Jump to content
  • Kaydol
hkmtrn

Taktik ekranında oyuncuların genel durumu görünmüyor.

Önerilen İletiler

Taktik ekranında oyuncuların genel durumu görünürdü kondisyon felan. Bir süre sonra görünmemeye başladı. Durum bilgisi yazan kısımdan değiştiriyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor. 

Yardımcı olursanız sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum bir görüntü ile gösterebilir misin o ekranı? ya da alttaki paylaştıgım görüntü üzerinden söyleyebilir misin?

MdNBX1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 18 saat önce yazdı:

dostum bir görüntü ile gösterebilir misin o ekranı? ya da alttaki paylaştıgım görüntü üzerinden söyleyebilir misin?

MdNBX1.jpg

Buyur hocam durum bu  sizin attığınız resimdeki gibiydi önceden ama şimdi böyle oldu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.4a7oJY.png

tarihinde hkmtrn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha once bende yasadım bunu,optımızasyon sorunu mu tam bılmıyorum.Ben bayadır oynamıyorum demek kı bı sorunu cozememısler daha.Bende kendı kendıne duzelmıstı oyundan cıkıp gırdıgımde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

acaba oyun çözünürlüğünü mü düşürdün?  cache klasörü silmeyi bir denesene ben de ilk kez karşılaştım, üstte arkadaşın da başına gelmiş kendiliğinden düzelmiş ama...

aşağıda nasıl silecegini bulabilirsin. oradaki fm 17'yi 18 gibi farz et

CACHE KLASÖRÜ SİLİNİŞİ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 38 dakika önce yazdı:

acaba oyun çözünürlüğünü mü düşürdün?  cache klasörü silmeyi bir denesene ben de ilk kez karşılaştım, üstte arkadaşın da başına gelmiş kendiliğinden düzelmiş ama...

aşağıda nasıl silecegini bulabilirsin. oradaki fm 17'yi 18 gibi farz et

CACHE KLASÖRÜ SİLİNİŞİ

Yok hocam cache klasörünün içindeki herşeyi sildim ama sorun hala devam ediyor 😞

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki o ekranda orayı sağa sola çekebilecegin kaydırmalık bir çizgi var mı? senin gönderdiğin fotografta, osmanlıspor ile başlayan kırmızı yazının bir üstünde ?

şeyi bir dene. mevki rol görev yazan yere sağ tıkla ve BÜTÜN sütunları otomatik boyutlandır gibi bi seçenek vardı onu bi  dene

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 19 saat önce yazdı:

peki o ekranda orayı sağa sola çekebilecegin kaydırmalık bir çizgi var mı? senin gönderdiğin fotografta, osmanlıspor ile başlayan kırmızı yazının bir üstünde ?

şeyi bir dene. mevki rol görev yazan yere sağ tıkla ve BÜTÜN sütunları otomatik boyutlandır gibi bi seçenek vardı onu bi  dene

Hocam ne yaptıysam olmuyor herşeyi denedim :cry:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

E1QfQO.png

Attığım resimde açılan pencerenin hemen üzerindeki + simgesine tıklayarak oyuncuların hangi özelliğinin görünmesini istiyorsan onu seçebilirsin arkadaşım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 1 saat önce yazdı:

hocam bilemedim ki ya.... tema falan degiştin mi bari :D

temayı şöyle değiştirdim, açık veya koyu diye seçenek vardı onlardan birini seçtim

CanValjean, Bir saat önce yazdı:

E1QfQO.png

Attığım resimde açılan pencerenin hemen üzerindeki + simgesine tıklayarak oyuncuların hangi özelliğinin görünmesini istiyorsan onu seçebilirsin arkadaşım.

evet biliyorum hocam ama orj gibi olmuyor ve ekrana sığmıyor seçtiklerim. alttan kaydırarak sığmayan kısımları öyle görüyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

son önerecegim şey, o taktik ekranında sağ tarafta Daralt ve Genişlet diye seçenekler oluyor. Daralt'ı seçersen taktik tahtası küçülür senin istedigin yerdeki bilgiler görünür.

sanırım sen oyunu düşük çözünürlükte oynuyosun 1024x768 falan olabilir mi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 25 dakika önce yazdı:

son önerecegim şey, o taktik ekranında sağ tarafta Daralt ve Genişlet diye seçenekler oluyor. Daralt'ı seçersen taktik tahtası küçülür senin istedigin yerdeki bilgiler görünür.

sanırım sen oyunu düşük çözünürlükte oynuyosun 1024x768 falan olabilir mi :)

1336 lı bir çözünürlükte oynuyorum. maksimum bu kadar oluyor :/ gt940m var ekran kartı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 18 dakika önce yazdı:

yazı boyutunu küçültebilirsin çok büyükse yazılar falan. o daralt/genişlet olayını denedin mi?

evet denedim dediğin şekilde oluyor ama bu sefer de ilk 11 ouncuları görünmüyor :D yazı boyutunu denetim masasından mı yoksa oyun içinden mi küçültmem gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hkmtrn, 23 saat önce yazdı:

evet biliyorum hocam ama orj gibi olmuyor ve ekrana sığmıyor seçtiklerim. alttan kaydırarak sığmayan kısımları öyle görüyorsun.

Ekrana sığmaması normal onları en üstündeki isimlerinden (maç kondisyonu,mevki,bilgi, moral vb) tutup(mouse sol tuş ile) sola doğru sürükle daralır ekran içerisinde ve sığar o zaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bonuce123, 02.06.2018 - 17:10 yazdı:

düzeltebildin mi ? benimde böyle taktik ekranı çok can sıkıcı birşey

Yok hocam eski düzen devam. galiba çözünürlük ile alakalı.şirketteki ekran kartım daha iyi orda sorun yok yüksek çözünürlükte oynamak gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.