü veriyor sizinkine de ovallik verirsem olacak gibi bilemedim kafam karıştı 😄

Versiyon değil de farklı boyutlandırmalar var bu desende.Mesela Beşiktaş'ın 3.forması Dünya kupası nda İran' ın kırmızı forması bu iki forma en küçük boyutlu hali bu desenin.Fenerbahçe ve Valencia formalarındaki desen biraz daha büyütülmüş bu formalara göre,Desenin en büyük hali ise kaleci formaları. 

tarihinde tekask1903 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tekask1903, 9 dakika önce yazdı:

Versiyon değil de farklı boyutlandırmalar var bu desende.Mesela Beşiktaş'ın 3.forması Dünya kupası nda İran' ın kırmızı forması bu iki forma en küçük boyutlu hali bu desenin.Fenerbahçe ve Valencia formalarındaki desen biraz daha büyütülmüş bu formalara göre,Desenin en büyük hali ise kaleci formaları. 

Spoiler

Hocam şimdi baktık da haklısın. Uyarı ve desen için çok teşekkür ederim. Desenin değişkenliğini bilmiyordum. Böyle uyarılar daha temiz bir işin çıkması için önemli. Var olun

PUMA

3s2ifR.png

İNDİR

Geçen paylaştığım Puma Temp'in son hali. Yeri gelmişken onu da güncelleyeyim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FENERBAHÇE H / A

jk55Sj.pngJZAFSC.png

İç saha formasının “numune” olduğuna dair açıklama yapıldı. Ama hiçbir fark olacağını sanmıyorum sadece paylaşılan görseldeki Türk bayrağını kaldıracaklardır.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@UfukA hocam deplasman forması v yaka olması lazım galiba. birde deplasman ve üçüncü formanın amblem konürleri çok fazla olmuş sanki biraz sırıtmıyor değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uenal, 2 dakika önce yazdı:

@UfukA hocam deplasman forması v yaka olması lazım galiba. birde deplasman ve üçüncü formanın amblem konürleri çok fazla olmuş sanki biraz sırıtmıyor değil.

Kontur bir, hiç vermediğimde silik görünüyor. Yaka konusunda emin olamadım zaten v yaka gibi geldi daha sonra baktım yuvarlak gibi geldi. Tam olarak görüp emin olduğumda güncelleyeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 12 dakika önce yazdı:

Kontur bir, hiç vermediğimde silik görünüyor. Yaka konusunda emin olamadım zaten v yaka gibi geldi daha sonra baktım yuvarlak gibi geldi. Tam olarak görüp emin olduğumda güncelleyeceğim

Yaka Belçika'nın kırmızı formasındaki ile aynı v yaka ve yakada sola doğru bir çizgi var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@UfukA Merhaba iyi günler. Öncelikle eline emeğine sağlık. Güzel bir çalışma olmuş. Yalnız senden bir ricam var. Altay formasında kullandığın arma orijinal arma değil.  🙂 Doğru armayı paylaştım. Değiştirirsen çok mutlu olurum. 🙂

altay-logo-969-1024.jpg

tarihinde Altay1914 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spoiler

Altay1914, 2 saat önce yazdı:

@UfukA Merhaba iyi günler. Öncelikle eline emeğine sağlık. Güzel bir çalışma olmuş. Yalnız senden bir ricam var. Altay formasında kullandığın arma orijinal arma değil.  🙂 Doğru armayı paylaştım. Değiştirirsen çok mutlu olurum. 🙂

altay-logo-969-1024.jpg

Güncelledim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DEPORTİVO ALAVES H/A

3z7MyA.png2arqGq.png

UfukA, 27 dakika önce yazdı:

ALTINORDU A / T

x9379q.pngYgMpZf.png

Konuya hiç destek gelmiyor arkadaşlar. Geçen seneki aktiflik yok, herkese açık konu olduğunu unutmayın

ESKİ KALIPLAR VAR YENİ FORMALARI YAPAMIYORUZ ADİDAS NIKE HER SENE FARKLI KALIP ÇIKARTIYO DESENLER YOK 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet9292, 6 dakika önce yazdı:

DEPORTİVO ALAVES H/A

3z7MyA.png2arqGq.png

ESKİ KALIPLAR VAR YENİ FORMALARI YAPAMIYORUZ ADİDAS NIKE HER SENE FARKLI KALIP ÇIKARTIYO DESENLER YOK 

Sen yeter ki iste desen de kalıpta atarız sıkıntı olmaz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet9292, 11 dakika önce yazdı:

DEPORTİVO ALAVES H/A

3z7MyA.png2arqGq.png

İhtiyaç duyduğunuz kalıpları belirtin paylaşayım yoksa bile elimde düzenler atarım

Bazı kalıpları yapımcılar izin vermediği için paylaşamıyorum sorun o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 21 saat önce yazdı:

İhtiyaç duyduğunuz kalıpları belirtin paylaşayım yoksa bile elimde düzenler atarım

Bazı kalıpları yapımcılar izin vermediği için paylaşamıyorum sorun o

GALATASARAYIN PARÇALI FORMASINDA KOLLARDAKİ ÇİZGİLİ DESENİ PAYLAŞA BİLİRMİSİN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet9292, 13 dakika önce yazdı:

Spoiler

GALATASARAYIN PARÇALI FORMASINDA KOLLARDAKİ ÇİZGİLİ DESENİ PAYLAŞA BİLİRMİSİN

Kendi yaptığımı paylaşıyorum. Güncellememiştim üzerinde biraz oynama yaparsınız, diğeri yapımcısı izin vermediği için paylaşamıyorum. Ama SS template'de vardı onu indirip kullanabilirsiniz

İNDİR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FC 12 Template'de Nike'ın 2018/19 kalıpları olan paylaşsın konu tıkandı ilerleyemiyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uenal, 2 dakika önce yazdı:

FC 12 Template'de Nike'ın 2018/19 kalıpları olan paylaşsın konu tıkandı ilerleyemiyoruz

Paylaşıcam da telif falan yicez uğraş dur sonra, diyorum ki ss tempde adamlar paylaştı ordan alıp kendi kalıbınıza atın düzenleyin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.