Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

kpalut07, 50 dakika önce yazdı:

sadece türkiyedeki transferlermi?

Evet,Spor toto 3.lig'de dahil olmak üzere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ripsedat, 51 dakika önce yazdı:

Oyunun başlangıç tarihini de değiştirilebilir yapar mısınız ?

2017 de değilde 2018 de başlayabilelim mesela ?

kolay gelsin

Böyle bir şey yapılamıyor maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55, 30 dakika önce yazdı:

Böyle bir şey yapılamıyor maalesef.

aslında sortitoutsi'de böyle çalışma oluyor da uyumluluk falan filan derken hiç girmeyin bence, zaten adamlar hem kontratları hem yaşları 1 sene ilerletmiş haldeler düzenlenmiş hali

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam öncelike elinize sağlık bir sorum olacak. v2 ile Fenerbahçe kariyerine başladım ancak nisan ayına gelmeme rağmen regenler çıkmadı bir sorun mu var acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasing, 23.07.2018 - 19:36 yazdı:

çalışan personellerle sözleşme yenileyebiliyorum ama yeni personele teklif yollayamıyorum

Personel sorumlukluklarından futbol direktörüne vermişseniz ondan dolayı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

az once v2 yi indirdim gercekten cok guzel olmus eline saglik ancak fenerbahcenin borcu yok gozukuyor, gercekci gelmediginden kariyere baslamak istemiyorum nedeni nedir acaba bunun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni güncelleme de Eljif Elmas'ın pozisyonu hakkında bir değişiklik yapılabilir mi? Oyunda daha çok OOS pozisyonunda duruyor ama gerçekte tam bir 8 numarada görüyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selim Atalay, 06.05.2018 - 13:14 yazdı:

takımlardaki

2-3 sene öncesinin transfer dönemlerini yaşıyoruz. Gerçekçi mi? Kesinlikle değil. 2-3 sene önce gerçekçi olur muydu? Olurdu. Düzenlenmesi gerekiyor, çok abartmışsın Selim bey. Selamlar, sevgiler.

takımlardaki

2-3 sene öncesinin transfer dönemlerini yaşıyoruz. Gerçekçi mi? Kesinlikle değil. 2-3 sene önce gerçekçi olur muydu? Olurdu. Düzenlenmesi gerekiyor, çok abartmışsın Selim bey. Selamlar, sevgiler.

takımlardaki

takımlardaki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sagoramopa, 41 dakika önce yazdı:

Bunu örneklendirebilir misin? Abartılan hamlelerimiz tam olarak nelerdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selim Atalay, 6 dakika önce yazdı:

transfer bütçesini kastediyor arkadaş başkan

yani kariyerlerde galatasaraay 10 milyon avroya birini alıyor bjk 15 milyon avroya alıyor gerçekci mi? değil 

fiko başkan sizce 10 milyon avro verirmi 🙂

tarihinde kpalut07 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar seversek sevelim adalet duygumuzu yitirmemiz gerekiyor. Öncelikle bu yaz transfer dönemini baz alıyorum. Türk kulüplerinin mali durumu hiç iç açıcı değil, özellikle 4 büyük kulübün hali ortadayken başka kulüplerden bahsetmek istemiyorum zira en çok gelir elde eden, maçlarına gidilen takımlar bunlar. Bunların durumu kötü ise diğer takımların hayli hayli kötü olacak. Neyse konumuza dönelim. Ben yamanızı zevkle kullanıyordum, size de teşekkür ediyorum emek verdiğiniz için ancak transferde ki saçmalıklar benim canımı sıktı. Kariyere başladığım ilk transfer döneminde Dünya da en çok para harcanan 5. lig bizim ligimiz oldu. (Yaklaşık 35M Euro civarında para harcandı.) En basit örneği Galatasaray hiçbir oyuncu satmadan Moussa Dembélé transferine 15M Euro para harcadı. Bunları ekran görüntüsü ile desteklemeyi çok isterdim ancak kariyere devam etmiyorum. @kpalut07 hocam da aynı sorundan muzdarip. Dilerseniz önerimi dikkate alın, dilerseniz almayın sadece kullanırken beni rahatsız etti ve bunu yapımcısına bildirmek istedim. İyi günler.

Selim Atalay, 31.07.2018 - 13:34 yazdı:

Yukarı da belirttim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@sagoramopa  hocam eger o kariyer elinizdeyse ve zahmet olmazsa 2 - 3 görsel atabilir misiniz buraya veya bana. eger ligdeki takımlar kadrolarını güçlendirebilecek transferler yapıyorsalar benim için iyi ancak saçma saçma 10 15 veriyorsalar kötü

tarihinde canry tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 17 saat önce yazdı:

@sagoramopa  hocam eger o kariyer elinizdeyse ve zahmet olmazsa 2 - 3 görsel atabilir misiniz buraya veya bana. eger ligdeki takımlar kadrolarını güçlendirebilecek transferler yapıyorsalar benim için iyi ancak saçma saçma 10 15 veriyorsalar kötü

Yukarıda da belirttim. Keşke ekran görüntüsü alsaydım, maalesef kariyer mevcut değil.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.