Jump to content
  • Kaydol
Storm : Walcott

FM18 - Yüz Paketi ( Öneri)

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhabalar. Şöyle bir yüz paketi yapıyorum da nasıl sizce hoş durur mu ? 2018 temalı ve yeni transferler de olacak . Şimdilik pakette 3 büyükler yapmayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda ekleme de yapabilirim belki. Ne düşünüyorsunuz ? 

11004.png 458844.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açık konuşmak gerekirse forumdaki çoğu kişinin kullanacağını sanmıyorum. Nerden biliyorsun dersen tecrübeyle sabit konuşuyorum, yabancı kaynaklara fazla meraklıyız çünkü 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 15 saat önce yazdı:

Açık konuşmak gerekirse forumdaki çoğu kişinin kullanacağını sanmıyorum. Nerden biliyorsun dersen tecrübeyle sabit konuşuyorum, yabancı kaynaklara fazla meraklıyız çünkü 🙂

Yabancı kaynaklara merak değil de yabancılarda zaten Dünya genelinde tamamlanmış varken sadece Süper lig'i kapsayan bir paketi kullanmaz insanlar. Arkadaş sonuna kadar gideceğim diyorsa desteğimizi veririz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UfukA, 33 dakika önce yazdı:

Destek konusunda hemfikiriz elimden gelen bir yardım olursa da seve seve yardım ederim 

Favela'tobrasil, 43 dakika önce yazdı:

Yabancı kaynaklara merak değil de yabancılarda zaten Dünya genelinde tamamlanmış varken sadece Süper lig'i kapsayan bir paketi kullanmaz insanlar. Arkadaş sonuna kadar gideceğim diyorsa desteğimizi veririz.

Destek içi teşekkürler fakat kullanım konusu sıkıntı değil 🙂 Sadece bulunsun diye yapmak isterim yine de teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tasarım çok iyi olmasa da hoş geliştirilebilir ve daha güzel olabilir fakat sorun pakette değil problem şu; beklediğin desteği alamayacaksın hiç bir zaman emeğin karşılığı olmayacak neden m çünkü artık bu işlerle uğraşan sayısı yok artık bunu aşmışlar farklı şeylerle ilgileniyorlar kısa süre önce bir logo paketi düzenleyecektim fakat fikrimden vazgeçmemin nedeni bu insanlar artık grafikten ziyade içerikteler dediğim gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Catastrophe, 5 saat önce yazdı:

Tasarım çok iyi olmasa da hoş geliştirilebilir ve daha güzel olabilir fakat sorun pakette değil problem şu; beklediğin desteği alamayacaksın hiç bir zaman emeğin karşılığı olmayacak neden m çünkü artık bu işlerle uğraşan sayısı yok artık bunu aşmışlar farklı şeylerle ilgileniyorlar kısa süre önce bir logo paketi düzenleyecektim fakat fikrimden vazgeçmemin nedeni bu insanlar artık grafikten ziyade içerikteler dediğim gibi

UguJR, 10 saat önce yazdı:

Çerçeve deseni pek hoş durmamış gibi ya

Anladım . Teşekkür ederim zaten bu konuda ustalaşmış isimler var dediğiniz gibi . Yine de teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.