Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

Kardeşim şimdiden Allah kolaylık versin güzel bir yama bizleri bekliyor. Grupta bahsettiğin gibi acele etmeden sezon bitim sonrası olursa çok güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdiden ellerine sağlık ve kolay gelsin selim

aslında sadece bu yama kapsamında olmasa da liglerin transfer yapma eğilimini artırma gibi bir şey var mı, örneğin zengin çin ve katar yamaları sonrasında takımlar baya daha fazla transfer yapıyordu veya senin bazı geliştirilmiş lig yamasından sonra tr'de de transfer sayısı artmıştı; eğer bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Altyapı yükseltmesine gerek olduğunu düşünmüyorum. 5 sezonluk simülasyon yaptığımda 20 kadar Türk 150+ PA'ya sahip regen çıkmıştı. Hatta gerçekçilik adına biraz düşürülebilir bile. Ama diyorsan ki konumuz gerçekçilik değil birader Messi çıkartıcaz biz o zaman olur. :sweat_smile:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ülke kuralları tamamlandı.(08.05.18)

Borçlar yapılandırıldı. (10.05.18)

Süper lig takımları için personel kadrosu güncelleniyor.(10.05.18)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

An itibaren biten yamalar; Personel güncellemesi, ülke kuralları ve borç yapılandırması. (11.05.18/ 00:24)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Comandante Bilic, 06.05.2018 - 23:09 yazdı:

şimdiden ellerine sağlık ve kolay gelsin selim

aslında sadece bu yama kapsamında olmasa da liglerin transfer yapma eğilimini artırma gibi bir şey var mı, örneğin zengin çin ve katar yamaları sonrasında takımlar baya daha fazla transfer yapıyordu veya senin bazı geliştirilmiş lig yamasından sonra tr'de de transfer sayısı artmıştı; eğer bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

Bunun üzerine birkaç deneme yaparım. Ülkemizi biraz daha cazip hale getirmeye çalışırım.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yamayı takip eden, çıkması için özelden yazan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Başta da belirttiğim gibi kendimi zorlamıyor, ek iş yükü yüklemiyorum. Yama parçalar halinde ilerleyeceği için bazı şeylerin bitmesi, öncelik verdiklerimin de tamamlanması gerekiyor. Lig bitimiyle son ayarlar yapılacak ve netleşecek parçalar olacak.

Ülke kuralları üzerinde hala çalışıyorum. SAL yaması için uğraştım lakin başarılı olamadım. Bir sene çalışan SAL, ertesi seneler de sorun yaşatıyor ve ilerleyen yıllarda oyununuzu etkileyebileceği sorunlar doğurabileceğinden vazgeçtim. Yamada sadece BAL olacak ve ilerleyen sürümler de ek olarak SAL yamasını sunabilirim.( İsteyen kendi indirir, bunu bile bile oynar.)

Süper lig takımlarının personel kadroları tamamladı ve ayarlamalar yapıldı. Menajer profilleri ile ufak tefek oynamalar yapılacak ve bunu sezon boyunca yaptıkları, takım istatistikleri vs baz alınarak yapılacak. Bahsettiğim yamamın, kıytırık bir yama olmayacağını tekrardan belirtmek isterim ve sabır ile beklemenizi tavsiye ederim.

Bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar için de; transfer bilgileri, sözleşme imzalayan isimler, teknik direktörler ve genç isimleri yazarak yardımcı olabilirsiniz. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.