Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

An itibaren hakem güncellemesi ile transfer değerleri girildi. Bunların test aşamasındayım. Bunlar bittikten sonra gerçek gazetecileri ekleyip, oyuncu temsillerini ekleyeceğim.

Not: Ülke kurallarının alt liglerini alıntı yoluyla yaptım. Geliştirilmiş lig kurallarında maalesef paslanmışım ve tekrar öğrenmek için yeteri vaktim yok. Gereken izin alınmış, konu açıldığında isim ve site ismi verilecektir. Her şey daha keyifli bir Türkiye ligi için!

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ieker66, 10 dakika önce yazdı:

Ülke Kurallarininda bi resmini alir misin? Maç Başi Primi benim için önemli bi husus:D

Maç başına mı? Galibiyet primi vs mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 46 dakika önce yazdı:

Maç başına mı? Galibiyet primi vs mi? 

Galibiyet Primi.Ortalama 550€ lardan başliyor en yüksek 690€ görmüştüm ben yamanın nasil acaba?
Tekrar ellerine sağlık

Comandante Bilic, 36 dakika önce yazdı:

değerler birazcık yüksek olmuş sanki mesela musleranın güncel değeri €8.22M babelin €5.5M vs. transfermarkt'a göre :)

Ama birde şöyle düşünmek lazim Gs Muslerayi €8.22 bırakir mi?:D ama 15m€ yu mutlaka düşünür:D

tarihinde ieker66 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ieker66, 20 dakika önce yazdı:

Galibiyet Primi.Ortalama 550€ lardan başliyor en yüksek 690€ görmüştüm ben yamanın nasil acaba?
Tekrar ellerine sağlık

Ama birde şöyle düşünmek lazim Gs Muslerayi €8.22 bırakir mi?:D ama 15m€ yu mutlaka düşünür:D

TL bazlı söyleyeyim. Galibiyet primi 2.2 milyon TL iken beraberlik ise 1.1 milyon TL cıvarında. Gerçeğe göre değer girdim. 

Comandante Bilic, 53 dakika önce yazdı:

değerler birazcık yüksek olmuş sanki mesela musleranın güncel değeri €8.22M babelin €5.5M vs. transfermarkt'a göre :)

Aslında bana da öyle geldi ama potansiyel ile yaptığımızdan, değerleri azaltırsam gençlerin de değeri çürüyecek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 5 dakika önce yazdı:

Aslında bana da öyle geldi ama potansiyel ile yaptığımızdan, değerleri azaltırsam gençlerin de değeri çürüyecek.

deg_er.png

sanırım bundan bahsediyosun, bunu sabit tutarken oyuncu değerlerini değiştirmek mümkün mü peki yoksa çok mu uğraştırır ya da hata mı yaratır

ps/ çok da önemli değil tabi merakımdan soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Comandante Bilic, 53 dakika önce yazdı:

deg_er.png

sanırım bundan bahsediyosun, bunu sabit tutarken oyuncu değerlerini değiştirmek mümkün mü peki yoksa çok mu uğraştırır ya da hata mı yaratır

ps/ çok da önemli değil tabi merakımdan soruyorum

Değiştirebilirim. Uğraştırıcı bir yanı yok, sadece eş değeri yakalamak lazım. Deneme/yanılma ile ilerleyebilirim. Kısmetse şuana kadar yaptığım yamalar ile test videosu çekeceğim. Yaklaşık 3-5 sene arasında ki değişimleri gösterip, neler yaptığımıza bakacağız. Videosu da akşam veya yarın gün içerisinde yayında olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misal messinin değeri 150m euro iken oyunda 95m euro , oyun içi değer önemli fakat birebir tutması çok zor zaten , oyuncu değerlerine takılmamak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim kullandığım real name yamasından mı veya başka bir yamadan mı kaynaklı bilmiyorum ama yabancı oyuncular Türk olamıyor yani o ülkenin vatandaşı olmak için belli bir gün geçirmesi gerekiyorken benim oyunumda sadece Türkiye'de bu yaşanmıyor.

Bu özellik sadece bende mi oluyor olmuyor ise bunu düzeltecek misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feed the Beast, 51 dakika önce yazdı:

Benim kullandığım real name yamasından mı veya başka bir yamadan mı kaynaklı bilmiyorum ama yabancı oyuncular Türk olamıyor yani o ülkenin vatandaşı olmak için belli bir gün geçirmesi gerekiyorken benim oyunumda sadece Türkiye'de bu yaşanmıyor.

Bu özellik sadece bende mi oluyor olmuyor ise bunu düzeltecek misiniz? 

Yanlış anlamadıysam, oyuncular Türk olamıyor diyorsun. Bunun için süreyi doldurmaları ve diplomasi gereken işlerin de tamamlanması gerekiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Screenshot_1.png

Transfer bölümü de tamamlandı. Kiralık sözleşmeleri, boşta kalan isimler de ayarlandı. 

Yamanın daha verimli, hatasız ilerlemesinden ötürü @ArdKyrkc yardım edecektir. Temsilcileri ayarlamasıyla başladı. Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 5 dakika önce yazdı:

Screenshot_1.png

Transfer bölümü de tamamlandı. Kiralık sözleşmeleri, boşta kalan isimler de ayarlandı. 

Yamanın daha verimli, hatasız ilerlemesinden ötürü @ArdKyrkc yardım edecektir. Temsilcileri ayarlamasıyla başladı. Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun kardeşim umarım beklentileri karşılarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Screenshot_2.png

Süper ligden başlayan, 3. lige kadar sürüklenen personel değişimi halledildi. Hatalı kısmı neden yanıyor, tam çözemedim. Sorun olabilecek bir durum yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık her şey hoş olmuş. Biliyorum sadece Türkiye için yapıyorsunuz fakat , Avrupa'da serbest kalacak oyuncuları falan halledecek misiniz ? (En azından önemli isimler.) Birde Iniesta , Podolski'nin takımına gitti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arifoguzhan, 6 dakika önce yazdı:

Ellerinize sağlık her şey hoş olmuş. Biliyorum sadece Türkiye için yapıyorsunuz fakat , Avrupa'da serbest kalacak oyuncuları falan halledecek misiniz ? (En azından önemli isimler.) Birde Iniesta , Podolski'nin takımına gitti.

Maalesef ufaktan bile Avrupa işimiz olmayacak. Bunun için kullanabileceğiniz ek yamalar önereceğiz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 50 dakika önce yazdı:

Maalesef ufaktan bile Avrupa işimiz olmayacak. Bunun için kullanabileceğiniz ek yamalar önereceğiz.

Teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba FMT ailem,

Yamanın son haliyle yaptığımız test çalışmaları bitti. Bunun için de güzel bir video çektik. Yamayı merak eden, sorun var mı diye kuşkulanan kişiler için ilk mesaja video eklendi. Geri dönüşleri bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba FMT ailem,

Yamanın son haliyle yaptığımız test çalışmaları bitti. Bunun için de güzel bir video çektik. Yamayı merak eden, sorun var mı diye kuşkulanan kişiler için ilk mesaja video eklendi. Geri dönüşleri bekliyorum.

kardeşim dönüş yapmadın Allah rızası için gözünü seveyim bi yardımcı ol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 20 dakika önce yazdı:

Merhaba FMT ailem,

bi seninkini at deneyim oyunu editörü düm dosyaları sildim yükledim yine olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba bu yama FM17 oluyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ninova, 2 saat önce yazdı:

Merhaba bu yama FM17 oluyor mu?

Bu yama olmaz ama bu yamanın FM 17 versiyonu aşağıda bulunmakta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.