Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

LucasAnıl, 54 dakika önce yazdı:

f.o açıklamalarına göre ya ozzy serbest kalacak ya da arsenal %15e çekicek satıştan payını 

Onu bende anlayamadım. Bir şeyler dönüyor ama daha süreleri var. Arsenal sözleşmesini bitirmek amacıyla serbest bırakıp, daha sonra yeni sözleşme imzalamayı düşünüyorlar herhalde.

arifoguzhan, 11 dakika önce yazdı:

Berkay Özcan A milli formayı giydi. Onun uyruğunu da Türkiye yapar mısın hocam.

Eklerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 1 saat önce yazdı:

Onu bende anlayamadım. Bir şeyler dönüyor ama daha süreleri var. Arsenal sözleşmesini bitirmek amacıyla serbest bırakıp, daha sonra yeni sözleşme imzalamayı düşünüyorlar herhalde.

Eklerim.

hocam kalkma olayı yokmuş galiba o maddenin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LucasAnıl, 41 dakika önce yazdı:

Yok ise serbest bırakmazlar. Sırf o maddeden vazgeçecekler diye Oğuzhan'ın satış payından vazgeçmezler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oğuzhan Özyakup Adidas çekimlerine gitti. Sanırım Beşiktaş'ın yeni formalarını tanıtacak. Bu serbest kalma olayı Arsenal'in transferden pay alma maddesini kaldırmak içindi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LucasAnıl, 05.06.2018 - 21:19 yazdı:

gerçi düşününce bir oyuncuyu serbest marketten alınca geçmişteki kulüplerle olan ödemelerin payların iptal olması gerekir, sonuçta örneğin ozzie bu yıl serbestten takım x'e gidip tekrar bjk'ye dönse, daha sonraki satıştan Arsenal'e herhangi bi pay gitmesi saçma olur sonuçta ömürlük pay koydurmamıştır inşallah 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mucahityavuz7, 2 saat önce yazdı:

Tek bir dileğim var. Ingilterede 35m piyasası olan adam bizde 5m etmesin. Hadi olsun olsun 25m olsun 😁 Kolay gelsin ustam

Rardan çıkaramıyorum arşiv hatalı diyor.

Lig itibarı yüzünden öyle oluyor. İtibar arttırmadan yapacak bi şey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mucahityavuz7, 9 saat önce yazdı:

Tek bir dileğim var. Ingilterede 35m piyasası olan adam bizde 5m etmesin. Hadi olsun olsun 25m olsun 😁 Kolay gelsin ustam

Rardan çıkaramıyorum arşiv hatalı diyor.

zaten gerçekte  durum böyle değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustnls, 15 saat önce yazdı:

Lig itibarı yüzünden öyle oluyor. İtibar arttırmadan yapacak bi şey yok 

Sadece itibarla alakalı değil editörde ülkelerde satış bedelleri var ca-pa ya göre satılacak max tutar belirtilmiş. örnek verilecek olursa 170 pa bi oyuncunun satış bedeli max 15m olarak ayarlamışlar.bunuda heralde hiç 170 pa adam çıkmadı bundan sonrada çıkmaz düşüncesiyle yapmışlar. Altlara inildikçe fiyat dahada düşüyor yamayı yapan hocam ayarlayabilir isterse fiyatları biraz yükseltebilir. ben kendim bu şekilde oynuyorum en azından çıkan oyuncular iyi paralar ediyor.

utOm6x.jpg

tarihinde karems tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karems, 7 dakika önce yazdı:

Sadece itibarla alakalı değil editörde ülkelerde satış bedelleri var ca-pa ya göre satılacak max tutar belirtilmiş. örnek verilecek olursa 170 pa bi oyuncunun satış bedeli max 15m olarak ayarlamışlar.bunuda heralde hiç 170 pa adam çıkmadı bundan sonrada çıkmaz düşüncesiyle yapmışlar. Altlara inildikçe fiyat dahada düşüyor yamayı yapan hocam ayarlayabilir isterse fiyatları biraz yükseltebilir.

Ca Pa'sını bilmiyorum ama 110 milyonluk teklif geliyor regenlere türkiye liginde bende sıkı pazarlık yapmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba dostlarım,

Yamayı günlük olarak güncellemesini yapıyorum. Sözleşme olayına henüz el atmadım. Kimler serbest kaldı, kimler imzaladı hala net değil. Resmi olarak ayrılan varsa onlarla yolları ayırdık zaten. 

Bununla beraber transfer bütçeleri düşürülecek. Bunun genel sorun olması, genel olarak bu istekte bulunulmasıyla ayar çekiyorum. Transfer değerlerine ufak bir dokunuş yapabilirim. 

Süper lig takımlarına özel olarak yönetim üyelerini eklemeyi düşünüyorum. Ekip arkadaşlarım araştırmalarını yapıyor, oyuna direktör vb gibi roller ile ekleyebilirim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün çıksaydı, güzel bir bayram hediyesi olacaktı bize. En azından bir bilgilendirme yapılsa çıkıp, çıkmama durumuyla ilgili. Çünkü 10-15 Haziran arası denmişti.

tarihinde Dantes7 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dantes7, 2 saat önce yazdı:

Bugün çıksaydı, güzel bir bayram hediyesi olacaktı bize. En azından bir bilgilendirme yapılsa çıkıp, çıkmama durumuyla ilgili. Çünkü 10-15 Haziran arası denmişti.

aynen ama şu yöneticiler falan ekleneceği için ertelendi sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.