Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

iOS kullanıcısı olarak oyuna 39.99 ₺ vererek satın aldım. Oyunun pc versiyonu, çoğu kişi gibi sabah işe uykusuz gitme pahasına gecelerimi verdiğim inanılmaz zevk aldığım kimi zaman bilgisayarı kırma noktasına geldiğim bazen sevinçten evin içinde dört döndüğüm altyapıdan çıkardığım oyuncuya oğlum gibi baktığım bazı serilerini pek sevmesemde bende izleri olan bir oyundur. Geçenlerde mobil versiyonuna Türkçe dil ve Türkiye liginin geldiğini görünce oyunun fiyatına ve bu firmaya güvenerek tereddütsüz satın aldım. Sonuç tam bir hayal kırıklığı. Deneme amaçlı Galatasaray’la bir kariyer açtım. İlk sezon neredeyse takıma el sürmeden ileri ileri mantığıyla açık ara lig şampiyonu oldum. İkinci sezon ise resimlerde görüldüğü gibi. İnanılmaz basit oyunda hiç bir hakimiyetiniz yok şunu ben yaptım diyemiyorsunuz. 39.99₺ fiyatı olan bi oyun böyle mi olur?? Hedef kitle olarak kesinlikle gerçek FM oyuncuları hedeflenmemiş. Paranıza ve zamanınıza yazık almayın...

4157ED4A-6909-4745-B97B-4A8A4B03FB1A.jpeg

55924198-39BF-4847-BBCB-778A728722A9.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray'ın mevcut kadrosu çok güçlü.Oyunda biraz basit olunca işler çok kolay oluyor.Ama farklı şeyler deniyerek oyun gerçekten zevkli hale geliyor.Bi keresinde Yılmaz Vural gibi sürekli takım değiştirerek oynamayı denemiştim 11 sezon olmuştu sonra save dosyasını başka dosyanın üstüne kaydedince yalan olmuştu.Sana tavsiyem daha zor ve alt lig takımlarını seçersen bu oyundan zevk alırsın.

Şunlara göz gezdirmeni tavsiye ederim:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten pc kadar bi beklentim olmasa da Football Manager yazısını görünce ufakta bi beklenti oluyor. Katılıyorum Galatasaray’ın kadrosu güçlü ama beni en ufak zorlayacak transfer, mali, oyuncu, yönetim hiç bişey olmayınca para performans açısından sadece oyunun veri tabanı kalıyor iyi olan. Neyse bakalım ilk izlenimimhiç iyi değil oynadıkça daha net görecez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.