Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor.

Resim uploadlarıyla ilgili açıklama

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

alpi1925

Orjinal Fm 2018 Aşırı Kasma

Önerilen İletiler

Fm'yi orjinal aldım ocağa kadar biraz kasmayla idare ettim az çok 4 sene ilerlediğim kariyerim olduğu oyuncu sayısı 150 binlere falan çıktı 

ama bu gün fmyi güncelledim yeni kariyer açtım en son sürümde, önceden maçlarda kasan oyun şimdi menüde bile kasıyor günler geçmiyor ekran kartını güncelledim direct x en son sürümü kurdum netframework güncelledim oyun grafiklerini  en düşüğe aldım hala aynı ne yapıcağımı şaşırdım soğudum oyundan açıkcası pes17yi çalıştıran pc fm18i açamıyor 

windows7 

3 gb ram 

1 gb nvidia geforce 310m ekran kartı 

500 gb hard disk 

i3 işlemci

laptop özelliklerim çok iyi değil biliyorum ama fmnin istediği minimum özellikteki amd ve nvidia geforce 9600m gt olan ekran kartıyla kıyaslama yapıyorum daha iyi performans alcağım ortaya çıktı ne yapmam gerek bende şaşırdım:angry:

tarihinde alpi1925 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpi1925, 9 saat önce yazdı:

Fm'yi orjinal aldım ocağa kadar biraz kasmayla idare ettim az çok 4 sene ilerlediğim kariyerim olduğu oyuncu sayısı 150 binlere falan çıktı 

ama bu gün fmyi güncelledim yeni kariyer açtım en son sürümde, önceden maçlarda kasan oyun şimdi menüde bile kasıyor günler geçmiyor ekran kartını güncelledim direct x en son sürümü kurdum netframework güncelledim oyun grafiklerini  en düşüğe aldım hala aynı ne yapıcağımı şaşırdım soğudum oyundan açıkcası pes17yi çalıştıran pc fm18i açamıyor 

windows7 

3 gb ram 

1 gb nvidia geforce 310m ekran kartı 

500 gb hard disk 

i3 işlemci

laptop özelliklerim çok iyi değil biliyorum ama fmnin istediği minimum özellikteki amd ve nvidia geforce 9600m gt olan ekran kartıyla kıyaslama yapıyorum daha iyi performans alcağım ortaya çıktı ne yapmam gerek bende şaşırdım:angry:

Bu özelliklerle iyi performans alman zor bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
can_9, 6 saat önce yazdı:

Bu özelliklerle iyi performans alman zor bence.

daha önceden 3 -4 sene ilerlediğim oldu bu seride lanet olası son güncellemeyi yaptım hiç oynanmıyor şimdi

Teknik Traktör, 1 saat önce yazdı:

FM'nin istediği minimum özelliklere bakma hiç onlar fasafiso bence. İyi performans için illaki özellikleri iyi bilgisayar gerekiyor yoksa insanı kanser ediyor oyun hızı

aynen öyle bu yaz dolar aşırı artmassa değiştiricem zaten

trustnls, 1 saat önce yazdı:

sadece oynadığın ligi takip et oyuna girerken diğerlerini gelişmiş veri tabanından ekle. maçı da 2 boyutlu izleyebilirsin

5 lig takip ediyorum zaten geri kalan görüntülenebilir şekilde olarak var

gelişmiş veritabanı derken ? maçlar problem değil günler geçsin yeterli sadece

tarihinde alpi1925 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum bu yılki oyun çok kötü optimize edilmiş, sadece maç motoru degistirildi grafiksel anlamda FM17 ile farkı bu ama 17 ile arasında dağlar kadar fark var akıcılık anlamında.

bende sağlam makina var ama bende dahi FM17-16 gibi akıcı degil, şu ozelliklerinle oyunu açabilmen bile iyi yani :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 16 saat önce yazdı:

dostum bu yılki oyun çok kötü optimize edilmiş, sadece maç motoru degistirildi grafiksel anlamda FM17 ile farkı bu ama 17 ile arasında dağlar kadar fark var akıcılık anlamında.

bende sağlam makina var ama bende dahi FM17-16 gibi akıcı degil, şu ozelliklerinle oyunu açabilmen bile iyi yani :D

bence hiç açılmasa daha iyi en azından sinir olmam :D 

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu son güncellemeyle ben tamamen kafayı yedim, yeni bir düzenleme falan gelmez mi ya? PC nin 3D gücü 4 yıldızlı iken 1 e düştü kariyere hiçbir türlü giremiyorum.Tamamen sıkıntı oldu bu oyun ya editore girilmiyor.Oyunda ise başlangıçtaki menajer bile kasıyo. laptop özellikleride o kadar kötü değilki nasıl oluyor bu. 12gb ram, 8 çekirdek. 4gb nvidia gtx 850m özellikler bunlar yani bu nasıl bir iştir.ilk betası çıktığında bile bu kadar kasmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 16.04.2018 - 21:39 yazdı:

sırf bu optimizasyon sorunu yüzünden 2018i almadım hala 17 oynuyorum,kafa rahat :D 

tarihinde AnTu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnTu, 4 saat önce yazdı:

sırf bu optimizasyon sorunu yüzünden 2018i almadım hala 17 oynuyorum,kafa rahat :D 

Arkadaşlar benim bilgisayarım ve performansım gayet iyi optimizasyon sorunu olabilecek bir oyun değil bu oyun grafikler tekrar ediyor. Performans alamayanlarin bilgisayarı virüs taramasına sokmaları iyi olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.