Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

yaaa arkadaşlar ben şunu anlamadım.FM18 | FMT'18 Geliştirilmiş Lig Yaması Demo Sürümü yazıyo ama..demo indirip bu yamayı yukledıgımızde full gbi mi oynuyrz?? yoksa demo indirdigimiz için yama yapmış olsak bıle bı yerde bıtıyo mu oyun????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catooo2, 7 saat önce yazdı:

yaaa arkadaşlar ben şunu anlamadım.FM18 | FMT'18 Geliştirilmiş Lig Yaması Demo Sürümü yazıyo ama..demo indirip bu yamayı yukledıgımızde full gbi mi oynuyrz?? yoksa demo indirdigimiz için yama yapmış olsak bıle bı yerde bıtıyo mu oyun????

Demo olması, bir şey ifade etmiyor. Yamanın erken çıkmasından dolayı demo adını verdim. Yoksa başka bir anlamı yok. 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catooo2, 13 saat önce yazdı:

Erken erişim/Beta gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyunu oynamak için müthiş bir yama yapıyorsun eline sağlık kardeşim bir ricam olacak senden sortitoutsi bu gecede yama çıkardı transfer yaması günlük çıkartıyorlar yamayı hangi gün yayınlayacaksan onun yamasınıda ekleyebilirsen  onuda eklersen çok daha iyi olur tekrar ellerine sağlık kolay gelsin.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 21 saat önce yazdı:

Merhaba dostlarım,

Yamanın yeni sürümü bekleniyor, isteniyor. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ederim. Gündelik hayatımda çalıştığım ve bana ayrılan sürenin az olmasından ötürü bu zamanı değerlendirmeye çalışıyorum. Uğraştığım farklı işlerim, sitelerim olduğundan bunlara vakit ayırmam, uğraşmam gerekiyor. En kısa sürede, vakit ayırdığımda yama yayında olacak. Anlayışınız için teşekkür ederim.

bekliyoruz abi geç olsun problem olmasın problem yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.