Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

FMT Bey, 6 dakika önce yazdı:

An itibaren düşen ve çıkan takımlar ayarlandı. (3.lig finalleri bitmediği için o lig ayarlanmadı.)

Galatasaray direk CL gruplarından başlıyor değil mi hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arifoguzhan, 1 dakika önce yazdı:

Galatasaray direk CL gruplarından başlıyor değil mi hocam ?

Avrupa'ya giden takımlar ayarlanmadı. Ayarlandığı vakit ise böyle olacak. Neyse o :)

Takımların son sıralaması tamamlandı. 3. Lige kadar ligi hangi sıralamada tamamladıysalar oyuna aktarıldı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şampiyonlar ligine ve avrupa ligine giden takımları ayarlaman mümkünmü yeni statüye göre avrupada düşen çıkan takımlarda ayarlancak mı birde lig başlama tarihi 2018-2019 sezonu mu olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet9292, Şimdi yazdı:

şampiyonlar ligine ve avrupa ligine giden takımları ayarlaman mümkünmü yeni statüye göre avrupada düşen çıkan takımlarda ayarlancak mı birde lig başlama tarihi 2018-2019 sezonu mu olacak

Benim işim Avrupa takımları değildir. Sadece Türkiye ligiyle ilgileniyorum ve onun üzerinde çalışıyorum. Türkiye liginde Avrupa takımları ve düşen ve çıkan takımlar ayarlanacak. Yeni bir sezon yapamam, 2017/2018 sezonuyla itibaren olacak.

Screenshot_1.png

Ligden düşen ve çıkan takımlar, güncel sıralamaları derken yapılan değişiklik sayısı ortada. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet9292, Bir saat önce yazdı:

şimdiden eline sağlık yardımcı olmak isterim kolay gelsin 

çok sabırsızlıkla bekliyoruz tahminen ne zaman çıkar

Süre vermiyorum. Tüm liglerimiz tamamlansın, ben de yetiştirebilirsem yayınlarım.

Screenshot_1.png

Ne güzel durdular ya :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 17 saat önce yazdı:

Süre vermiyorum. Tüm liglerimiz tamamlansın, ben de yetiştirebilirsem yayınlarım.

Spoiler

Screenshot_1.png

Ne güzel durdular ya :)

Şimdiden Acun Medya Erzurumspor yapmaya hazırlan bence reis, bizzat final maçında ilk 18'de olan 2 oyuncudan teyit ettim. :D

• Beğen 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cruceta Invertidas, 1 saat önce yazdı:

Şimdiden Acun Medya Erzurumspor yapmaya hazırlan bence reis, bizzat final maçında ilk 18'de olan 2 oyuncudan teyit ettim. :D

Öyle bir sponsorluk olursa, onu da hallederiz. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Quaresma, 8 saat önce yazdı:

Hocam yeni kariyer açmak zorunda mıyız yoksa oynadığımız kayıttan devam edebilir miyiz? 

Yeni kariyer açmak zorundasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekçi olacağını söyledim ve bunun için de ufak ayrıntıları da geçmemek gerekiyor.

Ceza.jpg

Ceza alan arkadaşları unutmak, bunları işlememek olmaz diye oyuna ekledik. Cezalarını çekmeden, oyuna dahil olamazlar.

Sakatl_k.jpg

03.05.18 tarihine kadar sakatlanmış olan isimleri de oyuna ekledik. 

Oyunda sakatlanan ve cezası olan tüm oyuncuları da temizledik. Her şey sil baştan olacak.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UguJR, 2 saat önce yazdı:

Yeni kariyer açmak zorundasın.

Vay be 2K Bey gelmiş de modmuş gibi bilgi veriyor. Gözlerim yaşardı.

• Beğen 1
  • İnanılmaz 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim kolay gelsin yamanı sabırsızlıkla bekliyorum sana bişey soracaktım ben editörden bi kaç değişiklik yaptım ama oyuna aktardığımda başlarken seçiyorum değişiklikler aktif olmuyo neden olabilir bilgin var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selim hocam beklememiz gerektiğinin farkındayız ama tahmini olarak bir çıkış tarihi verebilirseniz çok iyi olur. Çünkü normal kariyerimi oynamıyorum bu yama ile sıfırdan başlamayı planlıyorum. En azından ne kadar bekleyeceğimiz hakkında bir fikir sahibi oluruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet9292, 5 saat önce yazdı:

kardeşim kolay gelsin yamanı sabırsızlıkla bekliyorum sana bişey soracaktım ben editörden bi kaç değişiklik yaptım ama oyuna aktardığımda başlarken seçiyorum değişiklikler aktif olmuyo neden olabilir bilgin var mı

Quaresma, 4 saat önce yazdı:

Selim hocam beklememiz gerektiğinin farkındayız ama tahmini olarak bir çıkış tarihi verebilirseniz çok iyi olur. Çünkü normal kariyerimi oynamıyorum bu yama ile sıfırdan başlamayı planlıyorum. En azından ne kadar bekleyeceğimiz hakkında bir fikir sahibi oluruz.

furkant41, 4 saat önce yazdı:

Hocam tam olarak tahmini ne zamana çıkar acaba ? Yeni kariyer için beklemedeyiz de😅

Yama için bir tarih veremem. Lig güncellemeler gerekiyor. Düşen çıkan takımların alt ligleri için yapılmadı. Sözleşmesi biten isimler de serbest bırakılması. Bu arada serbest bıraktığım isimler de bir liste halinde sunacağım. Ararken rahat edersiniz.

B ve C takımları demiştim ama bunun yerine normal ligleri tercih edeceğim. (Ligler gelişecek sadece)

Yamaya başlarken biraz hayalcilik kapmıştım ama yaptığım işlerden sonra gerçekçi olmak, öyle devam etmek daha mantıklı geldi. 

Yaptığım her dosyadan sonra test aşaması yapıyorum. Bunu test etmek için dd yaklaşık 2 sezon ile tamamlıyorum. Ülke kurallarını da 2024’e kadar test ettim ve bir sorun ile karşılaşmadım. Maç günlerimiz ise cuma-cumartesi ve pazar günü olarak ayarlandı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gözünüzü seveyim bi yardım edin kafayı yicem ya

editörden bi kaç değişiklik yaptım ama oyuna aktardığımda başlarken seçiyorum değişiklikler aktif olmuyo neden olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
imparatorserkan, Bir saat önce yazdı:

Hocam bu yamayı fm17 de kullanabilirmiyiz

Maalesef kullanamazsın. Yanlış hatırlamıyor isem veritabanı bölümümüz de 17 sürümü için var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
imparatorserkan, 2 saat önce yazdı:

Hocam bu yamayı fm17 de kullanabilirmiyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.