Jump to content
  • Kaydol
UguJR

Football Manager 2019

Önerilen İletiler

dbd3d391f797a212-600x400.jpg

Bana göre yine ortalama bir oyun olacak, ufak tefek yenilikler, maç motoru yine saçma hatalarla dolu olur, yine saçma sapan bugları güncellemelerle düzeltirler.

İnşallah bu sene beklemediğimiz bir şekilde güzel bir oyun çıkartırlar.

Sizin düşünceleriniz neler?

tarihinde UguJR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu oyuna ne katabilirler ki.. GTA gibi bir oyun değil ki yeni haritalar açasın. Ben FM'nin gidişatını çok beğeniyorum her yıl alıştıra alıştıra (biraz da yıllara yayarak) yeni şeyler ekliyorlar. Geçen yıl spor bilimcisi eklendi bu yıl kullanımı daha uygun hale geldi vs.. Toplantılar, sağlık merkezi, gözlemci olayları falan her yıl güzel şeyler katıyorlar oyuna bence. Maç motorundan ben de çok mutlu değilim ama kanser de etse idare ediyor. (Fifa gibi bir şey yapmaları mümkün değilse hiçbir şekilde kurtarmaz zaten..) Maç motoru hariç hiçbir problem görmüyorum oyunda. 2019'da da neler olacak aşırı merak ediyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18'i optimize sunamadılar, çoğu arkadaş sıkıntı yaşadı 1080 ekran kartlarında dahi. o yüzden adam akıllı test edilmeli. onun dışında şampiyon olunca 5 mesajla sınırlı kalmamalı küçük takımla olduysak 1-2 sene sonra buna vurgu yapılmalı ve en önemlisi özellikle bizim ligde oluşan sıkıntı-yapay zeka- geliştirilirmeli başka bi şey istemem. görsellik benim için hiç önemli degil. kupa alınca ekranda kibrit kutusunun üstünde sevinen adamları görmesem de olur 😄 yok menü müziğiymiş falan bunlar boş şeyler adam açar müziğini dinler onu mu dinleyecek allah aşkına, böyle saçma yeniliklerle göz boyamamalı artık.  200 tl de olsa yine alacagız ama ne yapalım :///

beklentiler konusu sandım ama olsun 😄

tarihinde canry tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oyunda zerre işe yaramayan bir kısım var: kariyerin boyunca kazandığın para

ulan napıyım harcayamayacaksam o parayı 😄 keşke şöyle kulüp satın alma ya da başkan olabilme modu falan olsa, bilmiyorum değişik olurdu

gerçekçilik çerçevesinde konuşursam her sene oyunda bir bug taktik dizilimi oluyor bence buna bi çözüm bulmaları lazım 442(dos) 433(ST) 523 forvetsiz derken şimdi de 3223 modamız 🙂 hani çok şikayetçi değilim de en azından bikaç taktik atın da değişiklik olsun 😄

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz saçma olabilir ama bir dlc ile oyuncu olabilme olsa keşke istediğimiz takmın  altyapısından 15 yaşında başlayarak maximum 40 yaşında kadar istediğimiz zaman emekli olabilsek keşke

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.