Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

FMT Forma Paketi 2018/19

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, geçen sene yaptığımız FMT Forma Paketi çalışmasına bu yıl da başlıyoruz. 2017/18 konusu 30 bine yakın görüntülenme ve 369 tane yanıt almıştı. Umarım yine aynı yoğunluğu yakalarız.

• Formalar FC12 formatında olmalı. (SS de olabilirdi ama geçen sene olduğu gibi bunu daha çok beğendik.) Kalıpları aşağıdaki konudan indirebilirsiniz. Ayrıca forma yapımıyla ilgili videolu anlatım da var.
  • Formalar gerçek forma olmalı. Fantezi formalar için kendi konunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Konu herkese açıktır, herkes yaptığı formaları paylaşabilir.
  • Açıklanan veya sızdırılan formaları takip edebileceğiniz yerler

Esvaphane

Efsane Çubuklu

Forma Kültür

• Yapılan formalar, bir ligdeki tüm formaları oluşturduğunda paket haline getirilip bu iletiye eklenecektir.
  • Bir takımın formasını birden fazla kişi yapabilir. Bunda bir sorun yok. En kaliteli olan forma pakete eklenecektir.

Herkese kolay gelsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahahahahah  boş kalmasın diye yapmıştım orasını zamanında.  Görmene sevindim açıkçası @UfukA😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uenal, 08.07.2018 - 08:43 yazdı:

Ahahahahah  boş kalmasın diye yapmıştım orasını zamanında.  Görmene sevindim açıkçası @UfukA😄

Beşiktaş kısmını silip yeniden yükleyebilir misiniz? Gerçekte nasılsa oyunda da aynı şekilde görmek isteriz 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AKHİSAR BELEDİYESPOR H / A

2L2Vkw.png0OemBI.png

MKE ANKARAGÜCÜ H / A / T / T

XUJoSF.pngv3dFxq.pngUD3vFE.pnga2X9gY.png

YENİ MALATYASPOR H / A / T

7JA5eX.png9p58dX.pngNN2Jte.png

ADANASPOR H / H / A / T

3cb5xO.pngSIYrad.png7Xj65k.pngXvXOGF.png

İç saha formasına ait iki farklı forma paylaşıldı. İlerleyen zamanlarda hangisi olduğunu öğreniriz.

ESKİŞEHİRSPOR H / A / T / T / T

2z3Hq2.pngNxNJzG.pngh8N2nW.pngddRU1p.png7iR7yg.png

GİRESUNSPOR A / T

g6Fw82.pngxaFxWc.png

3. Formadaki logo bizden kaynaklı bir hata değil. Formanın paylaşılan görselinde anlamsızca böyle büyük bir logo kullanılmış.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK H / A / T

Fg7eZC.png9aYvc5.pngNmdfQL.pngOHDXRf.png

ALTAY H

6bmXpV.png

BB ERZURUMSPOR H

ayRVmg.png

İSTANBULSPOR H

WeN5eu.png

RİZESPOR A

f0UpSV.png

SAKARYASPOR H

iurBBx.png

MANİSASPOR H / A / T / T

psaZac.pngKbQnoS.pngDS6ChQ.pngTbm0br.png

tarihinde UfukA tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 05.07.2018 - 02:20 yazdı:

BEŞİKTAŞ H / A / T

08L3UK.pngxyMiKM.png6odURg.png

Siyah formada biraz renk hatan olduğunu düşünüyorum(siyah ve grinin yerleşimleri ters) bu şekilde daha uygun gibi. 2. ve son hatan ise vodofone logoları artık daha flex yani düz tasarımda kullanılıyor buradan doğru logo ve boyutlarına erişebilirsin. Gayet başarılılar ellerine sağlık 🙂

bjk.png

tarihinde Roderu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Roderu, 9 dakika önce yazdı:
Spoiler

Siyah formada biraz renk hatan olduğunu düşünüyorum bu şekilde daha uygun gibi. 2. ve son hatan ise vodofone logoları artık daha flex yani düz tasarımda kullanılıyor buradan doğru logo ve boyutlarına erişebilirsin. Gayet başarılılar ellerine sağlık 🙂

bjk.png

Renk kodlarını bizzat resmi olarak almıştım, vodafone logosunu ilk senin verdiğin gibi yaptım hatalı dendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 5 dakika önce yazdı:

Renk kodlarını bizzat resmi olarak almıştım, vodafone logosunu ilk senin verdiğin gibi yaptım hatalı dendi

Anlıyorum doğrudur fakat ben direk forma fotoğrafına bakarak söyledim hatayı, öyle olduğunuda düşünüyorum bazen verilen kod renkler ile gördüklerimiz uymuyor göz kararı katınca daha iyi olabilir burada ki linktende görebilirsin.

tarihinde Roderu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Roderu, 3 dakika önce yazdı:

Anlıyorum doğrudur fakat ben direk forma fotoğrafına bakarak söyledim hatayı, öyle olduğunuda düşünüyorum bazen verilen kod renkler ile gördüklerimiz uymuyor göz kararı katınca daha iyi olabilir burada ki linktende görebilirsin.

Haklısınız, uyarı için teşekkür ederim şuan formaları güncellemeye başladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.