Jump to content
  • Kaydol
mustafa58

Rudy Heylen/Asistan Menajer

Önerilen İletiler

18089479.png

zyiPJv.png

Uzun yıllar hizmet edebilcek güzel bir asistan menajer.

3qzSHX.png

175 BİN € maaş talabi istiyor.Takım mali açıdan iyi olmadığı için sözleşmesini doldurdum.Baya tuzlu yaptık ama değer umarım.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bu menejer arama kısmında çıkmıyor. Başka sayfalardan arattığım asistan menejerlerin bazılarını göremiyorum oyunda tıpkı bunun gibi. Sebebi nedir ? Lütfen yardımcı olun oyundan soğumak üzereyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Conidorm, 28.06.2018 - 19:21 yazdı:

Bende bu menejer arama kısmında çıkmıyor. Başka sayfalardan arattığım asistan menejerlerin bazılarını göremiyorum oyunda tıpkı bunun gibi. Sebebi nedir ? Lütfen yardımcı olun oyundan soğumak üzereyim.

veri tabanından dolayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mike Phelan benim yardımcılığımı yapmasına rağmen (Hemde Layıkıyla) kovup yerine bunu aldım.Yeni şeyleri keşfetmeyi severim,bu ismi de ilk kez görüyorum.Umarım beni pişman etmez ve Phelan'dan daha iyi işler çıkarır.Zihinsel özelliğinin kuvvetli olmasından dolayı nefret ettiğim röportajları bu arkadaşa bırakıyorum.Phelan Asistan Menajer'dan fazlası,çok iyi bir antrenördü.O  yüzden bu arkadaşın Phelan'dan daha iyi iş çıkarmasını beklerim.Zira dediğim gibi Phelan özellikle eğitmen olarak yeri zor doldurulan bir isim.

(Adamın Savunması 17,diğer özellikleri de 13-14 arası hep.Disiplini ve motivasyonu da yüksek,umarım antrenmanlarda onu aratmaz 😄 )

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.