Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

arifoguzhan, 7 dakika önce yazdı:

Hocam potansiyel aralığı olan Türk oyuncuları max potansiyel veya oraya yakın yerlerde tek bi PA yapmak bence mantıklı olur.

Nasıl yani?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 29 dakika önce yazdı:

Nasıl yani?

Şunun gibi hocam. Biliyorum gerçeklik katıyor fakat 110 PA ile 130 PA arasında da ciddi fark oluyor.

oVn8p9.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arifoguzhan, Şimdi yazdı:

Şunun gibi hocam. Biliyorum gerçeklik katıyor fakat 110 PA ile 130 PA arasında da ciddi fark oluyor.

oVn8p9.png

CA/PA değişimi yaparsam, bunu dikkate alacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzun süredir üstünde çalıştığım, keyif verecek olan #FMT’18 Geliştirilmiş Lig Yaması, bir aksilik çıkmazsa çarşamba günü yayında olacak. Bugün son ayarlamlar yapılacak, geniş veritabanında teste sokulacak ve daha sonrasında videosu sizlerle paylaşılacak. #FM18

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 4 saat önce yazdı:

Uzun süredir üstünde çalıştığım, keyif verecek olan #FMT’18 Geliştirilmiş Lig Yaması, bir aksilik çıkmazsa çarşamba günü yayında olacak. Bugün son ayarlamlar yapılacak, geniş veritabanında teste sokulacak ve daha sonrasında videosu sizlerle paylaşılacak. #FM18

Selim hocam senden istediğim bir şey var bu konuda, geçen yamalarında türk scoutlara falan bütün ülkeleri açık geliyordu ve bu çok büyük yarar sağlıyordu. Bu yamada mevcut mu bu acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

keşke fenerbahçenin seçiminden sonra yamayı yapsan fenerin yeni başkanıda olsa

SONUÇTA ALİ KOÇ BAŞKAN FENERBAHÇE ŞAMPİYON!

tarihinde kpalut07 tarafından düzenlendi
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Galaxix, 1 saat önce yazdı:

Selim hocam senden istediğim bir şey var bu konuda, geçen yamalarında türk scoutlara falan bütün ülkeleri açık geliyordu ve bu çok büyük yarar sağlıyordu. Bu yamada mevcut mu bu acaba

Olacak. Bizim olduğu gibi diğer takımlarında olacak ve böylece farklı isimler görebiliriz.

kpalut07, 1 saat önce yazdı:

keşke fenerbahçenin seçiminden sonra yamayı yapsan fenerin yeni başkanıda olsa

SONUÇTA ALİ KOÇ BAŞKAN FENERBAHÇE ŞAMPİYON!

Bunu göz önüne alarak 2 farklı sürüm çıkartacağım. Ali Koç başkan olduğu da kapsayan yamada olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 42 dakika önce yazdı:

Olacak. Bizim olduğu gibi diğer takımlarında olacak ve böylece farklı isimler görebiliriz.

Bunu göz önüne alarak 2 farklı sürüm çıkartacağım. Ali Koç başkan olduğu da kapsayan yamada olacak.

Birde şöyle bir durum var Türkiye liginde, mesela benim sol bekim var Fenerbahçe'de 40 maça çıktı sezon sonu satmak istiyorum alıcısı yok, bu adam şamp liginde ligde kupada as oynuyor, itibari da düşük bir adam değil. Fakat deneme amaçlı aynı adamı İngiltere liginde bi takıma alıp daha az oynatıp satmak istedim direk teklifler geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Galaxix, 1 dakika önce yazdı:

Birde şöyle bir durum var Türkiye liginde, mesela benim sol bekim var Fenerbahçe'de 40 maça çıktı sezon sonu satmak istiyorum alıcısı yok, bu adam şamp liginde ligde kupada as oynuyor, itibari da düşük bir adam değil. Fakat deneme amaçlı aynı adamı İngiltere liginde bi takıma alıp daha az oynatıp satmak istedim direk teklifler geldi.

Bunun için de farklı bir yöntem deniyorum. Başarılı olursam zaten yazarım. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

An itibaren yama bitmiş durumda. Sadece düşen-çıkan takımlar bekleniyor.(3.lig finali) Yama içeriğinden birkaç görsel paylaşayım.

Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.png

Avrupa'ya giden takımlar ayarlandı. Test aşamasında herhangi bir sorun/hata ile karşılaşmadı.

Transferi biten ve serbest kalacağı kesinleşen hamleler

Screenshot_10.pngScreenshot_11.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.pngScreenshot_8.pngScreenshot_9.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arifoguzhan, 1 dakika önce yazdı:

Aslında Galatasaray tesisleri daha iyi fakat oyunda farklı :)

Tesislere hiç bulaşmadım. Birden fazla bilgi var ve hangisi doğru kesin değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi paylaşşan olmazmı ya lütfen çarşambaya kadar bekleyemem bende düşen çıkan takımlar olmasın ben razıyım:) özelden atsan olmazmı

@FMT Bey

tarihinde kpalut07 tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Test aşaması tamamlanmasını bekliyorum. Yaklaşık 4-5 sene tamamlandıktan sonra yamayı yayınlayacağım. Yamanın erken çıkması, hataları daha rahat bulmama yardımcı olacaktır. Bu yama ise 'DEMO' olarak çıkacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet9292, Şimdi yazdı:

lig başlama tarihi değişecek mi 2018-2019 sezonu olarak başlama sansımız var mı

Çok zorladım ama olmuyor. Neler denediysem deneyim, bir türlü tarihi değiştiremedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, Şimdi yazdı:

Çok zorladım ama olmuyor. Neler denediysem deneyim, bir türlü tarihi değiştiremedim.

aynen bende bugun ugraştım izlanda belarus ligi üzerinden denedim ama bir türlü olmuyo birde lige yeni yükselen takımların kadro kalitesi düşük oluyo ilk çıtığı sezon 3 takımda düşüyo böyle bi güç dengesi olacakmı ben genelde düşen takımlardaki oyuncaları oyun içi editörden çıkan takımlara dağıtıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abdülkadir Ömür'ün mevkisini orta saha olarak değiştiriyorum. Kanat olarak düşünen varsa tam yeşil olmadan oynatabilecek. Adamın asıl mevkisi orta saha ve onu zorla kanat yapan Ersun ile Rıza hocama saygılarla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yama sadece Türkiye liglerini kapsıyor. Avrupa veya başka kıta ile hiç bir işimiz, bağlantımız yok dostlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kpalut07, 10 dakika önce yazdı:

bide son olarak talisca beşiktaştamı abi yoksa kiralık sözleşmesini bitirdinmi?

Talisca... GoodBye :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.